לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3346933,469 עוקבים אודות עסקים

פורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע בפורום זה אינו מהווה ייעוץ משפטי! 
הנהלת תפוז ומנהל הפורום אינם ממליצים לאיש לפעול לפי עיצות או דיעות הנכתבות בפורום, אפילו אם ניתנו כתשובה לשאלה עניינית.
פורום זה משמש לצורך דיונים כלליים בחוק ומשפט ולא לצורך הענקת שירות משפטי או ייעוץ משפטי. כל הכתוב בפורום, הוא לידיעה כללית בלבד.

חלק ממשתתפי פורום זה אינם משפטנים, וחלק מהתשובות הניתנות בו מסתמכות על מקורות מידע שאינם מהימנים. הנהלת תפוז ומנהלי הפורום אינם ערבים לנכונות המידע הניתן בפורום, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

המשך >>

לצפיה ב-'עו"ד ציון אמיר מסמן אותך?!'
עו"ד ציון אמיר מסמן אותך?!
01/06/2009 | 17:04
29
68
אתמול ישבנו כמה חברים בעבודה ודיברנו. עלתה פרשת דודו טופז כמובן וגם פרשת קצב. את שני האישים האלה מייצג עו"ד אמיר הידוע.
אין ספק שעו"ד אמיר הוא אחד הטובים והמבריקים שיש במקומותינו, הוא שנון כריזמתי ונראה לי שהוא יודע את העבודה. התחושה שלי היא שכאשר אתה לוקח את עו"ד ציון אמיר להגן עליך זה קצת מסמן אותך... ואני אסביר למה אני מתכוון:
כאשר עבריינים כבדים מגיעים לבית המשפט בדרך כלל תראה בקירבתם את עו"ד נהרי או את עו"ד יפתח. ככה אתה מבין שמדובר בכרישי פשע.
כאשר אנסים צריכים ייצוג הם בדרך כלל פונים לעו"ד ששי גז ואז ברור שהם בצרות צרורות.
איכשהו נדמה לי שכאשר אתה פונה לעו"ד ציון אמיר אתה במצב כל כך קשה שאם ציון אמיר לא יכול להוציא אותך מהבוץ רק אלוהים יכול....

האם לדעתכם הופעת עורכי הדין המפורסמים האלה לא מסמנת את החשודים עוד בטרם דן בית המשפט בעניינם? (ושוב.... אם אני הייתי מסתבך כנראה שגם אני הייתי רץ לעורך הדין הטוב והיקר ביותר שידי היתה מסגת לשלם לו...).
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'אז לפי ההגיון שלך אסור לקחת עורך-דין בכלל'
אז לפי ההגיון שלך אסור לקחת עורך-דין בכלל
01/06/2009 | 17:38
4
1
כי עצם שכירת שרותי עורך-דין מסמנת את החשוד/נאשם כי יש דברים בגו' ולא כך הוא.
או לחלופין על הנשיא קצב למשל לבקש סיוע של הסניגוריה הציבורית ( באם נניח לצורך הויכוח שהיה עומד בקריטריונים לסיוע כזה ) .
רמתו המקצועית של עורך-הדין רק מגדילה את סיכוייו של החשוד/הנאשם שלא לעמוד לדין או להיות מזוכה בדין או לצאת בענישה פחותה יותר.
יכול להיות שהחשוד/נאשם "מסומן" ככזה ע"י התקשורת, אך לא על ידי בית המשפט.

בכל מקרה דעתך לא יציבה כי אתה מסביר לנו דבר והיפוכו לגבי גישתך
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'מסתבר ,כי לפי עוד מעוז(שם בדוי) לא חשוב מה'
מסתבר ,כי לפי עוד מעוז(שם בדוי) לא חשוב מה
02/06/2009 | 08:24
2
2
העבירה ו/או ההוכחותשיש לתביעה כנגדך,אלא מיהו העו'ד
המגן עליך ומעמדו בסולם הסלבריקים או העדפת השופטים והערצחתם.
לא מקובל עלי, מקובל במשפט
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'לא הצלחתי להבין מלה'
לא הצלחתי להבין מלה
02/06/2009 | 09:06
1
2
לצפיה ב-'קורה.קרא שוב.'
קורה.קרא שוב.
02/06/2009 | 12:18
2
לצפיה ב-'משתי האפשרויות העומדות בפניו'
משתי האפשרויות העומדות בפניו
02/06/2009 | 20:28
1
כלא, או אשפוז בגהה,

דווקא הכלא עדיף . לפחות להתפתחותו האישית הפנימית, שהוזנחה מאד בהיותו חפשי.

וכמה חבל שיש עשירים שאינם יודעים לנצל את עושרם לרווחתם האמיתית.

בבית החולים לחולי נפש, ימלאו אותו בתרופות ובכתם גנטי לדורות על צאצאיו הרבים.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'עו"ד ציון אמיר נראה חולה פרסום'
עו"ד ציון אמיר נראה חולה פרסום
02/06/2009 | 07:08
1
2
אתמול הוא הופיע כמעט בכל אייטם במהדורות החדשות של כל הערוצים.

לי הוא נראה כרודף אחרי המפורסם המועד הבא....
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'.במקומך - הייתי ניגש בדחיפות לבדיקת עיניים'
.במקומך - הייתי ניגש בדחיפות לבדיקת עיניים
03/06/2009 | 00:52
1
לצפיה ב-'התישקורת קיבלה הוראה לישנוא את דודו'
התישקורת קיבלה הוראה לישנוא את דודו
02/06/2009 | 07:26
2
1
וגם להיכנס בציונה מיר.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'היפך.עו'ד ציון אמיר ןעןד כמה ,רכשו את אהדת'
היפך.עו'ד ציון אמיר ןעןד כמה ,רכשו את אהדת
02/06/2009 | 08:22
1
2
התשקורת והערצת חלק משופטינו המייחלים להיות כמותם.
אדם לוקח את ציון אמיר יודע כי כבר 50% לזכותו יש.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'נכון'
נכון
02/06/2009 | 09:15
1
ראיתי אותו כבר מציל אנשים שהשד יודע איך הוא עשה את זה.....
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'מה רצית, שיפנה למתמחה שנה שניה?'
מה רצית, שיפנה למתמחה שנה שניה?
02/06/2009 | 08:21
1
1
הבנדם יש לו כסף. גם אם אתה היית נתקל במקרה כזה היית שוכר את שרותיו של העו"ד הכי טוב בארץ
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'צודק '
צודק
02/06/2009 | 10:11
1
לצפיה ב-'זו לא הפעם הראשונה שאני שומעת טענה כזו'
זו לא הפעם הראשונה שאני שומעת טענה כזו
<< ההודעה הנוכחית
02/06/2009 | 08:39
1
ואני חושבת שזו טענה קצת לא הוגנת.
האם אדם צריך לקחת עו"ד גרוע ברמה נמוכה על מנת שלא ייתפס כאשם? זכותו לרצות את ההגנה האיכותית ביותר ועו"ד ממולח וטוב, וזה לגיטימי לחלוטין לרצות את הטוב ביותר, ואם יש לו אמצעים לשלם אז למה לא. נראה לי שכל אדם היה עושה את אותו דבר גם אם היה יודע שהוא חף מפשע, וזה לא הוגן לבוא בטענות לחשוד על זה שבחר לשכור את שירותיו של עו"ד כזה או אחר.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'יש בזה משהו...'
יש בזה משהו...
02/06/2009 | 08:43
מילא אם היה לוקח אותו אחרי המעצר אבל בשלב שהיו כביכול רק שמועות זה כבר נראה חשוד
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'מסכימה עם כל מילה! '
מסכימה עם כל מילה!
02/06/2009 | 09:04
1
הדמויות של עורכי הדין האלה מוכרות ובאמת "מסמנות" את הלקוח!!!
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'במקרה של קצב אף אחד לא יכול לעזור '
במקרה של קצב אף אחד לא יכול לעזור
02/06/2009 | 10:10
1
לצפיה ב-'הבעיה היא אחרת - '
הבעיה היא אחרת -
02/06/2009 | 10:22
6
מה לעשות, במחוזותינו צצו לאחרונה כל כך הרבה אנשים "ישרים ותמימי דרך"
שמשום מה עלה הצורך בייצוגם ע"י אותם עורכי דין ידועים
ומה אתה יודע... כשאתה לוקח תיק ועוד תיק ועוד תיק ועוד תיק, וברוך השם יש הרבה פרנסה...
אז פתאום אתה פותח את הקאלנדר ואתה נורא נורא נורא , אבל ממש נורא, עמוס
ואז אין מנוס, אלא לאיים להתפטר מייצוגו של חשוד X
כי "המערכת" לא מאפשרת לך לייצג אותו נאמנה.

ידידי העו"ד המפורסם - עמוס לך ? אין לך פנאי ללמוד את התיק ? אתה פשוט קורס ולא יכול למלא אחר התחייבויותך למרשיך הידועים לא פחות ממך ???
אל תיקח תיקים חדשים !!!
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'בישראל קונים את הצדק כמו כול דבר אחר '
בישראל קונים את הצדק כמו כול דבר אחר
02/06/2009 | 11:25
6
3
בישראל ידוע שיש רפואה ציבורית ורפואה פרטית טובה ואיכותית יש כדורים בסל התרופות ויש שלא ויש טיפולים ניסיוניים יקרים ביותר חיים ומוות ביד הכסף
כך גם במשפט כשאין עו"ד על עבירה קלה יכולים להסתבך קשות , סיוע משפטי הם מתמחים ולדעתי גם הפושע הנתעב ביותר עם עו"ד שמשבש חקירות ונותן הנחיות מה לומר למשטרה גורם כבר מלכתחילה לשיבוש משפט ולשיבוש ראיות דבר המקשה על התביעה ומאחר וגם כבר השופטים מכירים במשחק וגם השוטרים החוקרים מתקבל רושם קשה של עיוות דין וחוסר צדק

תראו את סיפורי ניתן לקרוא במשמורת הוגנת , בסופו של יום חרף שקרי פרודתי במשפט בשל היותה מיוצגת אפילו שהבאתי ראיות מוצקות עו"ד טוב = ביטוח לצדק ומי שיש לו כריש ומוכר יותר ומי שחזק בתקשורת הוא המנצח בסוף
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'צודק. כמו ברפואה פרטית'
צודק. כמו ברפואה פרטית
02/06/2009 | 13:32
5
2
אני מכירה אישית כמה נשים מתגרשות שהבעלים האמידים עשקו אותם והם פנו לסיוע המשפטי שגרר אותם לתהום סופית...
אם הם היו יכולות לשלם לעורך דין פרטי הם היו במקום אחר כלכלית
עורך דין טוב מציל ממצבים שונים.
מי שלוקח את ציון אמיר לא מסומן פשוט מצבו הכלכלי טוב
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'לדעתי גם טופז וגם קצב יצאו זכאים'
לדעתי גם טופז וגם קצב יצאו זכאים
02/06/2009 | 19:53
4
2
עם 3 עורכי דין שכול אחד אחד הוא תותח בפני עצמו  ולא אחד שיש לקצב איזה צדק יצא באמת ולו אזרח אחר כבר מזמן היה מאחורי סורג ובריח
העו"ד ציון אמיריתפור עיסקה השופט קפאח יגיד אמן וזה יגמר גם בפיצויים כספיים למתלוננים ואפילו סולחה עם דן מרגלית ( בתמורה לכסף סופו של יום כסף קונה הכול )

לצערי אני במישור האישי אם היית קוראת נלחמתי גם נגד כרישה ואושיית תקשורת אם מישהו מכיר את עו"ד ענבר שנהב

אמנם פסק הדין לא היה נורא אבל הימשכות המשפט וכול הנלווה אבל נכון להיום כבר יש לי עו"ד מהסיוע המשפטי אבל ראיתי גם גברים מובסים ע"י נשים כי אין צדק ואין היגיון בישראל

אבל כמו תמיד בעל המאה הוא בעל הדיעה ובעל הקשרים הוא בעל השרירים  
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'הסגידה הזו לעורכי-הדין "התותחים" מוגזמת'
הסגידה הזו לעורכי-הדין "התותחים" מוגזמת
02/06/2009 | 20:01
3
2
עם כל הכבוד, אתם ניזונים רק מקצה הקרחון המתפרסם בתקשורת וע"י יחצ"ני אותם עורכי הדין.
אתם מתעלמים מהעובדה שיום יום וכדבר שבשגרה אותם עורכי-דין גם מפסידים במשפטים ולקחותיהם יושבים שנים טובות בכלא.
כאשר יש לתביעה ראיות שמשכנעות את בית המשפט ברמה של למעלה מספק סביר, אותם נאשמים מורשעים ולא יעזור אף עורך-דין " תותח"
הדבר היחידי שנותר לאותם "תותחים" הוא להגיע לעיסקאות טיעון שערורייתיות ולטעון טיעונים לעונש ( שזה גם דורש מקצוענות ..אבל לא צריך להיסחף ) הייתי מסתכן ואומר שדווקא רוב לקוחותיהם של אותם עורכי דין תותחים דווקא מורשעים.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'אני סוגד רק לך'
אני סוגד רק לך
02/06/2009 | 21:21
1
1
אתמול הקרבתי לך שתי עזים.

ועכשיו לשאלת מליון הדולר- האם בית המשפט באמת ובתמים פוסק רק לפי הראיות? ומה עם דבריו של השופט בדימוס שלי טימן שהטיל סימן שאלה כבד על הגינות השופטים? הוא אמר כידוע שהם מושפעים מלחצים של ארגוני הנשים  במשפטים על עבירות מין.

דברים אלה לא הדירו שינה מעיני הציבור ולא התחוללה שום מהפכה. בגלל טיפשותו של הציבור וחוסר תרבותו תועמלנים כמוך יכולים לשטוף את המוח על מערכת משפט שקיימת רק באגדות.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'אז אמר.....'
אז אמר.....
02/06/2009 | 22:41
ממש לא הדיר שינה מעיני ...יותר מדיר שינה מעיני כל הסהרוריים עם תיאוריות הקונספרציה למיניהם שמתקבצים ומקשקשים ומזינים אחד את השני בשטויות והבלים...
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'לא הבנת אותי'
לא הבנת אותי
02/06/2009 | 22:29
1
אני לא סוגד לתותחים אני פשוט בז למערכת המשפט שבזכות היותם מיוחצנים ועם עורכי דין מיוחצנים שמקבלים סכומים מעוותים את האמת ונותנים עסאות טיעון מפוקפקות כמו גם היהלומן ההוא שצחק על כווווווולם ונסע בפורשה 250 קמ"ש מול המצלמה לולא עו"ד כריש במשפט בוזגלו היה יושב בכלא בפועל
גם במקרה האישי שלי חרף עובדות והוכחות שכול המשפט נגדי הינו שיקרי בגלל העובדה שלא הייתי מיוצג ומנגד לפרודתי הייתה עו"ד תותחית ענבר שנהב תוצאה ישירה שאני לא רואה את בתי שנתיים וחצי

תראה גם כשיש לי כרגע עו"ד של סיוע משפטי אתה יודע מה חושב על עו"ד בחינם למרות שהוא משתדל אבל רק בסוף אם הוא יסייע לי לזכות אבוא לפב ואגיד בפורום שניצחתי עורכת דין סופר סטאר

כי גם שופט מתחשב באישיות שמולו ואני אומר חד משמעית מנסיון ומצפייה בהרבה בתי משפט אין דינו של מפורסם על עבירה = למשפט בוזגלו על אותה עבירה
משפט זה כמו בכף היד לא כול האצבעות שוות ולא כולם שווים בפני החוק
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'חשד אינו אשמה'
חשד אינו אשמה
02/06/2009 | 13:32
קודם כל, אני מבין את התחושה שלך, שהתעוררה גם בי לא פעם. אבל|סדגש:

שים לב שהבאת דוגמאות של קצב וטופז. שניהם לא הורשעו. אבל אתה מתייחס אליהם כדוגמה לכך שעבריינים שוכרים את עו"ד אמיר, ולכן מסיק שמי שישכור אותו בעתיד גם הוא עבריין. יש כאן טעות לוגית פשוטה, אם כי נפוצה.

נכון, יש עורכי דין ידועים שמייצגים נאשמים ידועים/עשירים. אבל כל עורכי הדין מייצגים נאשמים, שחלקם אשמים וחלקם לא. מבחינה זו אני לא רואה הבדל בין עו"ד ידוע לאלמוני. ההבדל היחיד הוא ביכולתו הכספית של הנאשם.

מה הופך עו"ד לידוע? בעיקר הצלחתו בבית המשפט. אם היותו ידוע היתה "מסמנת" את הלקוח בעיני בית המשפט, מן הסתם הצלחתו היתה פוחתת, ואחרים היו מצליחים יותר. בסופו של דבר נוצר איזון.

אגב, נניח שאתה חף מפשע, אך מאשימים אותך באונס. אני מניח שהיית מעדיף את ששי גז, מפני שהיית רוצה למצות כל שביב של סיכוי לצאת לחופשי. כלומר שגם צדיקים גמורים ישכרו (אם יוכלו) את אותם ידועים/מוכשרים/יקרים.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'טענה מעניינת'
טענה מעניינת
02/06/2009 | 16:42
אם כי קשה לי להסכים איתה.
כמובן שבבית המשפט הכל אינדיווידואלי. זה טוב ויפה שאנחנו מתייחסים אל כל שופט כאל "בית המשפט הנכבד", אבל בסופו של יום מדובר בנקודת המבט של השופט הספציפי היושב בדיון.
מנקודת הראות שלי, אדם הולך אל עו"ד מפורסם כאשר הוא בעצמו מפורסם. לאו דווקא מרגיש אשם.
תסכים איתי שמפורסמים סובלים מבעיה גדולה, והיא שאין להם פרטיות. כשכל העם מתעניין בך, ושומע על חשדות הקשורים אליך, אתה אוטומאטית אשם במידה זו או אחרת ולא משנה מה האמת.
שים לב רק כאן בתפוז כמה עוסקים בסיפור דודו טופז, כמה יורדים לחייו וכמה מאשימים אותו, כמה מאחלים לו איחולים שלא מאחלים לאויבי ישראל, ולעומתם - כמה יוצאים להגנתו?

והרי בסך הכל הוגש כתב אישום.
במקרים כאלו ברור לי הצורך של אדם כמו טופז ואדם כמו משה קצב - לשכור עו"ד כציון אמיר, מומחה למשפטי שדה תקשורתיים.
הוא יודע לטפל בתקשורת, להרגיע את העם, ולהביא במידת האפשר לאיזון.

לדודו טופז מגיע משפט הוגן כמו שלכל אזרח מגיע משפט הוגן. ברור לנו שזה לא יקרה. ברור לנו שמרגע שזה התפרסם - דודו טופז נחשב לשרוף במדינה הזו. הסיכוי הכי טוב שלו הוא להעזר בעורך דין בסדר הגודל הזה ובעיקר בעל יכולת להתעמת עם התקשורת באופן ראוי.

שוב - טענתך מעניינת בהחלט, אבל לדעתי האישית - טענתך שגויה.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'העלית בבת שחוק על פניי. מחשבה מעניינת.'
העלית בבת שחוק על פניי. מחשבה מעניינת.
02/06/2009 | 18:29
1
אם כי, איני תמימת דעים עימך, לגמרי.
ברשותך, על מנת להבהיר את עמדתי, אתן דוגמה מעולם הרפואה.
אדם המגלה כי חלה בסרטן המוח, יפנה לגדול המומחים, בתחום, כי חייו מוטלים על הכף. והוא עדיין חפץ בהם, וטרם מיצה אותם, עד תום. קרוב לוודאי, שיפנה לד"ר טלי סיגל, שהיא בין המובילים בתחום.
אישה המגלה, כי יש לה בעיות פוריות, תפנה למומחה הארצי בתחום, על מנת, להגשים את משאלת ליבה - הבאת ילד לעולם. מן הסתם, תפנה לפרופסור משיח, הידוע בהצלחתו בתחום.
אני יכולה להמשיך, כהנה וכהנה, רשימה ארוכה זו. אולם, לענייננו,
האם חולה הסרטן, בעת פנייתו למומחית הגדולה בתחום, משמע כי דינו נחרץ ?!
באם היה פונה למומחה אחר, שאינו בעל מוניטין כה מזהיר, בהכרח, היה אומר, כי תוצאות מחלתו, היו נאמדות, בצורה אחרת ?!
האם האישה, שפנתה לפרופסור משיח, דווקא, פנתה אליו, כקרש האחרון, להצלחתה במשימה ?!
מצד שני, באם פנתה אליו, ברי ושריר כי יש לה בעיית פוריות.

לתפיסתי, תמיד ישנן אופציות. אם זה לא פרופסור משיח, יהא זה פרופסור אחר.
אדם, בעת מצוקתו, סבור שהממון והמוניטין - אלו שיסייעו בידו, להשיג את מיטב ומירב הסיכויים להגשים את מאוויו. להחלים ממיטת חוליו. או, אולי, אף להגביר את סיכוייו אלו.
לטעמי, מעצם הפנייה, אין קביעת גורל.
אין "סימון", או "קטלוג".
יש בעייה.
וכולנו רוצים, שהטוב ביותר, יטפל בה.

כיום, בעולם, בו הכל מתמקצעים. ולכל תחום, יש תתי תחום, ובתוך תת התחום, יש עוד תתי תחום...
כל אחד מחפש את האדם המתאים ביותר לטפל בבעייתו.
והאדם המתאים ביותר, הוא האדם הנוחל הצלחות למכביר.
אדם המכובד על ידי חבריו והקהילה.
אדם המתפרסם בשל חוכמתו והידע שלו.
אדם שהגיע לפסגת הקריירה שלו, והכל רואים בו דוגמה ומופת.
אדם הבקיא בתחום בו אתה זקוק לו, יותר מהאחרים.
פשוטו כמשמעו.

לסיכום אציין, כי הסוגריים שלך, לעיל... ממצים דיי את עמדתי.  { מחייכת.. ואולי, אל להם להיות בסוגריים ? }
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'יש דברים בגו'
יש דברים בגו
02/06/2009 | 22:29
1
למרות שלוקחים היום עו"ד טוב כדי לסגור עסקאות טובות יותר ואם יש כסף לממן עו"ד, אז בכל מקרה עדיף בין אם אתה אשם או לא אשם, כמו כן תפקיד העו"ד הוא לומר הוא לא אשם אבל אם אתם כבר חושבים שכן אז תיתחשבו לצורך העונש..
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'עו"ד ציון אמיר יכול בכלל לייצג את דודו טופז?'
עו"ד ציון אמיר יכול בכלל לייצג את דודו טופז?
06/06/2009 | 01:41
1
הוא הרי עומד לנהל את תיק קצב 4 ימים בשבוע והוא טוען שזה בלתי אפשרי.
חוק ומשפט >>

הודעות אחרונות

15:27 | 23.10.19 יוביוב הירוק
01:09 | 23.10.19 עוד יוסף פנדריך
17:11 | 22.10.19 אורחים בפורום
14:06 | 22.10.19 אורחים בפורום
20:54 | 21.10.19 אורחים בפורום
15:11 | 20.10.19 עוד יוסף פנדריך
10:51 | 16.10.19 אורחים בפורום
22:09 | 15.10.19 אורחים בפורום
16:53 | 13.10.19 עוד יוסף פנדריך
19:06 | 10.10.19 אורחים בפורום
00:20 | 10.10.19 אורחים בפורום
01:12 | 08.10.19 דיברגנט

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ