עידכונים נים נים

westend girl

New member
../images/Emo202.gif עידכונים נים נים

במסיבת העיתונאים שהתקיימה הבוקר באיצטדיון רמת גן למרגלות הבמה נמסרו פרטים בדבר היערכויות אחרונות, המלצות המשטרה ועוד.
כללי: • איש הדג נחש גיא מר יתקלט לפני מופע החימום • משרדי קסטל האריכו את שעות העבודה השבוע על מנת להקל על הרוכשים את איסוף הכרטיסים למופע. המשרדים יהיו פתוחים בימים א'- ה' בין 09:00 ל- 21:00 ובמוצ"ש מצאת השבת ועד 22:00 • ההפקה ממליצה לכל רוכשי הכרטיסים לאוספם לפני יום המופע במשרדים • הקופות ייפתחו ב- 12:00 ביום המופע, פתיחת שערי האיצטדיון ב- 17:00 • נותרו עוד מספר כרטיסים למכירה ביציעים הרחוקים
ליין אפ מתוכנן: • פתיחת שערים: 17:00 • טרי פויזן: 18:30 • יה יה יה'ס: 19:20 - יופיעו במשך שעה וחמש דקות במקום המופע המקורי שתוכנן להיות חצי שעה.
הקליפ המהמם שצולם במסיבה לפני שבועיים ואתמול במועדון סטודיו 49
• דפש מוד: 21:00 מרצ'נדייז: • הלהקות מגיעות עם כמויות של מרצ'נדייז: כובעים, סיכות, מחזיקי מפתחות ועוד • האלבום יוקלט לייב, ויצא על ידי חברת התקליטים Mute באלבום שייקרא Live in Ramat Gan. האלבום יוצע למכירה לבאי המופע
מזג אוויר מזג האוויר בתל אביב ביום המופע צפוי להיות מעונן חלקית עם טמפרטורות שינועו בין 15 ל- 23 מעלות
סתם שתדעו דייב גהאן יחגוג יום הולדת 47 בישראל ב- 9/5

LeannS

New member
מידע לקראת ההופעה

http://http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3710485,00.html

אפשר בבקשה הסבר למספרי השורות ביציע 11 ? ../images/Emo41.gif

האם יציע 11 הוא היציע הכתום בצד ימין של התרשים? האם מספר שורות הספסלים בתרשים מייצג את המצב האמיתי בשטח? איך ממוספרות השורות? תודה

westend girl

New member
יציע 11 הוא אכן הכתום מימין

ולא נראה לי שמספר השורות בתרשים מייצג את המצב בשטח

Another Girl

New member
מה שאותי מעניין באמת זה

מה הקיבולת המקסימלית של אנשים בשטח הדשא? או שאולי נשאל - מה היה מספר כרטיסי הדשא שנמכרו?

Happiest Girl

New member
ועוד קצת...

דייב יגיע לארץ עם כל המשפוחה. חברי הלהקה ינחתו בארץ בלילה שבין רביעי לחמישי. יאללה, לנתב"ג!

G I R L P

New member
אני רק שאלה../images/Emo6.gif

אם אני רוצה להגיע לא ברכב- יש קווי אוטובוסים בתדירות נורמאלית לשם? למיטב ידיעתי אמורה להיות הפעלה נרחבת יותר של קווים ביום האירוע. האם נכון?

westend girl

New member
יש לי רשימה מלאה אבל היא במשרד

אני אצרף אותה מחר בבוקר. אלא אם יקדימו אותי

G I R L P

New member
../images/Emo45.gif איזו ../images/Emo189.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo51.gif רבה../images/Emo70.gif

Another Girl

New member
../images/Emo51.gif ו.. קצת מעצבן

שב-23:00 בול הם כבר אמורים לרדת. שעתיים זה עשרים שירים, לכל היותר, וזה בהנחה שהם באמת יעלו בתשע על הדקה. קצת התבאסתי.

למעלה