מסתבר שברמן טוב גם צריך שכל...

itaystud

New member
מסתבר שברמן טוב גם צריך שכל...

אתמול יצאתי עם ידידה שלי (כן, ככה קוראים לזה היום) לאיזה פאב מפורסם בת"א. ישבנו שם עם עוד חברים היינו סה"כ בסביבות ה-8 איש על שולחן. אחרי שכולם הלכו, אני והיא נשארנו אחרונים ממש עד לסגירה. באתי לשלם לברמן עבור השולחן והוא אמר שכבר שילמו על השולחן והכל בסדר. רק שתבינו, היא שתתה 5 חצאי טובורג ואני 2 קרלסברג. לא נראה לי שמישהו שם שילם עלינו אלא כנראה טעות של הברמן (או של המלצרית). בכל מקרה אמרנו תודה רבה והתחפפנו. אין כמו לצאת לשתות, להנות ולחזור עם הכסף בכיס..

Sany b

New member
יא נוכל.... אין לאנשים בושה...

אני אכלתי באיזה מקום והוא החזירלי עודף על 50 מ100... יענו 50 ש"ח יותר... החזרתי לו את הכסף ביודעי שכמו שאצלי אם חסר כסף בקופה אני משלם כך גם הוא וודאי יצטרך לשלם.... השאלה האחרת היא... הבחור במקרה היה מוכר באבולעפיה , והוא "בן-דוד"... במקרה הזה...האם הייתי צריך להחזיר לו
סתם אני לא גזען ... אבל הייתי מסתדר מצויין גם בלי ה....

Symbolic

New member
סתם יצאת חרא

ראסמי מה אתה גאה בזה שניצלת בלבול כדי לדפוק את הברמן והמלצרית שיעשו סגירת קופה בערב מי אתה חושב יפסיד כסף. בעל המקום..??? רק הברמן והמלצרית שישלמו את זה מהכיס שלהם

itaystud

New member
ואם אני אספר לך שבעל המקום

התמזמז קשות עם ידידה שלי? פראייר הוא לא יצא.. תאמין לי.

itaystud

New member
בלי קשר, כדאי שתלמד לקרוא

אנחנו נשארנו עד לסגירה כלומר, עד אחרי שהכל נספר ושחררו מלצרים הביתה. המלצרית עצמה בדקה במחשב וראתה שהכל שולם לפני שהחזירה לי תשובה.אין לי מושג מה קרה שם, או איך החמיצו את זה אבל אף אחד לא שילם על זה במקומי אז תהיה רגוע.

eliranamar

New member
נו אז מה

אני אישית שתיתי 3 ליטר בירה בערב ויש לי ידידות ששותות גם 3 ליטר טוב אלה בעיקר הרוסיות בכול מקרה זה דבר מגעיל להיסתובב אם מישהי מסטולה אין בזה אתגר

Sany b

New member
וגם הכי שמן שקיים ../images/Emo67.gif

אל תשכח שלבחורה שדופקת 3 ליטר בירה בערב יש כרס (ולא, לא מחוסר בקונדומים
)

maayankr

New member
כן ירבו כמוה

זה באמת לא כזה רציני.. רק בגלל הכרס בירה לא כדאי... (לפחות לי)

למעלה