Dבר בהרצליה50% יום א' היום

Sany b

New member
Dבר בהרצליה50% יום א' היום../images/Emo70.gif

זה התחיל כמפגש והנחה לבוגרי בר-טנדר .... השמועה נפוצה וכבר כמה שבועות שהמקום פתוח לכולם כל יום א' 50% הנחה , כן בעל הבית השתגע (גם הבוס שלי שהיה שם אמר את זה) כל האלכוהול והאוכל 50% , הייתי נהנתי ואני ממליץ...
(אין לי שום אינטרס עם המקום אני רק ממליץ לכם כי ממש זול וסבבה שם) תהנו

shiri9

New member
אוף, הייתי אמורה ללכת לשם אתמול

(לומדת בברטנדר) אבל ביאסו אותי החבר'ה מהקורס לא באו איתי אז לא הלכתי... מקווה ללכת שבוע הבא

maayankr

New member
מה קורה שם?

כבר במשך שבועות אני שוקלת אם להגיע ליום שכזה לייפר המלך גם מברמן שם בימי ראשון אבל לא כדאי להגיע ביום שהוא לא מעין מפגש חברתי מפוצץ משהו.. לא?

Sany b

New member
לאו דווקא....

אחלה אוירה... לא כולם מכירים את כולם, יש המון חבר'ה שבאים עם החברים שלהם... פשוט אוירה ושתיה זולה שווה

sivan m

New member
סאני../images/Emo70.gif

לייפר ושחף "תפסו" גם אותך, אה?! האמת שאין עליהם מקסימים. ואם יורשה לי להוסיף, ויורשה לי, אז ב"טמפטיישן" בימי רביעי ערבי ברטנדר ובימי ראשון ליידיז נייט, משמע 50% לבנות. סאני, רק חסר שנייחצן את ה"טאו" ואנחנו צריכים לקבל אחוזים

שנייה שאלה

D בר כמו הבית ספר לברמנים באילת הק'ולג הבין לאומי מאמסטרדם ..? כמו "הD בר " באילת במרכז האכן שעושה כל יום שני ערב ברמנימ/יות 50 % על כל הבר ברמן{דוד המלך הברמן הכי טוב שישבתי לו על הבר מאז ועד עולם } תותח שמספר בדיחות ומפנק את כולם עם המצאות שלו על הבר סושי וגבינות ומוזיקה איזה שבא לך לשמוע , והכי חשוב הרגשה של בר אמיתי לא מועדון ושולחנות ומלצרים ??????????????? מישהו מכיר בכלל יודע על מה אני מדברת ??? D בר הבר - אילת

למעלה