חידה מספר 2

nunimon

New member
../images/Emo41.gifחידה מספר 2../images/Emo41.gif

טוב , החידה הזאת קצת יותר קלה מהקודמת. חידה היסטוריונית. מי יודע מי היה אלימלך והשניפ\ץ
תשובות נא לשרשר להודעה זאת. (itaystud זו חידה במיוחד בשבילך - לא נראה לי שתוכל למצוא את התשובה בGOOGLE הפעם...
)

d s d s

New member
אני התייאשתי ברגע

שהוא כתב לך שלא יימצא בגוגל...

nunimon

New member
כבר אתה נשבר..../images/Emo35.gif

שניפ\ץ = או שניפ או שניץ. יש כאלה שמכירים את המילה כשניפ, ויש כאלו שמכירים אותה כשניץ. יש לך עזרה במילון המונחים של הפורום אם אתה ממש מסתבך.... בהצלחה, אורי

itaystud

New member
רגע רגע..

אתה מתכוון לאלימלך המיתולוגי שבשוק העליה שם בירושלים? הידוע בברז בירה המיתולוגי שלו? שיש לו את הבירה אחת מהטובות בארץ? על זה דיברת?

itaystud

New member
או שאולי התכוונת לאלימלך בפלורנטין

מקום שידוע בזכות הבירה שלו ואני מצטט: The owners of Elimelch are especially proud of their special draft beer, which takes around 20 minutes to pour. You should definitely try it.

nunimon

New member
טוב תשמע... ../images/Emo46.gif

אל תגיד לי שגם זה מגוגל... פעם הבאה לפני שאני מעלה חידה - אני אבדוק בגוגל.... סססססססססעמק....
מבחינתי זו התשובה הנכונה - רק כמו שאני אוהב : תכתוב אותה מסודר, ותן הסבר לשניפ\ץ ונחכה עד שהשופט המכובד lonerider יגיע ויאשר.

itaystud

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ותודה כמובן לגוגל... הקיצר, יש מקום בפלורנטין שנקרא אלימלך ידוע בזכות הבירה הטובה שלו וגם בזכות השניפ\ץ שעושים שם (אם אני לא טועה - הם המציאו את זה). שניפ\ץ למי שלא יודע, זה לחיצה קצרה של ברז הבירה ומזיגתה לתוך כוס. פחות מרבע כוס, ולרוב יוצא עם הרבה קצף. מטרת השניץ היא לפנק לקוח טוב בגמר ערב מלא שכל מה שהלקוח ירצה זה עוד "שניץ" קטן לסגור את הערב בטעם טוב... ולחזור למחרת... אז שם הם עושים את זה כו שצריך (בוא'נה אני באמת חייב לבקר שם פעם..)

nunimon

New member
../images/Emo124.gif LONERIDER ../images/Emo70.gif

יש כאן תשובה שטוענת ל
... אנא אישורך. מבחינתי יצאת
שוב. כל הכבוד איתי...

../images/Emo45.gif עם הסתייגות קלה..

זה היה ממש אבל ממש חידה קלה
אתה מוזמן להעביר לי חידות לאישור...
אני אמדוד לך עם סטופר כמה זמן לוקח למצוא את התשובה... איתי יש לך עוד נקודה... תהנה מההפקר....

d s d s

New member
אורי אתה בטח מהאנשים

שקונים מתנה למישהו ולא מתאפקים והורסים את ההפתעה השניץ זה לחיצה קצרה של ברז הבירה ומזיגתה לתוך כוס. פחות מרבע כוס, ולרוב יוצא עם הרבה קצף. מטרת השניץ היא לפנק לקוח טוב בגמר ערב מלא שכל מה שהלקוח ירצה זה עוד "שניץ" קטן לסגור את הערב בטעם טוב... ולחזור למחרת...

nunimon

New member
../images/Emo31.gif

טלטול
סחתיין על המאמץ... תגשי תשאלי את אבא אלי - הוא יודע את התשובה...

למעלה