היי אני חדש

אה...בוקר טוב?

אני לא מבין למה את כועסת? כאילו, את בחורה אז את בטח לא מכירה את ההרגשה כשאת באה לחפש עבודה ואומרים לך בפירוש "לא, רק בנות (ורצוי כוסיות)". ואני מצטרף לכמה שאמרו פה שזה באמת המצב. הייתי בלא מעט מועדונים שבהם יש ברמנית שלא עובדת טוב, ואני לא מתיימר להיות מבין באלכוהול, וזה לא קריטי כי גם ככה מזמינים בירה וודקה תפוזים או רדבול כך שאין צורך בהרבה הבנה, אבל וואלה הן פשוט לא ידעו לעבוד. תור מטורף לבר, חוסר יעילות ממש בולטת לעין באירגון מקום העבודה וחלוקת העבודה לתהלכים...פשוט לא יעיל. וכן, ואני לא מבין מה הבושה בלהגיד את זה, שכל אחת מאותן ה"ברמניות" נמצאת שם בגלל המראה הטוב שלה נטו. זה שיש מקומות שלא מבינים ש-2 כאלה, למרות המראה שלהן, מורידות מהרווח הפוטנציאלי כי אנשים עוזבים את הבר כי נמעס לחכות (אני מדבר על מועדונים) זה כבר משהו אחר. מצד שני, הלילות הכי טובים שביליתי על הבר בפאבים, וביליתי הרבה, היו עם ברמנית ולא מרמן. היא לא עשתה קורס, היו לה "נתונים" ממוצעים והיא הייתה שם בגלל שהיא הייתה ממש מקצועית. אין לי מושג מה היה הידע שלה בכל מיני משקאות יוקרתיים, אבל היא הייתה מכינה קוקטיילים ממש טעימים, היה כיף לשבת אצלה על הבר, הייתה מפנקת במשקאות וטעימות, בקיצור תענוג. ולא, לא הזיז לי המראה שלה (שהיה רחוק מהטעם שלי), מה שעשה את זה לתענוג היה האופן שבו היא עבדה.

זה מה שעיצבן אותי ../images/Emo46.gif

"ובשביל זה צריך ברמנים שיעשו את השאר" וכן אנייודעת שיש מקומות שמעסקים בנות שלא יודעות כלום על אלכוהול ועבודה וחבל כשאני כעבדתי בתור צי"ף לא נכנס אליי לבר גבר או אישה שלא ידעו לעבוד אבל וואלה אני וחברות שלי שמגיעות מהתחום הייתי {אחת מהחופשיות באקסייט } כן עבדנו וכן הינו מקצועיות וכן ידענו להכין קוקטיילים ולעבוד כן זה מעצבן אותי שאני רואה את המשפט הזה אפשר גם לכתוב "וצוות המקצועי נמצא שם כדי לעשות את כל השאר" ולא לדבר בכזה זילזול על נשים וברמניות בפרט ועם כל הכבוד זה הפלוס בעבודה על הבר זה טיפים וכן בנות עושות טיפים ואני הכי שמחה בעולם שישבת על הבר וברמנ/ית נתנה לך להרגיש טוב ולהנות מכל שנייה שם מקווה שפינקת בסוף
כל הכבוד לה ודיי זה כבר מאוס ולעוס הנושא

eliranamar

New member
וואו חברים להירגע!!!!!

חבל שבכלל פתחתי את הדיון הזה אבל נוסיף מלא ברמניות היו מהשורה הראשונה אבל יש ברמניות שבאמת התפקיד שלהם זה וודקה רדבול ולמזוג שוטים של משקאות גם יש בנים שלא יודעים כלום דוגמא הלכתי לפאב וביקשתי סאוור תאנים הוא אמר לי תגיד לי את המרכיבים אז חלאס לריב ...אני רק שאלתי שאלה אבל אם אתם רבים ככה אז אני יצא מהפורום הזה גם הפורום של יין ואלכוהול גם שם כולם שפיצים. אז חברה חלאס בבקשה ממכם הפורום עדיין צעיר חבל להרוס אותו

nunimon

New member
דיון או לא...

אחי אתה חייב לעבור קורס ב...(סתכל בתמונה) שמעתי שLONERIDER פותח קורס בקרוב.... הוא יארגן מחיר עגול לחברי הפורום...

קודם כל בהצלחה

אני יכולה להגיד לך שיש מקומות שנסיון תופס הרבה יותר מתעודה אף על פי שאני ממליצה בחום על הקורס אם אתה באמת כזה מבין ואוהב את התחום
פשוט תגיד שיש לך תעודה נדיר שמבקשים ואם ביקשו פשוט תמשיך למקום הבא... חפש עבודה במקום שבו תתפקד כעוזר ברמן ומשם תצבור נסיון ותתקדם נסה לחפש עבודה כברמן במיסעדות ותמשיך לשאול נסה בתי קפה ותעבוד על הקוקטלים ובהצלחה

eliranamar

New member
תודה לכולכם

תודה שעזרתם לי אני יצא לדרך חדשה ומקווה שאני ימצא עבודה בקרוב ככה לעביר את הלילות בכול מקרה תודה רבה

nunimon

New member
קודם כל , אלירן ברוך הבא ../images/Emo72.gif

דבר שני גבי השרשור... התלבטתי רבות אם להסיר אותו, כי אין לי כוח למריבות בין אנשים - אבל אז נפלה עלי רוח טובה: זה אחלה דיון... כי מניסיוני הדל (רק 5 שנים בתחום, ורק שנתיים מנהל בר), באמת תמיד בנות ובנים, או ברמנים וברמניות רבים על יוקרה. זה מאד מאד משתנה. מה שאני הבנתי מסאני, (וכן הבנאדם נינוח וקשקשן לא קטן, אבל סה"כ הוא אופטימי
) זה שלא משנה אם עשית קורס או לא- ברגע שאת כבחורה כוסית, מספיק שתעמדי נכון, עם לבוש מימינלי, ותמזגי וודקה רד בול, והטיפים ישתלשלו יפה... גם אם לא תחייכי אפילו. אבל בברים קצת יותר מכובדים, עם לקוחות על הבר שיושבים, ולא במסיבות, אז שם נמדדת מקצועיותו של הברמן, ומה לעשות - סיבוב מהיר אצלי בבר, ובעוד כמה מקומות מוכחים בפשטות - יש קצת יותר ברמנים איכותיים מברמניות. אין מה לעשות. בנות לא תמיד יכולות לעבוד בלחץ, קצת יותר קשה להן לפלרטט ולהיות "זורמות" מאחורי הבר, ומעל הכל - הן לא יכולות להרים חבית בירה, או למלא ארגזים במקררים...
אין לי שום דבר נגד ברמניות, באמת, אבל בודדות הבחורות שאני מכיר שטובות יותר מברמנים וממלאות קצת יותר מאשר פונקציה של תמונה יפה או קישוט בתוך בר. אני לא שוביניסט... אני פשוט לא חושב שסתם שמו גבר בסרט "קוקטייל"...
בחברות הא

d s d s

New member
אז ככה בוא נלך מכות וזהו../images/Emo6.gif

אני ברמנית והסכמתי עם הכל עד שאמרת שברמניות לא יכולות לעמוד בלחץ והעיניין על להרים ארגזים. אז ככה.. כל משלוח שמגיע לבר.. כולל משקאות מקוקה קולה בירות וציוד אני מרימה ומסדרת ולוקחת את זה לקומה התחתונה.. לחץ??? אולי אני קצת מקללת את המלצריות ואת הבוס שלי אבל אני עומדת בו יפה מאוד ולא חוזר אליי כלום ממה שאני מוציאה.. ואני עובדת בבר שבאופן שוטף צריך 2 ברמנים שלא נדבר על לחץ שאם הוא כבר מתחיל אין לי זמן אפילו להגיד למישהו להתקשר לs.b אי לכך ובהתאם לזאת אני מציעה : שקול מילים!!!!

d s d s

New member
יאללה באמת.. יש לי זמן עד 11

אופס.. זה ממש עוד מעט.. ביי

nunimon

New member
טוב אז ככה...

סתאאם... תראי ברור שיש ויש. אני מדבר מהנסיון שלי בלבד. יש ברמניות "ג'אדאיות" (מקווה שאת מכירה את המילה) שירימו ארגזים, יסדרו, יעבדו כמו שצריך עם חיוך ויעשו טיפים לא פחות מברמן, ואפילו אולי יותר. אני חושב שהפסים של הדיון קצת ניגררו - כי אני וסאני דיברנו על סוג מסוים של ברמניות. "הכוסיות - הקישוטים של הבר" - בלונדיניות נאות, שמפחדות להרים ארגז כדי לא לשבור ציפורן. סוג של קולב בגדים. ולנימה אישית לא קשורה לפורום - מה לעשות, אני שוביניסט ואני לא מתבייש בזה. אני לא חושב שזה פסול. אם תהי מוכנה לקרוא מה שאני כותב, בלי לכעוס או להעלב, ולראות את זה כדעה אישית שלי, הרי שדיון יכול להיות באמת פורה וטוב. התנועה הפמיניסיטית לא שונה מדת בעיני. לא פחות נוראה מכפייה דתית. תראי, אין לי בעיה שאישה תהיה טייסת, ברמנית, או מוסכניקית. אם היא אוהבת את זה ואני מתאר לעצמי שרובן אוהבות את זה אז זה אחלה - אבל יש כל כך הרבה בנות (כמו אליס מילר - חלוצה בתחום) שעושות את זה כדי להוכיח לעצמן שגבר לא פחות טוב מהן. מה לעשות. זו האמת בעיני. יש דברים שאני מעריך ומכבד בנשים, ויודע שבחיים אני לא אוכל לעשות גם, ואני משאיר להם את הכבוד לעשות ולא מתערב או מנסה להיות כמוהן - זו הסגולה שלהן: כביסה, כלים, ספונג'ה...
(טוב זה היה נדרש....
) אבל ברצינות, יש בנשים המון רגישות, חוכמת חיים, אינטואיציות, יכולת הבנה וניתוח ריגשי הרבה יותר גבוה מלגברים. אין מה לעשות. אני מאמין באמת ובתמים, שמאחורי כל גבר מצליח יש אישה תומכת... טוב קצת גלשתי... אבל זה האני מאמין שלי ביחסים בין שני המינים. כמו שאמרתי קודם - אני שוביניסט ואני לא מתבייש בזה. אבל באותה נשימה אני מאד ליברל ופתוח לשמוע.

d s d s

New member
טוב אז ככה

אצלנו התימנים זה גאדעית ולא ג'אדאית
גם אני שובניסטית אבל גם מציאותית כלומר אני מחכה ליום שבעלי יעשה מספיק כסף כדי שאוכל לשבת בבית לסרוג צעיף להכין ארוחות ולגדל ילדים. אבל בינתיים אני יוצאת לעבוד ועושה מה שצריך ובגלל שבעלי לא בדיוק הגבר שמסתובב עם ארגז כלים אני גם עושה תיקונים בבית..

nunimon

New member
../images/Emo6.gif

אבל מה שלא הבנתי: למה לשבת בבית ולסרוג , אם אפשר לצאת עם חברות לשתות קפה ב"ארומה", לעשות שופינג עם חברות בקניון, לקנות בגדים בDKNY, לאכול צהרים עם חברות, לראות קצת את ערוץ החיים הטובים עם חברות, ולחזור הביתה אחה"צ כשהבית נקי, הילדים אחרי שעורי בית והפיליפינית בדיוק מכינה לך את האמבטיה..
אישה עובדת מספיק קשה 9 חודשים ולפעמים כמה פעמים.. ששאר החיים תתפנק... מכל ה
...

d s d s

New member
חחחח אני התכוונתי שיעשה מספיק

בשביל לחיות טוב... אם הוא יעשה יותר מזה אשריו ולחיי חיים מלאים אמבטיות וספרים טובים ובתי קפה קצת פחות בקטע של שופינג...

למעלה