היי אני חדש

eliranamar

New member
היי אני חדש

שלום הייתי רוצה לדעת משהו אני בן 18 השאלה שלי ככה אני בחור שמבין כ-80% מותגים משקאות לא מוכרים כמויות מושגים הצד החלש שלי הוא קוקטלים זה החיסרון היחיד שלי עכשיו השאלה שלי אני הולך לבארים ושואל אם צריכים ברמנים והם רוצים רק אם קורס אפילו ירדתי לזנות ושאלתי באולמות וגם שם הם רוצים שאני יהיה אם קורס מה אפשר לעשות בקשר לזה חוץ מקורס? בבקשה תנו לי עצות...

sivan m

New member
אם אתה באמת מבין כמו שאתה טוען...

פשוט תגיד שעשית קורס. אני לא מכירה מקומות שבאמת ביקשו תעודה.

eliranamar

New member
את פשוט יכולה לנסות אותי

שאלי כול שאלה בקשר לאלכוהול אני יענה לך

Sany b

New member
בוקר טוב חדש ../images/Emo24.gifב"הבא...

אז קודם כל אתה רואה מתי חוזרים מהעבודה....
אני ממליץ בחום על קורס, מה גם שהמון בארים/מועדונים לא יקבלו אותךאם אין לך ידע ו/או ניסיון...אם היית כוסית היו מקבלים אותך כי ה"כוסיות מוזגות וודקה רד-בול ובשביל זה צריך ברמנים שיעשו את השאר...מה גם שכמו אצלי אין לי זמן ו/או יכולת ללמד אחד שלא יודע את המקצוע...לגבי קוקטיילים וכו'... תתחיל לחקור באינטרנט יש אפילו הדרכת קוקטיילים...קבל דוגמא: קוקטיילים הכנה תהנה

אתה קצת חצוף

אתה לא חושב ..??. מאיפה הזילזול המגעיל הזה בברמניות יודעות למזוג וודקה רד בול מה שברמניות עושות את רוב הטיפים ועובדות לא פחות קשה מגברים אם לא יותר קשה אז רד מעץ כי אנשים שמדברים כמוך ממש דוחים ובאסה לעבוד איתם על הבר

Sany b

New member
תלמדי לקרוא "הבנת הנקרא"../images/Emo70.gif

אין לי עניין בוויכוח איתך, אבל הכוונה שלי היא לא ל"ברמניות" אלא לבחורות העובדות בברים ללא ידע באלכוהול ואני מכיר לצערי המון כאלה שאחראיות על המשקאות , וכן הן מביאות טיפים בגלל איך שהן נראות. א . אני מוכן להתערב שאני עושה יותר טיפים מהם בזכות כישוריי ב . אפרופו נשים ידועות כלקוחות קמצניות בכל מקום ולא משאירות טיפים. אני הכי שיוויוניסט בעולם (בטח חשבת שובייניסט לכן כתבתי את הסוגריים) לכן אין אצלי הבדלים בין נשים לגברים אצלי כולם עובדים שווה בשווה
וכן, אני עושה טיפים יותר מהברמניות... ואני דורש התנצלות לגבי המשפט האחרון שלך, היית מתה לעבוד אצלי בבר ו/או יתי, את לא מכירה אותי , ולגבי העץ ... אני לא ארד ממנו (המשך המשפט יבוא עם ההתנצלות) שבוע טוב
סאניB

אני יודעת לקרוא מגיל 4

ואין לי שום כוונה להיתנצח איתך על שטוית עדין אני חושבת שהדיבור שלך מגעיל אף על פי שאני מקבלת את מה שאמרת ...גם אני בתור לקוחה/ברמנית לא אוהבת לראות מאחורי הבר אנשים לא מקצועים. עבדתי במספיק ברים ויצא לי להיתקל אולי בשתי "ברמניות " שהם לא מקצעיות ולא מבינות עניין ומוזגות אני לא מזלזלת בכישורים החברתים שלך בתור ברמן או בכמות הטיפים שאתה עושה בערב אני רק חושבת שאתה : חציל... סגול וטעים רק על האש {שוביניסט }לא יודעת ...לא כזה מעניין אותי ... נשים הם לא קמצניות אתה לא מספיק... פלרטטן/ חמוד /מרשים בקשר ללעבוד איתך. ואני לא מכירה אותך ולא נראה לי שזה גם כזה אטרקציה אבל איך אומרים "אין סיכוי שני לרושם רשוני " ושלך לא היה משהו ... אני מוותרת על ""התענוג"" לעמוד איתך מאחורי הבר בקשר לעץ : סתם טיפ ... האדמה יותר יציבה תנסה לפעמים... ועם אתה מחפש סיכונים
יש הרבה דברים שהם יותר כיפים ומסוכנים
מלתפס סתם על עצים במיוחד לגבר גדול וחזק שכמוך... והכי חשוב שיהיה לך המשך.. ערב קסום ומלא הרפתקאות ואפילו...
לכל חברי הפורום

itaystud

New member
וואי וואי מה קרה? מה זה כל האגרסיות

האלה על הערב? מי ישמע.. אם את מקבלת את מה שהוא אמר אז למה להוסיף לשון עוקצנית? סתם משרה אוירה לא נעימה וגם יגרום לו לענות לך בלא פחות עוקצנות ולא נצא מזה. י א ל ל ה ס ו ל ח ה ! ! ! ------------------------------------->

Sany b

New member
איתי צודק..... בוטלה הסולחה../images/Emo70.gif

קול עקאוווד לח שעט יודאט ליכרו מיגיל ערבה |אין אייקון של כפיים| אז תלמדי שראשוני כותבים עם "א" (איזה קטנוני) אכן את צודקת אני לא פלרטטן לא חמוד ובטח לא מרשים ... אני בטוח שאת נראית יותר טוב ממני גם אם היית גבר מה לעשות שאני שמן ומכוער ובנות לא נמשכות אליי אבל אני ברמן סביר. לגבי רושם ראשוני, וואלה , בפורום של 4 שורות (תהיי בנתק) על ה"תענוג" שלהיות לידי מאחורי/לפני 123 הבר (כל העומד....) ממי יש לי גבולות... יו וויש.... בקשר לעץ... אני מבין שלא ירדת לסוף דעתי... (אם היית מבינה לאן העץ היה הולך) כשאקנה את האופנוע הבא... שוב שגיאה תחבירית "עם" התכוונת לסיכונים "אם" הייתי רוצה לקחת... ממי אני נכה עם מקל (תשאלי תחבר'ה הוותיקים מי זה סאניB) וכן ה
הצילה אותי(כך האת יכולה להבין שסיכונים זה לא פונקציה) תני לי להציע לך הצעה ידידותית "טיפ" חינם... : תשני את ה'ניק' שלך... מה זה "עוד אחת מהחברה"... תתבססי תקראי לילד בשמו אל תנסי להיות חברה , תהיי חברה תהיי אחת מהחבר'ה... איתי,לילי,נוני,ראל... שלחו לה קישור לקומוסאן שתהיה בחבר'ה (אל תקחי הכל ללב אני איש חביב והומוריסט מושבע, אם בחרת שכן אז... על הז' שלי)

השמש זורחות הציפורים מציצות ו אתה

צא מהסרט שלך
ולשמור על נתק ....
{דווקא חשבתי להתחבר לך}איזה באסה איתך {
לא נשב על איזה חצי גולד.. {כנראה ש...
} ואיש חביב הכול ברוח
ובבר אני לא משחקת מחבואים אני רוצה להנות לעבוד ולהרווח את המשכורת /טיפים ... אפילו ש"אני" זה לא באמת" אני " בעצם אני: "שרגא טיבעוני" ערס בן 37 מטבריה עם חצ'קונים על התחת זקן ,שפם...וחובב יצירות של וגנר אבל אל תגיד ש ...{זה הכי עושה לך את זה בעולם ..}
בעכשיו ברצינות
1 השעה מוקדמת מידיי בבוקר אבל ... סליחה אם ניפגעת ממני 2 אני דסגרפית מתבלבלת לפעמים תרגיש חופשי לתקן אותי 3 סורי על התאונה שעברת אבל... עם לא נופלים לא גודלים
4 איך היו אומרים פעם "קסדה בראש טוב
" 5 "לקומוסאן " מי ? מה ? איפה ?כמה? למה? ואיך לא סיפרו לי...? וחוץ מזה אני לא יעבוד איתך בבר בחיים כי א אתה תעצבן אותי ב ואתה גם רוצה לשחק איתי מחבואים בבר {מה הולך פה
זהבגלל שקוראים לי שרגא
} נסה פוקר ותשחק בליגה של גדולים חחחחח סתם או שלא .. או שכן {שעה מוקדמת מתי להחליט החלטות כאלה } (אל תקחי הכל ללב אני איש חביב והומוריסט מושבע, אם בחרת שכן אז... על הז' שלי) חחחחח טוב שכך וטוב לדעת ... שיהיה לכולם יום כתום

Sany b

New member
../images/Emo99.gifטרול....

ואני חשבתי שDR כבר לא מפיץ אותם

itaystud

New member
לשלוח קישור לקומוסאן? השתגעת??

עם כל האבק שהצטבר שם? לך תנקה שם קצת את האבק קודם...

d s d s

New member
אז אני אגיב גם לך...

אני אמנם לא יושבת בבר בדר"כ אלה אם אני לבד או עם חברה שמנסה להתחיל עם הברמן... אחותי לעומת זאת יושבת רק בבר ושותה המון.. דוגמה לערב בודד: ג'ק דניאלס, צייסר פיג'לין, גולסטאר, גולסטאר, ג'ק, צייסר פיג'לין, גולסטאר, גולסטאר. ואז הלכתי ואני בטוחה שזה לא נגמר. בגלל שהיא שהתה שם על חשבוני כמתנת יומולדת אני במקרה יודעת שהיא שמה 150 ש"ח טיפ לברמן. במקרה אותה אחות גם ברמנית אלכוהול (אני ברמנית קפה בעיקר) והזמנתי אותה להצטרף לפורום אגב. והיא אחת מהברמנים היחידים שאני אוהבת לשתות אצלם (ואני לא עושה את זה הרבה). א. מכירות.. אין הרבה ברמנים שישכנעו אותי לשתות ב. הקשבה.. מה אני אוהבת למרות המדדים המדוייקים המזדרגגים שבגללם אני לא יכולה לשתות... אחלה ברמנית בקיצור... וגם מותק של בחורה לא הייתי מגדירה כוסית

Sany b

New member
../images/Emo45.gifאהבתי את התשובה

ענית כיאה, ללא עוקצנות (לא הכי קשור אבל מי סופר...) לגבי אחותך אני מקווה שהכבד שלה תקין... אכן מותק של בחורה

ערןGS

New member
מה לעשות? הוא צודק!

יש היום בהמון מקומות (בעיקר מועדונים) ברמניות שכל קשר ביניהן לאלכוהול מקרי בהחלט... המטרה שלהן זה להיות עציץ על הבר, ומידי פעם למזוג וודקה-רדבול. הן טובות לעסקים, טובות לטיפים, אבל לא יודעת דבר וחצי דבר באלכוהול. בחיים לא ייתנו להן לגעת באלכוהול איכותי, ואפילו בירה הן לא יודעות למזוג. שלא תביני לא נכון, אני לא פוסל כלל ברמניות. יש המון ברמניות תותחיות. ואני מכיר אישית לא מעט. אבל כדי להיות תותח צריך קודם כל לעשות קורס כדי ללמוד את הבסיס, והמון רצון ללמוד. הבנות שאני מדבר עליהן לא עשו שום קורס, ולא מתכוונות ללמוד. הן שם בגלל הכסף בלבד. סתם קוריוז קטן - שבוע שעבר עבדתי עם "ברמנית" שאתם רק יכולים לדמיין את הנתונים הפיזיים שלה (ולמה היא עובדת במקצוע), שקראה לרמי מרטן - מרטיני!!! שלא לדבר על זה שהיא שמה קרח בבירה!!!! לעומתה אני עובד עם ברמנית שעשתה קורס, והיא תותחית על! מקצועית בטירוף, מבינה בכל המשקאות ברמה גבוהה. ותענוג לעבוד איתה. ערן. ברמסטר.

למעלה