קנאה..

gimmie44

New member
קנאה..

אז הנה, גם אני כותב. קראתי פה בעבר הרבה, ואז לא ועכשיו אני שוב כאן.
אני ואישתי בסוף שנות ה- 30 לחיינו, 3 ילדים וכל הג'אז הזה.
במשך די הרבה שנים דיברתי עם נשים אחרות והסתרתי את זה ממנה, כל פעם עד שנתפסתי, וחוזר חלילה. מעולם לא נפגשתי עם אף אחת, או היה מגע פיזי, אבל כן היו לי קשרים וירטואלים די סוערים, על כל המשתמע מכך.
במשך הזמן, התחלתי לדבר איתה על שלישיות, עם עוד אישה ועם עוד גבר. היא היתה פתוחה לרעיון, והתחלנו לצרף עוד גברים. זה לא קרה ביום אחד, אלא לאורך שנים, כשכל פעם עשינו עוד צעד קטן. נראה שלמצוא גבר שיצטרף זה לא פשוט כמו שזה נשמע, כי לא הצלחנו למצוא יותר מדי.
יוצא שפעם בכמה חודשים אנחנו נפגשים עם מישהו, לפעמים זה מדהים ולפעמים פחות, והכל התנהל על מי מנוחות, כשתמיד האירועים הללו מקרבים בנינו.
לפני כשנתיים היא פגשה מישהו שלמד איתה בבית הספר, ונוצר ביניהם קשר, שהיה בהתחלה ידידותי לחלוטין, אבל לאט לאט מתפתח למשהו מעבר לזה. לדבריה, אין לי מה לחשוש, כי עם כמה שהקשר הזה נעים וטוב לה, היא לא תעזוב אותי בשבילו. לאחרונה הקשר קיבל תפנית של מתח מיני ביניהם, והיום הם עומדים להפגש. לדבריה, אין לה כל כוונה להגיע למגע מיני איתו, אבל אם יהיו ליטופים וחיבוקים, זה בסדר מבחיתנה.
אני מקנא קודם כל בו - כי זה הראשון שיש לה ממש קשר איתו וזה לא רק סקס.
ואני מ א ו ד מקנא בה - על זה שיש לה קשר כזה מרגש ומסעיר.
אין לי איזה שאלה או שאני מחפש עצות. פשוט פה זה המקום היחידי שאפשר לספר דברים כאלה וזה ישמע טבעי ונורמלי.
בכלל - לחיות ככה, זה קצת כמו להיות הומו בארון. פתאום אני מבין הרבה יותר טוב מה זה שיש לך איזו שהיא נטיה, שאתה צריך להסתיר מהחברה.... (אל תסתערו עלי. אני יודע שזה הרבה יותר קל מלהיות הומו בארון, ועדיין יש קווים מקבילים)...

ברוך השב

הסיבות לקנאה שלך כל כך נוגעות לליבי

בכלל, אנשים המודעים לעצמם ולרגשות שלהם ברמות האלה, נוגעים בי.
אין לך שאלות ולא ביקשת עיצות. חיבוק?

gimmie44

New member
תודה!

חיבוק זה תמיד נעים
.
אני נקרע בין הקנאה ובין הרצון שיהיה לה טוב...

הקנאה נחמה...

נושא הקנאה עולה לא אחת גם כאן וגם בפלטפורמות אחרות, כך שאתה לא לבד (צרת רבים נחמת טיפשים?)
יכולה להגיד לך שאמנם המסלול שלנו שונה מהמסלול שלכם אבל היו לא אחת פרצי קנאה (בעיקר שלי).
זה טבעי.
חושבת שאם אין קנאה יש אפילו איזו בעיה בקשר (אבל זו רק אני)
ולפעמים לאחד קל לשחרר ולשני פחות.
ותדבר איתה. תשתף.
קנאה היא רגש לא רציונלי.
ולפעמים זה פשוט דורש זמן.
ומבינה את הפחד הזה שלך מהאדם הנוסף. ומהשינוי הזה שפתאום זה לא של שניכם אלא רק שלה.
ולפעמים זה מערער את הקשר הקיים.
תנסו לקחת את הזמן. תנסו לא להישאב (קל להגיד אני יודעת) והכי חשוב - תמשיכו לתקשר. לדבר. לא להסתיר דבר.
לקבוע גבולות וחוקים ברורים.
וכמו רכה גם אני שולחת חיבוק... שיהיה בהצלחה.

gimmie44

New member
תודה.

הסיבה שפה קשה לי לשחרר, שזה קשר יותר אמיתי. כשזה סתם סקס, אין לי שום בעיה עם זה וזה לא מפריע לי בכלל. כשאני מרגיש שיש איום על הקשר - אז מגיעה הקנאה.
&nbsp
וגם - הקנאה היא גם בזה שיש לה משהו כזה, ואני רוצה גם, מישהי שתרגש אותי ותשמח אותי, ותרצה אותי, ושתעשה לי פרפרים בבטן ואני לה....
&nbsp
וגם - "הקנאה נחמה" - גדול!!

ברור לי יקירי

כי זה פתאום פאזה שונה. משהו שאולי לא התכוונתם שיקרה.
וזה קשה שבעתיים כשלאחד יש קשר ולשני לא.
ולצערי בעולמנו קל יותר לנשים.
תצטרך לנשום עמוק.
ועוד נשימה.
ואולי דווקא כשלא תסתכל היא פתאום תעמוד מולך...
החיים מזמנים לנו כל מיני אתגרים.
ומציעה לכם בכל ליבי לקבוע גבולות וכללים כדי שלא "תיפלו" חלילה.
מאחלת לכם שתדעו להשכיל ולעשות את הבחירות הנכונות עבורכם.

gimmie44

New member
וגם....

בגלל שאני גבר לא מאוד מפותח, היא פתרה את כל נושא הקנאה במהלך די פשוט, ועכשיו אני מרגיש הרבה יותר טוב

gimmie44

New member
תלוי את מי שואלים.

גדלתי בקיבוץ, אסור היה להיות שם מפותח. זה אומר שאתה לא כמו כולם...

Dafna2018

New member
עמוק בארון

אני כל כך מסכימה עם ההקבלה, אני בזוגיות כבר קרוב ל-9 שנים ולפני חצי שנה דיברתי איתו על זה והוא לא שם ולא יהיה שם, ההתנגדות היא מוחלטת ואני חווה קשיים. מרגישה שאני בתוך ארון וקשה לצאת, אבל קשה גם לחיות בשקר מבלי לממש את הרצונות והחופש שלך.

gimmie44

New member
כל כך מזדהה איתך...

וזה כל כך קשה לצאת, מפחד המחיר, התגובות, המשפחה הקרובה ועוד.
ומצד שני - לחיות בלי לממש את הרצונות שלך, קשה לא פחות.
שולח לך חיבוק חזק.

מקריאה בפורום אחר

נדמה לי שכבר בחרת את הדרך שמתאימה לך.
שיהיה לך בהצלחה.
באמת מכל הלב ולא בציניות.
שמחה שהבנת עכשיו שלא מספיק טוב לך עם בן הזוג.
וחושבת שדווקא ההבנות האלה הן הכוח שלך והדרך לזוגיות אחרת בריאה ומתאימה יותר.
ושוב - הרבה הצלחה.

gimmie44

New member
אני לא קראתי בפורום אחר

אלא רק פה.
ואני חייב להגיד, שזה מאוד קשה להחליט על מה לוותר. על החלומות והתשוקות, או על הזוגיות, וכפועל יוצא מזה על הבית והמשפחה.

אני הייתי בדילמה הזו הרבה שנים. הצורך לבחור האחד על פני השני, כלשניהם יש ייתרונות וחסרונות, זה בחירה קשה, לא פשוטה ובטח לא משהו שהייתי פוטר אותו כל כך בקלות...

gimmie44

New member
עכשיו כן קראתי בפורום אחר

ועכשיו אני לגמרי מצטרף למה שמורטישה כתבה...

אני לא קראתי במקום נוסף...

הבנתי שאלו שקראו שותפים למסקנה שלך על להמשיך.

אני לא הבנתי משהו אחר, אתה מספר שאתה נמשך לנשים אחרות, מנהל סוג של קשר וירטואלי - והתוצאה היא לצרף גברים !

למה לא לצרף אישה ?

הרושם שלי הוא שהיא הצליחה לשלוט בחייך באמצעות כעסים. כך שבסיומו של הליך אתה עסוק בלרצות אותה, זה התחיל בזה שהייתה לך התכתבות חסרת משמעות - ואתה מכפר עליה בזה שהיא עושה סקס עם אחרים.

אז הבנתי מהתגובות שהבנת שצריך להמשיך. האמת חיפשתי להבין מהו הפורום "אח" אבל לא מצאתי.

בכול אופן - בהצלחה.

למעלה