לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1762717,627 עוקבים אודות עסקים

פורום ביטוח לאומי - סיוע

שלום וברכה לבאי פורום ביטוח לאומי,
הפורום נועד לסייע בשאלות בתחום ביטוח לאומי בנושאי אבטלה/הבטחת הכנסה/אמהות/נכות/נפגעי עבודה ועוד...
המענה בפורום ניתן בסימוכין לאתר ביטוח לאומי ולחוקי ביטוח לאומי,
אשר כיום נגישים נוחים ומעודכנים, וכאן אוכל לקשור את הקצוות ולסייע מנסיוני לאורך השנים להבנת זכויותיכם וחובותיכם.
את נסיוני צברתי במתן מענה בפורומים בתחום ביטוח לאומי,
יחד עם התנדבות והכשרה במסגרת שי"ל (שירות ייעוץ לאזרח) משנת 2004.
חשוב להבין שהחלטות בנושא תביעותיכם, מתקבלות באופן אישי ספציפי, רק בביטוח הלאומי.

בברכה ובהצלחה לכולנו!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביטוח לאומי - סיוע

שלום וברכה לבאי פורום ביטוח לאומי,
הפורום נועד לסייע בשאלות בתחום ביטוח לאומי בנושאי אבטלה/הבטחת הכנסה/אמהות/נכות/נפגעי עבודה ועוד...
המענה בפורום ניתן בסימוכין לאתר ביטוח לאומי ולחוקי ביטוח לאומי,
אשר כיום נגישים נוחים ומעודכנים, וכאן אוכל לקשור את הקצוות ולסייע מנסיוני לאורך השנים להבנת זכויותיכם וחובותיכם.
את נסיוני צברתי במתן מענה בפורומים בתחום ביטוח לאומי,
יחד עם התנדבות והכשרה במסגרת שי"ל (שירות ייעוץ לאזרח) משנת 2004.
חשוב להבין שהחלטות בנושא תביעותיכם, מתקבלות באופן אישי ספציפי, רק בביטוח הלאומי.

בברכה ובהצלחה לכולנו!

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז ומנהלי הפורום אינם ערבים לנכונות המידע, ולא יהיו אחראים לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

לתשומת לב הגולשים,אם מעונינים לצרף קובץ עם פרטים אישיים,
יש לדאוג למחוק את הפרטים (ולא במחשב ע"י העברת קו שחור),
שכן, ע"י העתק והדבק כל הפרטים נחשפים, כמו גם המידע נרשם במלואו ב"גוגל".

המשך >>

לצפיה ב-'עזרה בטיפול סיעודי'
עזרה בטיפול סיעודי
<< ההודעה הנוכחית
21/01/2020 | 00:28
5
39
אמי ניצולת שואה, מאושפזת בכפייה על ידי הרווחה בבית אבות, העיניין נמצא בדיון משפטי, מאושפזת עקב דמנציה קלה, בבית האבות היא שברה רגל, לא ברור כיצד וכעת היא זקוקה לטיפול סיעודי סביב השעון, הוא ממש לא ניתן במחלקה על אף היותה מחלקה סיעודית, האפוטרופוס מסרבת לעזור לי ואני כרגע נאלצת לשכור מטפלת לפי שעות לפעמים גם לימים שלמים כי אני לא מורשית תמיד לשהות שם ולעתים גם לא יכולה, אין לי שום עזרה ואמא ממש זקוקה למטפלת שתגור איתה בבית האבות, למי אני יכולה לפנות לעזרה בנושא? תודה רבה על המענה
ביטוח לאומי - סיוע >>
לצפיה ב-'סיעוד - תנאי זכאות'
סיעוד - תנאי זכאות
21/01/2020 | 09:37
3
34
שלום לך,

ראי מתוך תנאי זכאות בסיעוד, לעיין בכל הפרטים בקישור:
..."אשפוז במוסד סיעודי
אם אתה מאושפז במוסד סיעודי תוכל להיות זכאי לגמלה רק אם אתה שוהה במחלקה לעצמאיים או לתשושים.

לא תהיה זכאי לגמלה אם אתה נמצא במחלקה סיעודית, מחלקה לתשושי נפש, בבית חולים גריאטרי, או במוסד בו רוב הוצאות האחזקה ממומנות על חשבון גוף ציבורי (משרדי ממשלה, רשויות מקומיות וכדומה)."

בידקי על פי המקרה אם היא זכאית.

בברכה.

ביטוח לאומי - סיוע >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
21/01/2020 | 12:00
2
20
על התגובה, לגבי האשפוז, כל העיניין נעשה בכפייה על ידי המדינה בשיתוף עם אפוטרופוס שגוזלת את כל רכושה אבל לא דואגת לה בכלל, אמא לא מעוניינת להיות שם ואני בת יחידה בוודאי לא רוצה שהיא תהיה שם אני מעוניינת כמו גם היא שהיא תחזור לבית שלה ותגור איתי ועם מטפלת מוסמכת 24 שעות, הסיפור מסובך והעיניין בבתי משפט, אמא שלי הייתה עצמאית לחלוטין והתהלכה גם ללא מקל, המקום הזה החמיר את מצבה לחלוטין, היא שברה רגל לא ברור בכלל כיצד, וכעת זקוקה לעזרה 24שעות, המקום נקרא מוסד לתשושי נפש ומחלקה סיעודית, אבל תכלס אין שום עזרה, היא במצב של דמנציה קלה, לא מעוניינת לעשות צרכים בחיתולים ובצדק ואם אני או מטפלת פרטית אינם אין מי שיגש לעזור גם כוס מים זו בעייה שלא נדבר על הלילה, אז היא חייבת עזרה, אני לא בחורה אמידה אני עצמי חולה וכל הנטל הכספי נופל עלי לאורך זמן אני לא אהיה מסוגלת, היא גם ניצולת שואה, אז אין שום גוף שיכול לעזר??? אני לא יכולה להפקיר אותה ככה, קשה לי מאד במשך שבועות לקחת מטפלות שעובדות לפי שעה, אני זקוק ה למטפלת שתגור עמה 24 שעות בשכר חודשי אולי עובדת זרה ואני לא יודעת מה לעשות....
ואגב הוא אולי שייך למדינה אבל רוב ההוצאות הולכות מהכסף של אמא 20000שח בחודש למקום הזה שבכלל לא ממומן ברובו על ידי המדינה
ביטוח לאומי - סיוע >>
לצפיה ב-'האפוטרופוס הכללי - משרד המשפטים'
האפוטרופוס הכללי - משרד המשפטים
21/01/2020 | 13:57
1
24
לא ברור מדוע מונה לה אפוטרופוס ולא מינו אותך בתה היחידה.
על מנת לשנות את ההחלטה, עלייך לפנות למשרד המשפטים באיזור מגורייך ולבקש לקחת על עצמך את ניהול הרכוש שלה וכל הצרכים שלה, ולבקש שימנו אותך לאפוטרופוס שלה.

בברכה ובהצלחה!
ביטוח לאומי - סיוע >>
לצפיה ב-'עושק'
עושק
21/01/2020 | 19:43
25
ברור ביותר, משום שאני מתנגדת לבית אבות והרווחה בשיתוף עם האפוטרופוס שלה ובית האבות מעוניינים להרוויח הרבה מאד כסף על גבם של חוסים חסרי ישע ומשפחותיהם ואני לא היחידה יש אלפי סיפורים כאלו, יש פה הרבה גורמים אינטרסנטים, הם לא ימנו אותי, בקשתי שיחליפו את החברה בעורך הדין שלי, אנחנו בדיונים משפטיים, אבל עד אז אני מבינה שלא תהיה שום עזרה לאמא שלי.
ביטוח לאומי - סיוע >>
לצפיה ב-'שלום לך, כל הכבוד על כיבוד ההורים!'
שלום לך, כל הכבוד על כיבוד ההורים!
12/02/2020 | 21:39
2
צר לי לשמוע על המקרה של אישפוז בכפייה,
אני חושבת שפתרון הכי טוב בשבילך זה להחליף בית אבות!
לבית אבות סיעודי שבו עושים טיפול סיעודי.

אם אתם מהדרום, אני ממליצה אישית על בית אבות אחוזת הורים באשקלון, כי קרובת משפחה שלי שמה נמצאת ומאוד מרוצה!

בכל אופן, הפתרון הכי מהיר זה לבפנות לבתי אבות אחרים, ולהעביר את הקוד של בית האבות הקיים לבית אבות החדש שאת תבחרי. 
תלכי לבקר בכמה בתי אבות, תדברי שמה עם עובדות סוציאליות או עם מנהלים ותראי מי יוכל לעזור לך בתהליך העברת הקוד, כי זה לא תהליך קל, מדברת מניסיון אישי.

המון בהצלחה! ובריאות לאמא!
ביטוח לאומי - סיוע >>

הודעות אחרונות

09:34 | 15.02.20 אורחים בפורום
09:45 | 13.02.20 אורחים בפורום
20:33 | 12.02.20 אורחים בפורום
11:46 | 09.02.20 שרון א77
20:50 | 04.02.20 cubbzv1967
10:49 | 01.02.20 טובה744
07:40 | 31.01.20 אורחים בפורום
07:33 | 31.01.20 אורחים בפורום
14:47 | 29.01.20 אורחים בפורום
11:18 | 29.01.20 מתיעצת 12
12:03 | 28.01.20 טובה744

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ