איך פונים ולמי דחוף בבקשה

איך פונים ולמי דחוף בבקשה

רק היום הבננו שבעצם לשופטת לא היה חומר מולה, מה קורה כאן

cוורנה1

New member
בית הדין לעניני עבודה
שלום לך,

תוכל לפרט בדיוק מה קרה?

בברכה וחתימה טובה!

אפרט

אישרו לאמר שלי סיוע, התקשרה עו"ד אמא שמחה כמה שנים כבר לא ראיתי חיוך על פניה, דיברה איתה ואמר שלי אמרה לה מתי ניפגש , ענתה אין צורך תשלחי לי פרוטוקול ועוד כמה מסמכים אחרונים וזהו, אמי חשבה שזה רק בשביל לדעת מה קורה בגדול חשבה,,, אמי דאגה שישלחו מהביטוח הלאומי את כלן החומר לסיוע ואפילו פנתה למנהל הסניף כי בהתחלה אמרו לי ממשרדי הסיוע שהתיק לא הגיע , אמי כל הזמן שאלה לבסןף פנתה למנהל הסניף ברמת גן איש מקסים כך היא מתארת אותו רגיש א5יכפתי מדבר בגובה העיניים ולא פעם הושיבה אותי לכתוב מכתב על השרות גם לכמה פקידות שם..ם בקיצור כל הזמן שלחה עותק מהתביעה הגעתי הוצאתי לה מהמחשב ישבה לקרוא תיקנו שוב ושוב ביקה להיפגש ונאמר לה אין צורך זו רק התחלה,,,
הגיעה לדיון השופטת אמרה שאין חומר רק מעט מסמך מהעיריה, אימי הייתה בשוק גם כשדיברה איתה לאחר מכן אמרה לה לא נכון השופטת לא אמרה , גם אימי וגם אבי שמעו את השופטת,,, עו"ד גם אמרה יתנו אבל לא יותר מ 60 65 אני שואל למה מראש את אומרת כמה יתנו בעיני זה הזוי,,, גם היא התחילה לצעוק על אמא שלי , לא את לא מבינה היא אומרת לה יתנו לך 100 אחוז רצינו להחזיר את התיק והחזרנו אחר כך אמא שלי שאלה אותה למה לא דיברת על גובה הנכות הרי המצב הרבה יותר גרוע, אמרה לה לי כתוב רק על האי כושר,,, לקחתי את החומר לעו"ד שעשה לי טובה רק תסתכל והתחשב הגעתי מהבסיס ואמר חבל היא הייתה צריכה לדאוג לאמך ולא לסגור תיק, בנתיים נתפלל אבל לא ניתן לערר על גובה הנכות,, היו עוד כמה דברים אבל זה לא למחשב

cוורנה1

New member
הלשכה לסיוע משפטי ובית הדין לעבודה
שלום לך,

אני מבינה ממה שרשמת, שניסיתם להעלות אחוזי נכות בעקבות החמרה במצבה הרפואי.
אני רוצה להסביר, שלא ניתן לאחר הערעור להגיש מסמכים חדשים, גם לא בבית הדין לעבודה.
אני מבינה מהדברים שנרשמו, כי הגישו תביעה לבית הדין לעבודה, רק על הדרגה לאבדן כושר עבודה, מה שלא נקבע בוועדה מדרג ראשון ובוועדת הערער.

אשמח לקרוא, כיצד הסתיים הדיון ומה הדרגה לאבדן כושר עבודה, שנקבעה לה בסופו של דבר.

בברכה וגמר חתימה טובה!

אפרט

בוועדה לנכות לא התייחסו לכמה מחלות שהוגשו כבר בהתחלה וגם ביד מכוונת אמרו שעל זה יש אחוזי נכות ולא הכניסו אותם אין קשר להחמרה
בנוסף זה שיד מכוונת לא נכנסים איתך לוועדה ולא תמיד אתה במצב של לומר הכול או לבטא את מה שאתה מרגיש זו בעיה

cוורנה1

New member
אחוזי נכות שלא נלקחו בחשבון ו"יד מכוונת"
אתחיל מהסוף, ב"יד מכוונת" מסייעים בהכנת התיק הרפואי לוועדות הרפואיות,
כמו גם הכנה בע"פ ובכתב לקראת הוועדות.
הם לא רשאים על פי חוק לייצג בוועדות הרפואיות, כמו החברות למימוש זכויות.
רק לעו"ד מותר לייצג בוועדה הרפואית.

הייתם אמורים לעבור על התיק לפני הגשתו לוועדות הרפואיות ולהבטיח,שכל המסמכים הרפואיים הלוונטיים לתביעה נמצאים בתיק.

בברכה וחג סוכות שמח!

השאלה האם הסיוע זה דבר רציני או

היא לא פגשה את אימי לפני היא אמרה שאין צורך, לא האמנתי ואז אימי שוחחה איתה לפני ושוב אמרה לה שאין צורך, ביקשה כמה מסמכים אחרונים וזהו,,כשאימי אמרה לה שיש שני קלסרים אמרה שאין צורך,, למרות שאימי דאגה שהתיק בשני קלסרים מהביטוח הלאומי יגיע לסיוע, לא ברור למה לשופטת לא היה את החומר
ואמרה שאין חומר,,, אך לשאלתנו לאחר הדיון למה אין לה חומר לשופטת היא פשוט אמרה לא השופטת לא אמרה דבר כזה אני המום, אבי גם היה וגם הוא שמע, כל הסיפור הזוי, מקווה שהיא תקבל נכות ואי כושר מה שמגיע לה וזהו ,

cוורנה1

New member
הלשכה לסיוע משפטי
אכן, ישנם מקרים בהם מתיחסים למסמכים הרפואיים בלבד ולא צריך להפגש עם הפונה.
איני יכולה להשיב, מדוע החומר מביטוח לאומי, לא היה לפני השופטת בבית הדין לעבודה.

בכל מקרה, התיק אמור לחזור לוועדה הרפואית, בהמלצת השופטת,
שכן אין בסמכותה לקבוע אם יקבעו אחוזי נכות ואבדן כושר עבודה, שזו הסמכות של הרופאים בוועדות הרפואיות, לקביעת אחוזי נכות והעו"ס בשיקום בביטוח לאומי, לקביעת הדרגה לאבדן כושר עבודה, לאחר שיקבעו אחוזי נכות מזכים בקצבה.

בברכה וחג סוכות שמח!

אורנה אסביר עוד נושא

שלום אורנה מצטער שלא הסברתי את עצמי עוד, הייתי בפעילות צבאית ולא הייתי ליד מחשב ,,,,השופטת החזירה את התיק לוועדה על אי כושר,, האם יש מצב שהרופא בוועדה של אי כושר יראה שגם אחוז הנכות שנתנה הוועדה הרפואית על נושא מסויים נמוך ממה שצריך להיות,,, האם יבקש להחזיר את התיק לוועדה הרפואית או שהוא בעצמו יכול להעלות את אחוז הנכות,,הרפואית ??????????
ולגבי אי כושר
,, לגבי אי כושר אני מבין שאם הוא יפתור את זה לפחות זה יעזור,,,,
עד לרגע זה אף אחד לא עונה לנו מדוע התיקים הרפואיים שני קלסרים עבי קרס
לא היו בפני השופטת,,, איך יתכן?????????

למעלה