אבטלה חוזרת

Rs1972

New member
אבטלה חוזרת

שלום,
אני עבדתי בצהרון עד 14/2/17 וביולי אוגוסט 16 לא עבדתי כי הצהרון היה סגור ונאמר לי ללכת לביטוח לאומי ולחתום אבטלה חודשיים וכך עשיתי ב1/9/16 חזרתי לעבוד כרגיל וב 14.2.17 פוטרתי מעבודתי וכבר באותו שבוע ניגשתי ללשכת התעסוקה ולביטוח לאומי ומסרתי תלושי שכר ומכתב פיטורין ושם נאמר לי שבגלל ששנת האבטלה שלי החלה 1/7/16 היא מסתיימת 30/6/17 ולכן לא אקבל את כל הימים המגיעים לי יש לציין כי החודש ימלאו לי 46, בסוף יוני 17 כשהתקשרתי לביטוח לאומי נאמר לי שבגלל שאני עדיין חותמת בלשכת התעסוקה לגשת לביטוח לאומי ולמלא טפסי אבטלה מחדש וכך עשיתי מילאתי טפסים 12/7/17 וקיבלתי מכתב שהאבטלה אושרה ויש זכאות של 175 ימים עד 30/6/18 כשבפועל קיבלתי אבטלה עד סוף ספטמבר ועוד 4 ימים מתוך אוקטובר 2017 וכשהפניתי פעמיים ל יציגות קבלת קהל בביטוח לאומי והן שוחחו עם נציגה מהאבטלה נאמר לי שיש עוד 100 ימים שמגיעים לי ומאחר שקיבלתי 175 ימיי אבטלה באותה שנה המערכת נחסמת אוטומטית ואפשר יהיה לקבל את הימים הנוספים רק בתחילת שנת 2018 וכשהיום התקשרתי לביטוח לאומי אמרה לי שקיבלתי את כל הימים ומי שמובלט חוזר ועדיין חותם בלשכת התעסוקה המערכת כל חודש מחשבת מחדש ואם מגיע לא יקבל דמי אבטלה, כל העיניין הזה לא ברור לי ואשמח אם תוכלי להסביר לי את העיניין בבקשה.
האם המערכת של ביטוח לאומי באמת נחסמת ב שמגיע ל175 ימים ובכל זאת מגעים לי עוד ימי אבטלה ,? תמיד מצויין שמחושב 11 חודש אחורה.. מצ״ב 2 תמונות של מכתבים שקיבלתי באוגוסט ובספטמבר אשמח שתסתכלי על כמות הימים זה לא ברור בכלל

אשמח לעזרתך תודה רבה

למעלה