צריך את הייעוץ שלכם בבקשה

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
צריך את הייעוץ שלכם בבקשה

היי

המצב הנוכחי שלי מבחינת אחוזים הוא כזה

40% נפשי ( מקבל סל שיקום ממשרד הבריאות )
29% רפואי כולל מספר מוגבלויות שונות.

סה"כ 69% רפואי ו 100% אי כושר עבודה לצמיתות

יש החמרה

1 שכחתי בתביעה להוסיף בעיות ראיה היה 25% רפואי שלא הוכנסו
2 מחלת לב חדשה.
3 גידול מוחי חדש..ופה יש בעיה חיכיתי לסיכום של זה אבל איני מסכים עם הנוירולוג שלי לגבי המשמעות ..יקח זמן לנוירולוג בכיר..

השאלה שלי היא האם כדאי להגיש עתה את הממצאים ואחר כך אם הנוירולוג הבכיר יתן אבחון אחר לשלוח אותו גם ?

או לשלוח רק מה שמסוכם כבר מחלת לב ועיניים לקבל תוצאה ושייגמר לשלוח שוב את העיניין הנוירולוגי?..ושיעלו שוב אם צריך..

בסיכום הועדה האחרונה אמרו לי מה שתגיש לעתיד לא יוריד אחוזים רפואיים , לכן הסיכון נמוך מאוד לפי דבריהם או בכלל לא קיים..

מה אתם אומרים? זה יכול לקבוע לשר"מ ..גם וגם אם יאושר המתווה החדש גם לגובה הקצבה..(כרגע אני מקבל 2589 ש"ח כולל קח"ן)..

אז להגיש ? ואיך בחלקים או לחכות?

גמר חתימה טובה :)

cוורנה1

New member
הגשת תביעה בהחמרת מצב - בדיקה מחדש שלום לך,

חשוב שכל המידע הרפואי יהיה בפני הוועדה/ות רפואית/יות.
תוכל להגיש את כל החומר הרפואי שיש בידיך ולציין שבחודש 11/2017 תעביר מידע בנושא הנוירולוגי.

באופן כללי, עד להעברת התביעה עם המסמכים הרפואיים העדכניים, כולל בנושא הרפואי שקבלת כבר בעבורו אחוזי נכות ועד לזימונך לוועדות הרפואיות יחלוף זמן. סביר להניח שתוכל להגיע לוועדה עם המסמכים הרפואיים בנושא הנוירולוגי.

בברכה ובהצלחה!

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
למה אני שוב צריך את כל החומר?

&nbsp
קבעו לצמיתות...מה יכול להשתנות אני לא מבין...יכול רק להחמיר ומחמיר..בחיים אי אפשר להבין את ביטוח לאומי..טירוף מערכות שם...
בסוף את אומרת לי חכה בעצם...נו שווין שיהיה ..:)
&nbsp
תודה גמר חתימה טובה

cוורנה1

New member
בדיקה מחדש בבדיקה מחדש פותחים שוב את תיק התביעה ומתחילים למעשה מהתחלה.

כאשר המצב ברור ומגובה במסמכים רפואיים עדכניים, אכן אין מה לחשוש בפגיעה בקיים, אך בפועל מתחילים הכל מחדש.

בברכה וגמר חתימה טובה!

למעלה