אישור ממס רכוש במסגרת תביעה לאבטחת הכנסה

leftclick

New member
אישור ממס רכוש במסגרת תביעה לאבטחת הכנסה

שלום,
הגשתי בקשה לאבטחת הכנסה לביטוח הלאומי.
בין שלל הטפסים שדרשו ממני בביטוח לאומי להביא היה אחד: "אישור ממס רכוש לגבי הנכסים שברשותי ואם הם מושכרים".
ברשותי דירת חדר ותו לא. הדירה משמשת אותי למגורים ואינני משכיר אותה לאיש.
סרתי למס רכוש ואחר טלטולים וטרטורים נשלחתי עם שובר תשלום לדואר לשלם סכום הגון למדי תמורת השירות של מס רכוש.
אחר המתנה של כמעט יום שלם שלף הפקיד במס רכוש מהמחשב הדפסה בה מופיע בפירוט רשימת כל הדירות שקניתי ומכרתי בימי חיי. הפקיד שם על דף המחשב חותמת "מיסוי מקרקעין" ואף הוסיף עליה חתימה בכתב ידו.
כשהגשתי את הטופס לביטוח לאומי נדחתה תביעתי בטענה שברשותי 4 דירות (כמספר הדירות שקניתית ומכרתי במשך כל ימי חיי) ושלא דיווחתי אם אני משכיר את הדירות הללו או שהן משמשות אותי לעבודתי (אינני עובד, אני מובטל כבר 8 שנים).
אחר שערערתי על החלטת המוסד לביטוח לאומי נשלחתי בשנית למס רכוש להביא אישור אודות מצבת נכסי הנדלן שברשותי (יש לי דירת חדר בדיור מוגן ותו לא) לצורך הוכחה שאין בידי 4 דירות מהן אני מפיק רווחי השכרה או בשימוש כמשרד לעסקי המגוונים (אין לי שום עסק, אני מובטל).
סרתי שוב למשרדי מס רכוש. טולטלתי וטורטרתי ונשלחתי שוב עם שובר תשלום לדואר.
בסוף יום קשה ומורט עצבים קיבלתי שוב את אותו הטופס המפרט את רשימת הדירות שקניתי ומכרת במשך כל חיי !
הפקידה בביטוח הלאומי נזפה בי על כך שאני מביא את האישור הלא נכון. ביקשתי ממנה דוגמא לטופס מעין זה בכדי שאדע מה לדרוש ממס רכוש,. איך אני יכול להתווכח עם פקידי מס רכוש כאשר אינני יוגע באיזה טופס מדובר ?!
הפקידה ענתה לי לחפש ב "גוגל" את הטופס.
לא מצאתי.
יש מוצא לדרך ללא מוצא בה מצאתי את עצמי?
תודה !

cוורנה1

New member
הבטחת הכנסה
שלום לך,

בודקת את המקרה מול הביטוח הלאומי,
אעלה כאן מענה לכשאקבלו.

בברכה.

cוורנה1

New member
אישור תשלום הבטחת הכנסה
שמחה להודיעך שתביעתך לתשלום הבטחת הכנסה אושרה.
בודקים עתה התיצבות בשירות התעסוקה, חלק בלתי נפרד מתנאי הזכאות.

בברכה ובהצלחה!

למעלה