דחיית ועדת החמרה תאונת עבודה

בן497

New member
דחיית ועדת החמרה תאונת עבודה

אורנה שלום.לפני מס׳ חודשים הדרכת אותי על התננלות ועדת ההחמרה.ובכן, הועדה לא קבלה המלצות רופאי קופח שמתמחים באורטופדיה ונפשי.מה ניתן לעשות?ממתי ניתן להגיש שוב החמרה?וממתי סופרים את תחילת חצי השנה?אם ניתן להגיש החמרה על אותן הבעיות,או להגיש אחרות?תודה

Harrington

Well-known member
מנהל
על החלטות הוועדה הנוכחית ניתן לערער לביה"ד האזורי

לעבודה. זאת בשאלה משפטית בלבד (למשל אי-התייחסות לאחד המסמכים הרפואיים שהגשת), תוך 60 יום מקבלת ההודעה (והפרוטוקול) על החלטת הוועדה.

ככל שתבחר שלא לערער בדרך זו, ניתן להגיש תביעה נוספת להחמרה לאחר ששה חודשים ממועד הוועדה הנוכחית. ככל שתחול חו"ח החמרה משמעותית במהלך חצי שנה זו, ניתן להגיש גם בפחות זמן מכך, ובלבד שההחמרה מגובה במסמכים רפואיים.

בן497

New member
קבלתי הפרוטוקול שדחו ההחמרה

מבחינה נפשית הפסיכיאטר כותב "ptsd כרוני עם סימנים ניורוטים דיכאוניים".אבל לא נתנו שום אחוזים.ובכלל ,הוסבר לי שכבר לא מתייחסים למונח זה.בעקבות שינוי התקנות...לתקנות חדשות.תראו,אין לי כסף לעוד' איך אני תוקף זאת?האמינו לי יש החמרה.איני יודע שתהיי יותר.איך אני מתמודד מולם?

cוורנה1

New member
ניתן להיעזר ללא עלות עם פניה ללשכה לסיוע משפטי
שלום לך,

אם מדובר לאחר ערעור ניתן לפנות ללשכה לסיוע משפטי ללא עלות,
בשאלת חוק בלבד, דהיינו אם לא התיחסו למסמכים רפואיים שהיו לפני הוועדה.

ראה במסמכים שנשלחו אליך, כתובת וטלפון להתקשרות ללשכה לסיוע משפטי הקרובה למקום מגוריך.

שיהיה בהצלחה!

בן497

New member
החמרה

חייבת להיות חדשה או דומה לזו?הרי איני יכול לשכפל אותה..כמו כן,לא הבנתי ממתי סופרים את החצי שנה .ממועד התשובה או ממועד הועדה הראשונה של המומחה הראשון?

cוורנה1

New member
מהיום שבו קבלת לידיך את ההחלטה עם הפרוטוקול (דואר רשום בד"כ)

למעלה