נדמה לי שצריך תשובה דחופה... או לא?

21025775

New member
נדמה לי שצריך תשובה דחופה... או לא?

הייתי חותם הבטחת הכנסה פעם בחודש, התחלתי לעבוד לפני כשבוע,החלטתי שהעבודה הזו לא מתאימה לי יותר, רציתי לסיים את השבוע ואז להתפטר, הדילמה היא:
לא לחזור כבר מחר לעבודה, כי -> מחר היום האחרון שבו אוכל לחתום בלשכה לחודש זה. ואז זה יקל עלי את ההסברים והחידוש להבטחת הכנסה. (וכמובן שאני מתכוון להגיש לב. לאומי תלוש וכו' כשיגיע)
או:
לעבוד מחר, ואז להודיע, אבל אז אני לא יודע מה הפרצדורה של לשכת תעסוקה וביטוח לאומי למצב שכזה, האם אפסיד את כל החודש? או רק את חלקו משום שעבדתי? צריך להגיש תביעה מחודשת?
(והרי אין לי מכתב פיטורין כי אני זה שמתפטר)
והאם זה לא נחשב/דומה לסירוב בעיני לשכת התעסוקה שיגרור אחריו אי קבלת הקצבה למס' חודשים? או שלא מאחר וביוזמתי התחלתי לעבוד וביוזמתי הפסקתי.

מה כדאי לעשות?
בתודה מראש!

21025775

New member
אם יש ענין למחר... בבקשה תענו לי מהר

במידה וכן אני צריך להודיע

indior

New member
אתה לא חושב כי אם תתפטר

מיוזמתך לא תהיה זכאי ?
גש לסניף המל"ל הקרוב למגוריך ושאל מפורשות .

21025775

New member
מה זה מלל?

ועדיף לא לשאול על הצד שזה גורם לאי זכאות,
לי אישית לא נראה שזה אמור לגרום לבעיות, מאחר ומי שיוצא לעבוד ומפסיק אפילו מיוזמתו כמדומני שצריך למלא תביעה חדשה בביטוח לאומי להבטחת הכנסה, כך שללשכה זה לא משנה, אבל...........אני שואל ליתר בטחון

21025775

New member
חוזר ומדגיש... שמיוזמתי התחלתי לעבוד לא דרך הלשכ

אם זה משנה

cוורנה1

New member
הבטחת הכנסה/השלמת הכנסה
שלום לך,

האם הודעת לביטוח לאומי על תחילת העבודה או בשירות התעסוקה?

תביעה להבטחת הכנסה תקפה אם לא שולמה גמלה להבטחת הכנסה בעבור חודש או חודשיים ואין צורך להגיש תביעה חוזרת.

אנו לא יכולים בפורום להמליץ לך אם להפסיק את העבודה או לא.

מי שעבד ולא התיצב בשירות התעסוקה ודווח על תחילת עבודתו,
עליו לפנות בחודש בו לא התיצב בשל העבודה לביטוח לאומי ולהגיש את תלוש השכר על מנת שיחשבו את גובה השלמת ההכנסה המגיעה.

אם מפסיקים את העבודה, יש לחזור להרשמה באופן שוטף בשבוע ובשעות שנקבעו.

ניתן אף לבצע בירורים ע"י פניה לסניף שלך /הבטחת הכנסה לקבלת מענה אישי ספציפי.

בברכה.

21025775

New member
תודה, נקווה לטוב בע"ה, שנה טובה לכולם

למעלה