מכתב פרידה

Netto

New member
מכתב פרידה

חברים נהלתי את הפורום כשנתיים היה לי העונג והכיף לנהל אותו. אני ובת זוגתי טסים עוד 10 ימים (ב25 ליולי) לשלושה חודשים לדרום אמריקה ואני לא יהיה פעיל כלל בפורום. אני יורד מניהול הפורום ונפרד ממכם. יגיע יום ומנהל חדש יגיע שירים את הקהילה גבוה לשמיים.
לכל דבר טוב יש סוף שמראש הוא נקבע מן רגע לא צפוי שחייב להתקיים ויהי מה והרגע הזה הגיע עכשיו וזה הזמן לומר שלום לנסות אט אט להתגבר על המציאות שנראת כמו חלום לתת לפצע להגליד ולא לשכוח שתמיד, גם אם מרגישים שהבדידות עוטפת, צריך לזכור שלא משנה מה היה, זה נגמר , מחר הוא יום חדש שלא כולל את העבר, הוא רק נושא בחובו דלתות חדשות, דלתות שייפתחו בלי הרבה מאמצים ונסיונות. אז נצלו כל רגע חיו כל דקה , כי אי אפשר לדעת מה יקרה ביום הבא. אני כמובן עדיין יהיה כאן איתכם אך לא תחת ניהול ולא בצבע כחול. אלא כמשתמש רגיל למהדרין. ואני מאחל למנהל הבא מי שזה לא יהיה הצלחה רבה ואני אשמח לעזור לו כשהוא יזדקק. תמיד תוכלו לכתוב לי ב
[email protected] וכמו כן אני מנהל את העמוד בפייסבוק של האוס הישראלי נראה לי כבר כולם שם.. אז נתראה... אוהב, דור .

../images/Emo43.gifפרישת מנהל הפורום../images/Emo43.gif

אנו מודים לNetto על התקופה בניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך. המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים
חושבים שאתם מתאימים לנהל את הפורום
? מלאו את טופס הבקשה שבקישור: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp ואולי תהיו מנהלי הפורום הבאים

המון תודה../images/Emo140.gif../images/Emo13.gif

היית מנהל מקסים ומשקיע, אחד המעריצים הגדולים של הסדרה הנפלאה אני בטוחה שכולם יתגעגעו. בהצלחה ותהנה

daniela21

New member
תודה רבה!

מאחלת לך המון הצלחה וכמובן הנאה גדולה בטיול הגדול :0)

למעלה