חדשה כאן. חלומות חוזרים על אונס שנפתחו - טריגר

כן ברור מבין לגמרי לגמרי

לי למען האמת יותר קל כי אני לא משתף במציאות ואין לי אף אחד שנים לא יוצא מהבית , אז הרשת היא המקום היחד בו אני כותב , אז כן יאני מבין מה את אומרת . אבל אני מעדיף את הרשת , חוץ מזה שקל לי לכתוב ולא לדבר אז זה עדיף לי , שהיה בהצלחה פני לשוברות שתיקה בפורום יעודי פגעחה בתוך המשפחה קוראים לזה הפורום לא פעיל אבל היא מגיבה ורואה היא המנהלת היא תסייע לך אני מאמין , אני קורא שם שנה כבר , ואני חוקר את התחום של גלוי עריות אז הנושא מעסיק אותי מאוד , אז אני מכיר מקומות ,יש גם בחול אם את מפחדת על אנונמיות ושידעו מי את יש פורמים בחול שאף אחד לא יכול לדעת ותוכלי לחשוף ביותר פתיחות כי לא יכרו אותך , ואת זה תוכלי לבקש גם בשבורות שתיקה יתנו לך. שמות של אתרים אני מאמין ראיתי בזמנו שאחת פרסמה ,ואני על האייפד אז לא יודע איך לסייע כי צריך מחשב רגיל או נייד לא מבין איך מעתקים וזה לא טוב בדברים האלו , טוב שהיה בהצלחה

זהר81

New member
כבר המון

זה בסדר, מה שענית והכוונת ותמכת זה כבר המון!
בטוחה שגם המצב שלך לא קל בכלל, ההתמודדות מולו, אם אתה צריך אוזן קשבת אתה מוזמן בחום, מקווה שתקבל את התמיכה שמגיע לך ושלא תעבור את זה לבד.
בהצלחה ענקית

זהר81

New member
חדשה כאן. חלומות חוזרים על אונס שנפתחו - טריגר

בימים האחרונים אני עם בחילות קשות, מועקה בחזה שמקשה על הנשימה, דיכאון ובעיקר קושי לעכל.
שנים שאני זוכרת חלומות רבים, חלקם טובים חלקם פחות. אבל פעם בשנה יש חלום קשה במיוחד, חלום על אונס שלוקח לי יומיים-שלוש להשתחרר ממנו בידיעה שזה רק חלום. וכמו שאבא שלי היה אומר ״אין דבר כזה חלום רע, כל חלום הוא חלום טוב״.
השנה שמלאו לי 28 שנים, כנראה הגיע זמנו של החלום שוב להופיע ושוב קיבלתי אותו מאוד קשה, ויומיים שלושה הוא השפיע עלי קשה גם בזמן ערות. כשהוא הגיע הייתי נמצאת במקום אחר, למדתי רפואה טבעית, מודעת לגוף שלי, מקשיבה לו, הייתי חזקה יותר, נמצאת במקום בטוח יותר..וכנראה בגלל זה החלטתי שאני בודקת את עניין החלומות שלי קצת יותר לעומק. הרי אני יודעת שיש הרבה פענוחים שונים לחלומות כאלו, שמעתי וחקרתי הרבה אבל זה משתנה מאדם לאדם. חברה שלמדה NLP שנה אחת ניסתה לעזור לי, הייתי אצלה בטיפול אחד שהיא לקחה אותי על חוט הזמן לגיל 7, הגיל שהחלומות החלו, עלה שם כאב כל כך חזק שלא ציפיתי לו. לאחת שבקושי בכתה עד אז (היחידה שרגישה במשפחה ואף אחד לא בוכה, לימדתי את עצמי לא לבכות עם השנים), פרצתי בבכי ממקום כל כך כואב שלא הבנתי מאיפה הגיע. בהמשך השבוע החלו לעלות הרבה שאלות שאותה חברה שניסתה לעזור לא היה בכוחה לטפל במקרים כאלו והתחלתי טיפולים אצל הפסיכולוגית הישנה שלי (שלקחתי שנתיים לפני זה אחרי שאבי נפטר), המחזור שלי הפסיק, כמעט חצי שנה לא קיבלתי מחזור, לא משנה כמה שמרתי בתזונה וכמה ספורט עשיתי עליתי המון במשקל, סבלתי מנפיחות בבטן שלא סבלתי מהם בעבר, ירד לי החשק המיני, סבלתי המון מפיטריות בנרתיק (מ שבעבר סבלתי פעם בשנה ליומיים שלושה ללא סיבה- רק אחר כך חשבתי אולי היה באותו זמן של החלומות), סבלתי מתסמינים שמזכירים מאניה דיפרסיה, מצבי רוח קיצוניים אבל בעיקר דיכאונות. הופיעו לי אנשים הזויים בחיים שהרגשתי שישות עליונה שלחה אותם אליי ובלי שאמרתי כלום אמרו לי מה עובר עלי, הזדהו איתי, בלי שביקשתי, בלי שידעתי, בלי שהבנתי מה קורה. רק רציתי לדעת, לזכור מה היה, להבין למה הגוף שלי כל כך משתגע, מה היה כל כך נורא בגיל הזה שהגוף שלי הדחיק כל כך חזק?! כמה שניסתי התקדמתי מאוד לאט, וזה לא עזב אותי. היו רגעים שרציתי רק לעזוב את זה, להשאיר את מה שמודחק סגור רק להרגיש טוב שוב. עשיתי המון תרגילי נשימות, דמיון מודרך, ספורט, תזונה בריאה. אבל הגוף שלי חשב אחרת, לא נתן לי מנוחה, שוב נפיחות לא משנה מה אכלתי, שנאתי אוכל,שוב רצון לישון ולא לקום, שוב עלייה במשקל...אחרי 5 חודשים של מלחמה לשלם על הפסיכולוגית וצמחים מרפא החלטתי שזה הולך לאט מידי וזה יכול לקחת עוד שנים..עברתי לטיפול ממוקד יותר טיפול NLP אצל מומחית לטראומה וחרדה. בחמישי האחרון זה היה הטיפול ה6 שלנו...עלתה שם התמונה השלמה. אני ראיתי את כל מה שקרה,הרגשתי את זה בעצמותיי, אבא שיכור, הוא כועס עלי תופס אותי חזק ומתעצבן, אני ילדה טובה ושותקת, הוא מנשק אותי ואני קופאת, הוא הוא עלי, על הריצפה, חודר אלי, אני שותקת, קפואה ואז הוא נעלם. אני נכנסת לחדר מחריכה את עצמי להירדם ונרדמת. בבוקר חושבת שהכל היה רק חלום רע.
לא מעכלת, לא מאמינה, לא נושמת.
איך זה הגיוני? הייתי הילדה של אבא!! הייתי הבת המועדפת שלו, אבא שלי היה הכי רגיש בעולם, עם לב ענק ותמיד אופטימי, אבא שלי אנס?!? אותי?!? אני לא יודעת אם זה הגיוני, אם זה אמיתי, אולי אני סתם מדמיינת? מאיפה אני לא יודעת שהראש שלי לא סתם ממציא דברים? אבא שלי נפטר לפני 3 שנים, אין לי בכלל איך לבדוק את זה, הוא לא יכול להגיד לי שאני מדברת שטויות. המשפחה שלי בחיים לא יאמינו לי, אבא שלי היה האדם הכי טוב שהכירו, כמות האנשים שהיו בהלוויה שלו אפילו תעיד על זה. אבל אולי, רק אולי, הם שכחו כולם שאבא היה אלכוהוליסט. לא כמו אלו שזרוקים ברחוב, ממש לא, אבל הוא שתה המון וכל יום. מי יודע מה יכל לקרות/קרה, אולי הכל קרה ביום שהוא לא שלט בעצמו תחת האלכוהול? הייתי הילדה היחידה שלא הפסיקה להעיר לו, לדאוג לו שיפסיק לשתות, באותו זמן פחדתי שהאלכוהול יפגע בו, בבריאות שלו. הוא כעס כל פעם שהערתי לו, אחיותיי תמיד אמרו לי להפסיק להעיר לו, אבל אני המשכתי.
אני יודעת דבר אחד, זה מתחבר לי לכל מי שאני היום, לילדה שמאז שהיא קטנה מרוחקת מכל המשפחה שלה,בעולם משלה,בדמיון שלה, רוצה לעזוב את הבית מגיל מאוד צעיר ואף אחד לא מבין מה הלחץ, ובמקום מסויים גם היא לא..כל הזמן היה לי דחף לסקס ואהבה שלא הבנתי מאיפה ומה הלחץ, בגיל 18.5 הסקס הראשון שלי היה טראומתי מאוד, ללא דם,בסמוך אליו החלו לי תסמינים במערכת העיכול, מערכת החיסון נחלשה יותר ונשירת שיער. תמיד נמשכתי לגברים מבוגרים, נכנסת לסיטואציות מיניות שכאשר מגיע הדבר האמיתי, קופאת, ומרגישה נורא אחרי, תמיד מחפשת סקס חזק, כואב, אגרסיבי יחד עם אהבה, אבל בתכלס לא נהנת מהחזק והכואב אבל ממשיכה לחפש אותו. תמיד מאוד מינית.
החשק המיני שלי ירד מאוד בשנה האחרונה, נהייתי הרבה יותר חזקה ודואגת להביא מבטים שלא יתקרבו אלי בכלל, ואם כבר ניסו אני עומדת על הלא שלי בברירות וחדות. מה שלפני שלא רציתי אמרתי לא, אבל זה היה -לא עיוור, הייתי תמימה. חשבתי תמיד שאם אמרתי לא אז לא, אבל זה לא היה ככה.
עכשיו, דיכאונית,עייפה, עם בחילה,לא יודעת אם להמשיך לשתוק. האם להמשיך לשמור את מה שהיה מודחק כל השנים האלו בסוד? האם ידברן איתי אחרי כן? האם סתם מדברת שטויות.
לא יודעת מה נכון ומה לא, מה אמיתי ומה לא, מה קרה ומה לא.
רק רוצה לחזור לחייך, לחייך מהלב. כנראה שברגע הנכון גם הזמן של זה יגיע.

תודה רבה

אני בסדר את יכולה להגיב כאן בפורום ולהיות חלק מאתנו עכשיו אין פיעלות אבל אני מעלה הודעות מידי פעם ועוד אחרים . אז את יכולה להגיב , או לשתף בשלך במסע שלך ולעדכן , זהו שהיה המון הצלחה ורק טוב פני לערן יש שם פיעלות טובה.

דבר ראשון את לא מדברת שטיות

את מתארת מצב מאוד קשה וטראמוטי אני מקריאה מרובה על דסאוציה יודע שמה שאת אומרת הדחקה של שנים על גבי שנים היא אפשרית את לא הראשונה ולא תהיה האחרונה לצערי שתחויי דבר כזה , אני אספר לך שאני שכן יודע ומוכח שעברתי אונס קבוצתי במשך שנים לא זוכר כמעת כלום זה היה מכיתה א עד כיתה אמצע ג ואני פשוט לא זוכר וזה גם לא תמיד בא בחלומות אבל עובדה זה קרה והייתה תלונה במשטרה והם הודו והכל ,

בנוגע לאביך אני חושב שאם הוא היה אלכהוליסט יש סיכוי שזה קרה אבל לא בטוח אבל אנשים מערופלי חושים יכולים לעשות דברים נוראים בהסח דעת ובאי שפיות שוב לא יודע אם אביך אנס אותך או לא , אבל את לא

מדברת בכלל שטיות , כי התסמנים שלך הם יושבים על הגדרה של פוסט טראומה , סיוטים , שחזור דיכאון מין פרוע פחד וכו , אבל אל תקפצי למסקנות , אני לא מכיר את הדנאמיקה במשפחתך אבל אם אתם יחסית פתוחים אז לשואל בעדינות את האמא או אח , אחות גדולה אם היה שאבא יצא משליטה או יותר ישר , כן יש סיכוי שלא ידברו איתך אבל אני מאמין שלא תוכלי לשמור את זה בבטן כי זה מאוד קשה ככה אני עד היום רוצה לזכור הכל ולא יכול , שמעי אני גם רוצה לומר שיש תופעה של חלומות שווא

וזכרונות שווא פרויד דיבר על זה אולי הוא נסג כי פחד מהביקורת והשמרנות , אבל יש אמת בזה כי זה היה מזמן לפי תיאורך גיל 7 ואולי לפני ואין לך ממש זכרונות מלפני יכול להיות שהטיפול שעברת גרם להשתלה של זכרונות זה אפשרי לפי המחקרים , אני לא אומר את זה סתם כי היה מקרה כזה בארץ גם כמוך שאישה חלמה חלום על אונס מצד אביה ואחר כך הכנסו אותו לכלא ולא נראה שהסיפור הזה הכי אמין אבל

לא בטוח ושם דברו על חלומות שווא או זכורנות או פרשנות שגויה של הילד , את לא מדברת שטיות או רוצה לעליל רע זה ברור , אבל זה מאוד מורכב , אני מציע לקרוא על דסואוציה זה ניתוק לי יש את זה לכן שכחתי את רוב חיי , וזה גם חלק מפוסט טראומה , ואולי גם לך יש אין לי שמץ , אבל כן יש מקרים כאלו שעלה פתאום זה קיים , אבל לא מוחלט , זהו זה מה יש לי לומר לך ושהיה רק טוב , זה קשה לחשוב ככה על אבא בטח אם הוא היה טוב כמו שאמרת ..

זהר81

New member
דבר ראשון תודה על התגובה

אני סובלת הרבה מדיסוציאציות גם היום אבל בעיקר שהייתי ילדה. בנוסף בקושי זוכרת את הילדות שלי גם שקצת גדלתי,עד גיל ההתבגרות...ממש קשה לי עם הסוד והתחושה של הלבד בבית ובמיוחד שאף אחד לא מתעניין ולא שם לב שאני מתנהגת שונה בשבוע האחרון (מאז הטיפול האחרון)..אני ממש הייתי דכאונית, גרם לי קצת לא להתפלא שאם משהו קרה אז שלא שמו לב, המשפחה שלי מאוד סגורה ולא משתפת/שואלת על דברים אישיים..כי במהלך הטיפול כן שיתפתי מעט בתהליך (לפני הגילוי) והם לא זכרו כלום שונה שקרה לי בגיל צעיר או התנהגות שונה..

המקרה שאתה מספר לא קל בכלל, ומדהים שאתה ככה פתוח ותומך, זה לא מובן מאליו, תודה��

אני משתדל מאוד לתמוך

שמעי לפי מה שאת מספרת לי את באה ממשפחה לא קלה סגורה מאוד לא תומכת , זה היה מאוד קשה כי אחד הדברים הכי חשובים בטיפול בנפגעי פגעיה מינית ובכלל בכל מיני בעיות נפשיות היא תמיכה מהבית , אני באותו סירה שלך אף אחד לא מתעניין בי וחטפתי המון מכות מהורים שלי , פגעיה מינית גם במשפחה אבל לא מאבא

ומה לא. עשו לי אני לגמרי מבין מה את חשה . אני חושב שאת אולי צריכה ללכת לטיפול אצל מטפלות נפגעות פגעיה מינית שקשרות לגלוי עריות כי לא ממש הבנתי מה סוג הטיפול שאת מקבלת , יש אולי מטפלים שייסעו לך . אני אישית

לא הולך אבל יודע שלחלק זה מאוד עוזר , תפני לארגון הארצי של נפגעות פגעיה מינית הם יכולים לסייע לך , יש שם מטפלים והרבה תמיכה , יש עוד פורום ואולי פרסמת שם שוברות שתיקה במיוחד בגלוי עריות יש שם אישה בשם מיכל היא

טובה ותומכת ויכולה לסייע לך בעזרה ותמיכה , הכי חשוב זה ללכד סביביך חברים תמוכים , גם אם לא משפחה , להכיר אנשים שלא יפגעו בך מינית כי ממה שאת מספרת חוויה לא קלה כמו רבות מהפוסט טראמטיות בטח נפגעות גלוי עריות , בנוגע לספר למשפחה אני מבין שזה לא היה כל כך צעד חיובי אך אולי הם היחדים שיכלים לאשרר אובקטיבית את החשש שלך , אז אולי בעתיד

שתיציבי , אני מאחל לך המון הצלחה , הפורום כאן לא פעיל יש את ערן יש תמיכה נפשית למבוגרים תכתבי גם שם אם לא מפריע לך , המון טוב את במצב לא טוב אני רואה ונגעת בי לא מה בכך כי אני מת חיי , כל טוב ואני כאן

למעלה