מתמוטטת *טריגר*

noya54

New member
מתמוטטת *טריגר*

אמא שלי, כואב לי ממש.. אני לא יכולה לבכות ולצעוק עד שזה יעבור כי זה לא מה שיעזור. אמא את זוכרת שפעם כשהייתי קטנה הייתי אוהבת לישון איתך ועם אבא ולהרגיש בטוחה? אמא את זוכרת שכשהייתי עם חום גבוה הייתי בוכה ואומרת כמה אני אוהבת אתכם? אמא אני אוהבת אותך אבל אני לא בטוחה שאת אוהבת אותי.. כי אהבה של אמא היא אהבה ללא תנאים. אמא אני מרגישה כמו בובה הפכו אותי לבובה אמא הוא הכאיב לי למה את לא כועסת עליו? אמא אני לבד אמא אני צריכה רק אותך שתחבקי, תקשיבי ותביני למה קשה לך לחבק אותי? למה ברקע בפלאפון שלך יש רק תמונה שלהן? את צודקת אני הייתי רק הטיוטה.. אמא כל חיי רציתי לרצות אותך ולא הצלחתי, כל כך רציתי עד שאיבדתי את עצמי. כששואלים אותי מה אני רוצה להיות כשאגדל הדבר היחיד שבטוח הוא להיות אמא.. אני באפיסת כוחות, נויה היא בסך הכל בן אדם.. אני חייבת עזרה ואפילו לא יודעת איזו עזרה.. פלאשבקים*סיוטים*חוסר תאבון*בחילות*מועקה*בכי*חוסר יכולת לבכות*כעס*בושה*אשמה אשמה אשמה. . . הרבה זמן לא הייתי ככה, מצטערת שאני שלילית..קשה לי לכתוב, קשה לשתף, קשה לבטא.. כולם בורחים ממני ואני גם רוצה לברוח.. המסקנה היא שאני האוייבת הכי גדולה של עצמי.. כבר אין במה להאחז. רוצה להיות ילדה קטנה כשהרגשתי בטוחה באמת .. לפני שהבנתי שאני לבד. הפעם כבר אין מאיפה לגייס כוחות. שוב סליחה..אני לא מסכנה, רק מוצפת.. אסיים במשהו חיובי- הצלחתי להגיד 'לא' פעם ראשונה! נכון שהרגשתי שפגעתי אבל אף פעם לא הייתי כל כך שלמה. נו.. אולי אני קצת מתקדמת.. אבל זה תמיד שני צעדים אחורה.

בנשיר

New member
קומי ! אל תרימי ידיים !

לא התיאשתי ממך . קומי עוד פעם . אל תשאלי לכמה זמן ..או עוד כמה פעמים .
זה תמיד יהיה במחיר כבד אבל שווה . בטוח שווה . שלא ימכרו לך את הנסיך על הסוס הלבן בעיסקת הכל כלול ורק היום .

noya54

New member
מרימה דגל לבן

הם ניצחו אותי.. השאירו אותי מרוקנת

כואב

אני נכנסתי למצב של בועה הרבה שעות ופלאשבקים ברצף חזרתי לילדות , לא ישנתי ימים שלמים ואפילו חלומות לא היה לי רק מחשבות טורדניות ופלאשבקים מלא וסיוטים וחתכתט את עצמי הרבה וכווית ומה לא , חשבתי שאם אני לא אשן אני אמות ... ממש מבין אותל ניוה ואני מת חיי אבל הרגשתי אותך ,

למעלה