עצתכם בבקשה

אני לא חושב שזו הדרך

לעקוב אחרי היסטוריה של הדפדפן זו פלישה גסה לפרטיות ואם הוא יגלה שזה קרה, הואיכול מאוד מאוד לכועס ועוד יותר יסגר לכן בעיני זה הכי לא דרך וזה די אקט אלים בעיני , אבל באופן כללי אני מסכים עם הנימה שלך, לא לעיק ושיכול לדבר על הכל וכו , סך הכל גישה טובה חוץ מעניין הלעקוב אחריו ...

noya54

New member
אני לא מסכימה

קודם כל מקווה מאוד שהוא לא עבר דבר כזה.. ואני יכולה להבין את הדאגה והרצון לעזור כאמא! זה מדהים ולא מובן מאליו חשוב לציין... אבל לא הייתי מציעה להכנס לדפדפן שלו, אחד הדברים העיקריים שנלקחו מאיתנו מלבד השליטה זה הפרטיות..אנחנו עושים כל שביכולתנו כדי להחזיר לעצמנו שליטה לחיים ללא חדירה לפרטיות. לכן זה לא הוגן כלפיו כי זה דבר שאך ורק הוא צריך לבחור מתי אם ואת מי לשתף בזה.. פשוט תהיי שם בשבילו, תראי לו שתקבלי אותו בכל מצב ותאהבי אותו. אם הוא מחליט לחשוף זאת בפנייך פשוט תחבקי ותקשיבי..וחשוב לשים לב שלא נאמר משהו שיכול להתפרש כהאשמה.. מקווה שסייעתי קצת

מסכים מאוד וזה מה שאני מנסה לומר

והסברת יפה לא טוב בכלל לעקוב אחרי היסטוריה בעיני זה אקט אלים ולא רק יחסום אותו מלדבר לפחות בעיני, בנוגע למובן מאליו בעיני רוב האימות היו דואגות ומנסות לברר לפחות מניסיון שלי אבל אני מסכי שזה ממש יפה ומראה שהיא אם טובה שדואגת לבנה וזה נהדר .
וגם מצדד בכל שאר מה שאמרת על להיות בשבילו וחיבוק וכו במיוחד מאמא שזה מאוד מאוד חשוב, בתור ילד שאבא לא קיבל את הפגיעה ואפילו פגע בגללה אני לגמרי מבין את הצורך הזה ...

עצתכם בבקשה

יש לי ילד בן 22 (אחרי צבא)
בשנים האחרונות שמתי לב שמילד שמח הוא הפך לבחור מופנם ולא ממש יוצר קשר עין. בחדרו רוב היום.
לעיתים יוצא עם חברים.
במספר פעמים הפנה תשומת ליבי לסרט שראה על תקיפה מינית, למאמר שקרא ועוד.
לפתע נפל לי האסימון שאולי עבר הטרדה מינית.
ואולי לא?
ואולי הוא מנסה לאותת לי?
לא יודעת מה עושים ואיך לגשת אליו. לא יודעת אם לשאול אותו, שמא ייפגע ממחשבותיי.
עזרתכם בבקשה מה עושים?
בחרדה

לנסות לברר בעידינות

אין לי ממש דרך לסייע לך אבל אולי לרמוז אני לא יודע, אני גם לא אוהב לדבר על זה, או בכלל, זה נושא מאוד טעון, אני חושב שלנסות לדבר באופן כללי, לפתח שיחה לא בכיוון עליו, אלא על הנוש בכלל, הוא יבין ואם ארצה יפתח שיחה איתך על כך .

תודה לכל המגיבים

איני מוצאת את שביל הזהב להגיע אליו.
איני מוצאת את המילים בהן אוכל לפתוח בשיחה על הנושא ואם מותר לי בכלל.
כל כך רוצה לעזור לו..להבין..לתמוך..ואיני יודעת אם לא יסתגר יותר..
ואם זה לא נכון איך יגיב על מחשבות השווא שלי.
תודה לכולם על ההקשבה

אין שביל של זהב

אין דרך אחת נכונה שהיא זו שתוביל על אל ליבו או בכלל, אין דבר כזה באף תחום, במיוחד בקשרים בינישים, את בתור אמא יש לך אפשרות לנסות לנוע בין מגוון רחב של שבלים, ולהחליף כל פעם שביל וכיוון, אין אחד, אין דבר כזה ,יש המון דרכים וכל פעם דרך אחרת, וברור שאין לך מה לומר אני מבין, זה מצב כה כואב ומטריד שלהרבה הורים אין מה לומר בטח לנפגע עצמו, את אמא טובה בעיני, את רוצה לעזור ולא יכולה ממש זה לא מוריד כלום מערכך או מהרצון לעזור, כמו שאומרים הרצון לעזור הוא כבר סוג של עזרה, זה לא קלאישה בעיני, זהו לאט לאט יפתחו לך מילים, אני מציע תחילה לקורא על התחום, להבין איך נפגעי חושבים, לראות אם זה מתאים להלך המחשבה של בנך, וכו, לא להיכנס לפרטיות, לא לחטט, ולא כלוםם, להיות פאסיבית, כמו זבוב על הקיר, כמו אוויר, בכל החלל, אבל לא לחנוק אותו, זהו מאחל לך המון הצלחה , ומקווה שהיה טוב לנו, ולכל נפגע ואדם אחר .
&nbsp
בהצלחה בהמשך .

למעלה