עברתן אירוע טרואמטי? קבלו טיפול לא תרופתי- בחינם!

R4you

New member
עברתן אירוע טרואמטי? קבלו טיפול לא תרופתי- בחינם!

עברתם אירוע טראומטי? (תאונת דרכים/תקיפה, אובדן)-
אתם מוזמנים להשתתף במחקר חדשני במסגרת אונ' תל-אביב,
ולקבל טיפול ממוחשב לפוסט טראומה בחינם!
היכנסו להירשם:
https://www.r4you.co.il/?s=טיפול+פוסט
או במייל: [email protected]

בנשיר

New member
רואים שאתה לא "מהענף " שלנו . מי נתן אישור לפרסומת ???

רואה חשבון הוא בעל אחריות לדוח שהגיש ועוד חוקים חלים עליו
רופא צפוי להעמדה לדין ואחריות מקצועית ופלילית ואתית
עורך דין בדומה
חייל ..בדומה
איפה האחריות שלך הרובוט של אוניברסיטה ?
אתה לא רציני . ואנא אל תנסה אותנו כאן אין שפני נסיון גם לא חולדות מעבדה .
כן אנחנו נשכנים ובועטים .
רק אל תגיב בחוזר .תודה

R4you

New member
תשובה לבנשיר

בנשיר יקר,אני בטח לא אשתוק להודעה מעליבה מסוג זה!
כמובן שמעצבן לשמוע ביטויים מסוג ״רובוט של האוניברסיטה״ וכו׳..
ולא חשבתה שניסוי זה נועד עם מטרה טובה,בכדי לעזור בעתיד לחייליים שנפגעו בקרב וקיבלו PTSD-פוסט טראומה במחחמה ועכשיו במקום לשבת בבית עם נכות נפשית,הם יוכלו לקבל טיפול ממוחשב שיעזור להם-במקום שהפסיכיאטר ידחוף להם עוד תרופות להרגעה???!
אני מאמינה שכל ניסוי נועד למטרה טובה, בכדי בעתיד לעזור לשכבות אוכלוסיה שונות,
וכל אחד בוחר אם להשתתף או לא,אף אחד לא מכריח אותך.
וסתם לידע כללי-על העמדה לדין וכו׳-כל ניסוי,לא משנה איפה הוא מתקיים-אונ׳ או בייח-תמיד עובר אישור של ועדת האתיקה העליונה של המוסד,כך שאף אחד פה לא במצע ניסוי על דעת עצמו.
מאחלת לך רק בריאות,ולהיות יותר אופטימי ופחות אגרסיבי כלפי אנשים שאתה לא מכיר.
כל טוב!

בנשיר

New member
מי האחראי לנזקים של הבחינם ? ועדות אתיקה שישארו על דף ?

הצלחה וכל טוב . האם יתכן שמתנסה יתעורר בטריגר רדום ? ומה אז ? יש הגנה בסיגנון הגולגולת הסדוקה . שזה אומר ועדת האתיקה בדקה ומצאה שיש גורמים חיצוניים אחרים שגרמו לצבירת מצב טראומטי חדש .
נחמד אפליקציה בחינם .
עוסקים כאן בדיני נפשות . אנשים שנפגעו לא מחפשים מחשב בחינם עם צל אונברסיטאי .
לא רוצים לגמור בניתוח מוצלח אך החולה מת .
יש אחריות ויש גישה ויש עוד דבר קטן חבל שפרשת את הרובוט כתקיפה אישית זו התרסה כנגד האחריות שהיא כמובן לא אישית . אף אחד לא לוקח בחינם אחריות אישית
כל טוב
&nbsp

אני עוד פחות נחמדה מבנשיר

במיוחד היום ... .
את חוצפנית עם הכותרת כמו של שוק
למכור לי חלומות בשק של נחשים
ניסוי .. אבא שלי ערך עלי מלא ניסויים הם הספיקו לי לכל חיי
כולי תקווה שאת לא עתידה להיות מטפלת בטח לא בתחום הזה ...
וכן אנחנו אגרסיבים החיים עשו אותנו כאלה ..שלא כמו הפוגעים ...
אנחנו לא ממשיכים בחיינו אחרי הורדת דרגה ..

אני רק רוצה לציין שיש גם פוגעים שלא ממשכים

כלומר שמבעים חרוטה עמוקה וזה מלווה אותם כל חייהם אפילו, אני לא מכיר את המקרה שלך עם אביך אבל אני מאמין שיש סיכוי שהוא מתחרט אבל כמובן זה לא מוריד מעוצמת הפגעיה או האשמה אלא אני בתור אחד שישב במקומות מאוד סגורים, ומכיר אנסים ומכיר גם הורים שפגעו בילדם בצורה שאת מתארת, והם מבעים חרטה ממש עמוקה וצריך לזכור שפדופילה למשל לעומת אנס רגיל הוא אדם נורא נורא חולה ( שוב לא אומר שזה צודק אלא רק מראה שזה לא נעשה בהכרח מכוונה להרע אלא מחוסר שליטה ורבים מהפדופלים הפעלים מבקש זריקה נגד היצר ולא נותנים להם וזה כבר מראה שיש בהם רצון להשתנות ולא מסייעים להם וחבל) לכן זה לא נכון שכל פוגע מוריד את הדרגות וזה נגמר, יש הרבה שמנסים לבקש סליחה ,אני אחד מהם, אני לא שוכח מה עשיתי לאחותי, לא שוכח באמת שלא, ומאוד מצטער על כך ואני לא מקרה נדיר יש לא מעט כאלו, אז לא זה לא עובר בהכרח, ואני שנמצא בשני הקצוות של הנפגע והפוגע יכול לתת נקודת מבט שונה, בנוגע למה שהיא שמה פה בהחלט זה בושה אני מסכים, אבל אני עכשיו רציתי לגעת בעניין הללכת הלאה שבעיני זה לא מדויק בהכרח, וחושב לי מאוד דיוק, זה זה מה יש לי לומר .

נתנאל יקר ...

הי שמחה לראות אותך...
וכן אתה מן הסתם צודק, מצטערת שהכאבתי
היה ממש קשה לשמוע את עו"ד של בוכריס אומר לכתבת עכשיו הוא יוכל להמשיך את חייו ...
אז כן יש אולי הבדל בן פגיעה מהסוג הזה להתעללות סדיסטית ממושכת - פדופיליה
אבל בלי לפגוע בך גם אם הפוגע מביע חרטה גם אם כואב לו והוא באמת באמת מצטער לעולם הנזק מהפגיעה תשאר שלי ..
וכן רובם נופלים בדיוק בקטגוריה שלך קודם הם נפגעו --ונשרטו ויש להם נזק אדיר ואז הם גם פגעו ...עצוב מאוד . עולם לא הוגן במיוחד

כן ברור שזה לא מוריד מהכאב או מאשמה

לא טוען שלא ברור שמה שעשה לך אביך הוא נורא והוא אשם במה שעשה אני לא חולק על כך, אני שמח שהבנת את כוונתי ולא נפגעת, כי חלילה לא רוצה לומר שזה לא נשאר אצלך, הכי להפך, אלא אומר כמוך שיש הבדל בין אנס רגיל כמו בורכיס לבין פדופיל שהוא אדם חולה מאוד, ורבים מהם רוצים לתקן את עצמם ולא מסוגלים וכמו שהבנת קורבנות בעצמם. 75 אחוז בעצם הם קורבנות אונס שנהפכו לאנסים זה מאוד בולט במחקר אני עוקב אחרי וזה מעניין אוי ביחוד גלוי עריות ואני בקשר עם נשים כאלו ואני יודע כמה זה כואב, גלוי עריות מה שעברת אב ובת זה הכי קשה שיש בעיני ואני חלילה לא אומר שאביך לא אשם או מוריד מאשמה שלו, רק אומר שזה מורכב, בנוגע לעו"ד כן אני שמעתי זה באמת מרגיז, מאוד מאוד מסכים איתך, וממש לא פגעת בי ואין לך על להצטער אני רק רציתי לתת נקודת מבט נוספת להרחיב מה שאמרת, כי ברור שהרבה אנסים הם פסיכופתים שלא אכפת להם, אבל לרוב פדופלים הם מצטערים ולא פסיכופתים אלא יש לה סטייה מאוד מאוד קשה שקשה להחלים ממנה ובלתי אפשרי בעצםם, ואפשר רק לנסות לרסן או למנוע אבל המשיכה תשאר לעד, והם כואבים מאוד מזה, לפחות אלו שהכרתי כולל אבות שאמרו לי שאי אפשר לשלוט ביצר וזה כמו מחטים בגוף, וכו ..

למעלה