למה חג? טריגר

yamit1111

New member
למה חג? טריגר

אני זוכרת שהוא הדליק את הנרות ואמא שלי הלכה לסרט..ואני ידעתי שנשארנו לבד אז נעלתי את עצמי בשרותים עם הספר דרור והציפור..רק למדתי לקרוא אז..זוכרת את הדפיקות החזקות שעל הדלת,את האימה.זוכרת שנסיתי להעלם לפינה מקווצת כולי..ואז כשלרגע החבטות הפסיקו ברחתי משם במהירות להתחבא מתחת למיטה...זוכרת שנגררתי משם למחסן בכוח זוכרת צרחות.הרבה צרחות שלהם ושלי..הוא והשניים האחרים.קללות ופקודות.יכולה להרגיש את הריצפה הקרה מתחת לגופי הערום.את הכוייה מסגריה,את הידיים הדוחות האלה הטמאות האכזריות שמששו כל חלק .את הגוף המזוהם שלהם שנכנס אליי וקללות.ופחד משתק וכבר לא הרגשתי דבר וכבר לא ראיתי כלום רק שורה של נרות מרצדים,זוהרים...אחר כך עיניים שחורות בחושך
וצרחה

בנשיר

New member
אני לא יכול לתקן לך את זה ...מבקש סליחה ,לא מבין לא קולט .

לצערי לא יכול לתקן את כל שעברת ....אולי נשאר לך מקום סלוח לי ...
&nbsp

נראה לי שהוא מתכוון

שהוא לא יכול להכיל או להבין באמת את כאבך, כי זה באמת מצמרר, ילדה כה צעירה ושלושה גברים מוכרים שככה מתעללים בה במשך שנים, לא קל לעכל את זה, זה סיוט שקשה להכיל, גם לי ואני עברתי חיים לא קלים בכלל, אבל זה מזעזע אותי, ושמעתי הרבה סיפורים מזעזעים מאוד על גלוי עריות ועוד ועוד וזה אחד הסיפורים הכי מזעזעים ששמעתי בחיי, קשה להכיל .. זה נורא

בנשיר

New member
כשכותבים דבר זה כמו זיכרון ..אנדרטה . בציפיה שיבינו הכל

הכל כפי שחשת והתכוונת .. ולא תמיד זה מסתדר . למרות הרצון .

yamit1111

New member
זאת לא כוונתי

הכוונה היחידה היא לשחרר בתוך קבוצת אנשים שיכולים להבין את החוויה הכללית...לא מצפה שיבינו..אבל מצפה שלא יביעו חוסר אמון במה שאני כותבת..יכול להיות שלא התכוונת לזה בכלל,אך אני כן מרגישה מעט מאוימת..אולי בגלל שזאת באמת פעם ראשונה שוכתבת ארוע ספציפי

בנשיר

New member
למה חוסר אמון ? חוסר הבנה או חוסר מידע או ...

חוסר אמון זה מקום אחר לא אצלי ולא בינינו

קשה וכואב ....

קשה שילדה צריכה לחיות בפחד תמידי מאביה( אני לא בטוח שזה הוא אבל לפי מה שאני מבין זה הוא אבל זה לא כל כך משנה העיקר הפחד מדמות מוכרת שאמורה לנהגן ומאכזבת ) , אני לגמרי מבין את התחושה הזו, אך אני לא חוותי למזלי פגעיה מינית על ידי אבי ,כואב ממש לקורא ימית, הפעם שיתפת באירוע קונקרהטי ולא רק בחווית הכאב עצמה , ממש כאב לי הרגשתי לא נוח זזתי בכסא, באמת כואב הלב, זה כמו סכין חותך בבשר, סלח לי שאיני באמת יכול להבין את כאבך ,עברת כל כך הרבה ,נורא פשוט מצמרר, שולח לך הרבה כוחות וחיבוק בהסכמה, סלחי לי שלא יכול יותר, קשה לי להתמודד

noya54

New member
אין לי מה להגיד, כואב מאוד.. שולחת לך חיבוק ומחזקת

ושוב מזכירה לך שאת גיבורה וחזקה.. אל תפסיקי להילחם, הכי מגיע לך בעולם להגיע למקום טוב, לזכות לאושר ושלווה.......

liorah1

New member
מצמרר

ימית יקרה,
איתך בקושי שהחג הזה מעלה כל שנה מחדש.
שולחת לך חיבוק
ליאורה

yamit1111

New member
תודה ליאורה

זה לא רק החג מעלה...כל יום מעלה דברים..החג רק מעצים אותם

יש לי שאלה ואת לא חייבת לענות

איפה אמא שלך הייתה בכל הסיפור ? היא ידעה מכל זה ? כאלו לפחות לפי היגיון שלי אמא אמורה לדעת מזה ואז זו בגידה כפולה , אצלי האמא ידעה וזה לא הזיז לה, היא נתנה לי להמשך להסתובב ברחובות ואז נפגעתי שוב ושוב, אז מה שעולה לי לראש, איפה הייתה אמא שלך ? שוב לא חייבת לענות, אבל זו שאלה שעולה אצל הרבה נפגעות גלוי עריות, " למה אמא לא הצילה אותי " אני בקשר עם נשים

שעברו גלוי עריות וזה תמיד עולה, לפעמים זה תופס מקום נכבד מאוד אפילו כמו הפוגע עצמו, קיצור הייתי חייב לשאול את זה, ואת כמובן תעני אם נוח לך, לי זה נראה מטריד, שאמא הולכת לסרט וככה הוא עושה לך, ואין שאלות ואין סימינים, הראי היה מאבק , וכנראה היו סימנים פיזים אז היא ידעה שמה שהוא לא בסדר . קיצור סיפור מטריד ומחריד ברמות ....

וסלחי לי אם אני חודר לפרטיות או נוגע בפצע מדממם זה פשוט מאוד קשה לעיכול, כי לפי דעתי אמא לרוב יודעת מה הולך בבית, ואף אחד לא עשה כלום, זה פשוט מזעזע אותי שלא עזרו לך, ככה גם אני עברתי ואמרו לי שאני " משדר ככה " ומגיע לי, אז זה כורע לי מאוד חוסר הצדק הזה, שאף אחד לא קם ... נורא פשוט מצמרר

yamit1111

New member
היא כן

לפי דעתי היא ידעה בטוח...פשוט התעלמה והעדיפה לא לראות. היא עצמה הייתה אלימה כלפיי וכשלא הייתה אלימות היא היתה בדיכאון..תכלס,אי אפשר שלא לראות כי היו סימנים ברורים וגם על הגוף...ברור שאני מרגישה יתומה והנטישה זאת טראומה בפניי עצמה...כל חלק בפני עצמו אני יתמוטט לגמרי עם הכל יצוף לי ביחד

ממש נורא

עברת חיים מחרדים בחיי לא ראיתי הרבה מקרים כאלו ,ואני מכיר הרבה מקריםם מחרדים והמקרה שלך צמרר אותי לחלוטן, בהחלט טראומה ואכזבה מאדם כל כך קרוב שהיה אמור לשמור עליך, ממש קשה לי עם זה ,ואני רוב הזמן כבוי, כואב איתך ,
&nbsp
שולח לך חיבוק ( יודע שזה לא מרפה אבל זה מה שאני יכול לעשות, כואב איתך מגיע לך רק טוב לך ולכולם )

למעלה