התייעצות לגבי המקרה שלי

נויהה3

New member
התייעצות לגבי המקרה שלי

שלום לכולם
ברצוני לשתף את המקרה שאני עברתי
ורוצה לשמוע עצות , הכוונה... כל דבר
שיוכל לעזור לי

אז כך ... ליפני 8 חודשים השכרתי יחידת דיור שהיא צמודה לבעלי הדירה שלי
בעלי הדירה הם סביב גיל ה 80

בזמן חתימת החוזה ביחד עם אמא שלי הבחנו בבעל הדירה שהוא מאד בוטה בתגובות שלו אבל לא יחסנו לזה ממש חשיבות

חתמנו חוזה ונכנסתי ליחידת דיור עם 2 הכלבים שלי
לאחר חודש אותו בעל דירה התחיל לזרוק
לעברי תגובות על המראה החיצוני שלי התעלמתי בכל זואת רק נכנסתי כבר להתחיל לריב אמרתי סתם בן אדם זקן
מדובר בבית קרקע שאני בחצר עם הכלבים שלי
והמתקן של הכביסה שלהם מולי

בכל פעם שהוא הגיע לתלות כביסה התחיל להגיד מתי את מכניסה אותי אצלך
מה כך אנחנו מדברים מעבר לחצר
התחלתי להרגיש מאד לא נוח וניסתי להתעלם או לא להיות בחצר

בפעמים אחרות שדיברנו על הדירה הוא פשוט שלח את היד שלו וליטף לי את היד שלי
ואמר אולי תכניסי אותי לאיזה סקס קטן
כשניסתי להזיז ממנו את היד הוא תםס בחוזקה אותם ולחש לי תירגעי מה יש לך
וצחק.... מכול המקרים האלו התחלתי לשתות כדורי וואבן ולשתות כדי להרגע כי זה אכל אותי במיטה בזמן שניסתי לישון החוסר שליטה הזו על החיים שלי ... פשוט פחדתי שאם אני יעשה באלגן אני יצתרך לצאת מהדירה שרק נכנסתי אליה אני חייה מקצוות נכות
ואין לי כסף מיותר להובלות ולהתחיל להתגלגל שוב לדירה חדשה אז התפוצצתי מבפנים מעצבים
עד שכבר לא יכולתי ועשיתי להם רעש
בלילה כמה ימים ואז דרשתי לצאת ליפני סיום החוזה הוא הבין כנרטה מה הסיבה והחזיר לי את הצאקים שנותרו וכך היה
לא מצאתי דירה לעבור לאותו רגע ואני כ אצל אמא שלי מצאתי דירה אחרת ואני בעוד שבוע יעבור אליה....
בכל הזמן הזה שיצאתי משם היתה לי הקלה שלא אצתרך לראות שוב את הפרצוף של הסוטה הדוחה הזה
אבל גם צורך להוציא את זה החוצא שישלם על מה שגרם לי ...
דיברתי עם חברה והיא רוצה לבוא איתי
להתלונן עליו במשטרה

עכשיו השאלה היא אם המשטרה באמת תעשה עם זה משהו?
או לא כדי לי להכנס לזה ?

noya54

New member
*טריגר מעליי* היי יקרה

&nbsp
קודם כל שולחת לך חיבוק וחיזוק מרחוק!
מצטערת לשמוע שנאלצת לעבור את הטראומה הזו....
לפני שאענה לך על השאלה על המשטרה , חשוב לי לשאול האם את בטיפול ?
זה הדבר הכי חשוב, מבינה לחלוטין את הרצון לנקום בחלאה שפגע בך, אבל תזכרי שאת היחידה שחשובה כרגע ולכן הייתי שמה את הדגש קודם בהתמקדות בך ובתהליך ההחלמה שלך ורק אז חושבת על הגשת תלונה ..
ממליצה לך להתקשר ל-1202, מרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית. במידה ותחליטי להגיש תלונה הליווי שלהן מתחילת התהליך יכול מאוד לעזור לך. את יכולה להתקשר אליהן גם כדי להתייעץ , לשתף, לשמוע על קבוצות תמיכה וטיפולים שונים...
בנוגע לתלונה.. אין כאן כן או לא. זה מאוד אינדיבידואלי.. אני יודעת שאם לא הייתי מגישה תלונה לא הייתי סולחת לעצמי, אך בדיעבד יכולה לומר לך ש"אונס שני" הוא מושג קטן לעומת הכאב שבהליך הזה. הוא ארוך, שוחק, מתיש, משפיל, מתסכל.. אני באופן אישי לא בוטחת ברשויות החוק שיגנו עליי. מניחה שאת יודעת שרוב התיקים נסגרים מ"חוסר ראיות" או "חוסר עניין לציבור". המעט שמגיעים לבית המשפט נגמרים בעסקאות טיעון או עונש בזוי. ככה שאני יכולה לומר שצדק לא תזכי לראות. אך אינני מכירה אותך ולכן לא יודעת אם זה נכון לך או לא.. אני מסתכלת על השנה האחרונה ומבינה שבנוסף לצלקות שנוספו (שהן משמעותיות..) היה דבר אחד שאולי חיובי- זה זירז את עיבוד הטראומה .. לא פתר אותה, כמו גם שצריך להתמודד עם הטראומות החדשות כתוצאה מההליך, אבל בהחלט התחזקתי ומרגישה יותר מחושלת אך מאוד מאוד מאוד מתוסכלת וכואבת.
&nbsp
אני באמת ממליצה לך לשקול את העניין ולהתייעץ עם מטפל/ת ומרכז הסיוע.. שתדעי מה כרוך בהליך, שיעריכו אם זה נכון לך כרגע.. ומקווה שתקשיבי לעצתי להתמקד בראש ובראשונה בך ובטיפול בך.
&nbsp
מוזמנת להמשיך לשתף ולהתייעץ גם כאן כמובן

נויה

בנשיר

New member
נויה ...את משהו מיוחד אין לי מה להוסיף או לחסוך . מיקוד עצמי

liorah1

New member
מאמצת את ההמלצה של נויה

"...ומקווה שתקשיבי לעצתי להתמקד בראש ובראשונה בך ובטיפול בך..."
אהבתי מאוד
ליאורה