די!

כן אני יודע עברת המון

אני קורא אותך ומזעזע עברת באמת המון ,אני באמת אין לי הרבה מילים, אני לא יודע מה לומר במצבים כאלו, שולח לך חיבוק, ומאחל שתהי שמחה יותר ,אולי לא מאושרת ( לא חושב שאפשר להיו מאושר בעולם הזה ) אבל בטח לא סבל נפשי כזה ,רק רגיעה, אמן

תודה , אני לא חושב שאני מדהים

אני בדומה למאי מאוד מלקה את עצמי וחושב שאני רע אבל אני עובד על זה, כי ככה הכנסו לי לראש, וקשה להפטר מזה .

Anonymous182

New member
אתה לא רע...

עשית דברים רעים - אך לא באשמתך! באשמת הפוגעים בך...
אתה עושה את המיטב לכפר על המעשים ההם ואתה עושה את המיטב להשתנות לטובה - מבחינתי, זה מה שחשוב.

אתה לא רוצה להיות כזה ועושה את המיטב להלחם בזה ולשבור את מעגל האלימות - לכן אני כל כך מעריכה אותך!!!

נכון זה החלום שלי לא להיות אלים

רוצה להיות אדם טוב באמת מפלל לסה מקווה מאוד שאצליח ..

והערה

אני מסכים שיש חלק לפוגעים בי שעצבו את אישיותי האלימה, אבל זה לא אמור לעניין את הנפגעים, זה שזה לא רק אשמתי זה נכון אבל גם לי יש חלק בזה , ואני לא חף מאחריות , זה לפחות דעתי .

Anonymous182

New member
לא התכוונתי שלך אין אחריות

התכוונתי שכל הפעולות הללו הן בהשפעה של מה שעברת ואתה כמובן צריך לעשות את המיטב להמנע מלפגוע כמה שאפשר ואני מאמינה שאתה עושה את זה...

עם הכלים הנכונים והסיוע הנכון והעבודה הקשה - אני מאמינה שאתה תצליח.
אתה בן אדם מיוחד - לא כל אחד היה רוצה להשתנות כמוך...
תראה כמה דורות האלימות נמשכה - אף אחד לא ניסה להפסיק את זה לפניך ואתה בוחר להגיד די!
יש לבחירה הזו ולמלחמה הזו משמעות רבה...
נפלת למשפחה כזו - לא בקשת את זה אך אתה כן מבקש לצאת - זה אומר הרבה על האישיות שלך...
בן אדם מיוחד ומדהים שנפל למשפחה הלא נכונה ונכווה מאוד קשה אך לא מוכן להעביר את הכאב לדור הבא ולא רוצה לגרום סבל לאחרים...

נכון אני מסכים זה הפחד הכי גדול שלי

להיות כמו הורי זה אחד הסיביות שאני לא רוצה להביא ילדים , זה ממש מפחיד אותי, אני מקווה שאני ישבור את מעגל האלימות, ותודה לך על האמונה לא מה בכך, עד עכשיו לא האמנו בי, אני שצח שיש אנשים כמוך שרואים בי טוב ...

למעלה