די!

Anonymous182

New member
די!

אש הלהבות לא תכבנה,
עשן במרומים,
סערת עולמים,
איה שער הרחמים...
לא תמצאני ולא תמצאוהו...
כן לשלום ולא לאלימות!!!
ים המוות.

אז למה רע לי כל כך?

מוצאת את עצמי נרדפת על ידי אנשים הזויים בטלפון - מעלה חיפוש שותפה לדירה באנטרנט ומקבלת טלפונים על מסז'ים (שמעולם לא בקשתי), טלפונים בשעות לא שעות (4:30 בבוקר ליתר דיוק), גברים שמתחננים שלא אפסול אותם מהיותם גברים, ערבים שמתקשרים אלי, בחורה שמתקשרת ומדברת איתי על חיי המין שלה...

הילד שעובדת איתו האשים אותי בפני ההורים שלו בדברים שמעולם לא עשיתי - קבלתי שיחת נזיפה מהאמא של הילד בעקבות זה. הסברתי לה את האמת - מקווה שמאמינה לי.

די! יש לי מספיק צרות משלי... למה לשגע אותי...?

נשמע גרוטסקי לגמרי

ממש קפקאי כזה נשמע לא פשוט באמת זוועה , מקווה שזה יפסק ...

תמיד יש מוצא צריך רק תקווה

אני מבין לגמרי יש גם בי הרבה יאוש אבל רבי נחמן מבסרלב אמר אין יאוש בעולם כלל אני מאמין בזה בסופו של דבר , ויש תקווה ויש אור בלי חושך אין אור, העולם לא מושלם , והחיים קשים, אבל מצלחים, שורדים ואף נהנים ...( כמה שזה נשמע רחוק גם לי ) .

Anonymous182

New member
תודה מותק

אך באיזה שהוא מקום מרגישה שכל מקום אליו פונה מוצאת הטרדות, פגיעות, תקיפות, אלימות, צעקות, קללות, שנאה...

אפילו בדבר הכי לא קשור - חיפוש דירה או חיפוש שותפים...
זוכרת שחפשתי דירה בעבר אפילו קרה שהציעו לי לגור בחינם תמורה לסקס ואחד התחיל עם אמא שלי ואחד היה סרסור של הדיירת השניה בדירה...
שותף אנס אותי, שותף היה אלים פיזית ומילולית כלפי וכלפי השותפה השניה, שותף אנס את החברה הכי טובה שלי בתקופה ההיא...
זה לא נגמר. כל מקום שפונה שווה צרות...

בכל דבר, בכל פניה שעושה נתקלת בעולם הזה...

Anonymous182

New member
עולם רווי כאב ופגיעה

כנראה שזה מותר כי אם היה אסור זה לא היה קורה...

זה כי אנשים חושבים שמותר להם הכל

וכמו שאומרים לא חושבים איך הם היו מרגשים, סבתא שלי אמרה שאמא שלה אמרה כך " דקור את עצמך קודם ואז דוקר מי שהוא אחר כי אז תבין שזה כואב גם לו " מה שהוא כזה, לא ממש זוכר , אבל זה בנוסח אל תעשה לחברך מה שונא עליך, וזה נכון, וכל אחד צריך ללמוד, אבל אין מה לעשות הרוע קיים כי אנחנו אנושים ולא מלאכים וחטאים אבל צריך לנסות להמנע מלפגוע , זה לפחות דעתי ואני מאוד משתדל לא לפגוע ..

Anonymous182

New member
נתנאל יקר!

אני חושבת שהרצון שלך לא לפגוע זה מדהים ובאמת מאמינה בכל ליבי שאתה עושה את המיטב שאתה יכול.

אני כבר לא פוגעת אך ממשיכה להפגע בכל פינה שאני פונה אליה...

כן אני מאוד משתדל כבר לא אלים

אני גם ממשיך להפגע בעיקר על ידי המשפחה אולי כי אני כבר כמה שנים לא יוצא מהבית, גם בגלל הדיכאון וגם בגלל חרדה ...

Anonymous182

New member
הלוואי והיה לך מקום לפנות אליו...

הלוואי והיה לך מקום לפנות אליו - לצאת מהבית של ההורים על מנת להפסיק להפגע מהם...

אין ממש אבל אני אחשוב על איך

אולי אני יעבור להוסטל נראה כבר או יגור עם אחי שהוא יעזוב את הבית

כן אני מבין זה גורם לחוסר אמון

אני מבין לגמרי אבל אני מאמין שיש אנשים טובים פשוט קשה למצא אותם אבל הם קיימים, אני מאחל לך שתכרי רק אנשים שיטבו איתך שיאהבו ויתמכו ,ממש קשה מה שאת מספר, סבלת המון , מאחל רק טוב, את עוד תמצאי אנשים טובים, תחפשי אני לגמרי מבין אותך גם אני נתקלתי בהרבה אנשים שפוגעים, אבל אצלי זה יותר משפחה, אבל רצלך ממש כל מקום שאת הולכת הורסים אותך . זה נורא קשה באמת ...

Anonymous182

New member
אצלי זה גם משפחה

(לא ברמה שלך - אך גם משפחה) וגם כל אחד אחר...
אפילו הבן אדם היחידי שכבר חשבתי שלעולם לא יפגע בי ניצל את המצב שלי - אפילו הוא! ופגע בי מינית ביודעין.
אז כל מה שנשאר זה אתם המקסימים שכל כך מסייעים ועוזרים - אך הלב שבור ומתחילה לדמוע.
אין הצלה!

למעלה