שלום, רוצה לשתף אתכם במקרה שלי...

אורנה1611

New member
שלום, רוצה לשתף אתכם במקרה שלי...

שלום,

ברצוני לשתף אתכם במקרה אמיתי שקרה לי ועדיין שב ומטריד אותי לפעמים, בשל הטראומה שעברתי והייחודיות שלו.
אז ככה: לפני כמה שנים נפלתי קורבן לבחור סוטה מין פסיכופת שהכרתי דרך האינטרנט, שניצל אותי בצורה בוטה ובדרכו המנוולת. היית אז תמימה. זה לא המקום לפרט לפרטי פרטים, עליי רק להדגיש שהוא ביצע בי תקיפה מינית + הטרדה מילולית בוטה (ללא הסכמתי כמובן), וכל זאת לאחר שהעמיד פנים שהוא "מאוהב" בי כדי להפיל אותי בפח . כשהוא גרר אותי לבצע בי את זממו, הוא פשוט שינה את עורו והפך ממש למפלצת עם הרבה רוע בעיניים. בקיצור, הטיפוס הקלאסי של אנס/ סוטה מין מן הזן השפל ביותר (מובן שהעפתי אותו לכל הרוחות לאחר שהתגלה לי הצד הזה באישיותו). ועד היום אני רועדת כשאני נזכרת ברגעי החרדה והאימה האלו שעברתי איתו, במבט השטני ובחיוך המרושע שלו, בהתנהגות הברוטאלית והגסה שלו...ואגב, הסתכלתי על ההגדרה של "פסיכופת" בוויקיפדיה, ונדהמתי לגלות שהיא ממש קולעת לאפיונים של אישיותו!!

ומה ייחודי פה? למרבה האירוניה והאבסורד, התברר לי בהמשך שאחותו היא לא פחות מאשר... מתנדבת בארגון של סיוע לנפגעות תקיפה מינית (!) ופעילה מאוד בנושא זה. מכיוון שהחוויה הנוראית שעברתי הציקה לי מאוד, ובמיוחד משנודע לי הפרט הזה על אחותו, החלטתי ליצור איתה קשר בפייסבוק ולספר לה על המקרה. והיא? איך היא הגיבה? פשוט לא האמינה לי! תגובתה: "נראה לי שאת טועה" / "מצטערת מאוד על החוויה הנוראית שעברת, אבל קצת קשה לי עם הסיפור הזה כי אחי הוא פשוט לא בנאדם כזה". אני לא יודעת אם היא טרחה לברר על המקרה עם אחיה (שאולי הכחיש את המעשה שלו מכל וכל), אבל יצא לי לגלות שהיא בקשר חם ואוהב עם אחיה כל הזמן. כלומר, בסופו של דבר, היא צפצפה על מה שכתבתי לה, אף כי הבהרתי לה אז שהחוויה שתיארתי לה היא נכונה ב-1000%, ושאין לי שום אינטרס להמציא לה סיפורים.

יתכן שאחיה הוא דו-פרצופי ומסתיר ממשפחתו את הצד האפל הזה באישיותו (על פניו, יש לו נתונים טובים: בחור משכיל, קרייריסט וכו', אבל לא יעזור כלום, בשלב מסוים קולטים את האופי האמיתי והמזעזע שלו), מכל מקום תמוה בעיניי ומקומם אותי אחד: איך אחת כזו היא מתנדבת בארגון סיוע לנפגעות תקיפה מינית? כאילו, את מתנדבת בארגון הזה ועוזרת לנפגעות תקיפה מינית, כשמתחת לאף שלך, במשפחה שלך, מסתובב טיפוס של סוטה מין ואנס פסיכופת ואת לא קולטת? אם ככה נראה הארגון הזה, שמתנדבותיו תומכות באחיהן האנסים וסוטי המין, אז אבוי לנו...כבר אי אפשר לסמוך על כלום...
מה דעתכם?

תשובה לשאלתך

הי, אני בעיקרון כבר עזבתי את הפורום אך במקרה נכנסתי וחייבת לענות להודעה שלך...
קודם כל ממש מצטערת לשמוע שעברת חויה כל כך קשה... אני מאמינה לך וחשוב שתדעי שלא משנה מה קרה שם - זה לא אשמה שלך! את בשום אופן לא הבאת את זה על עצמך!
אני יכולה להגיד לך מנסיון אישי שמאוד עוזר לפרט את הזוועות בין אם באנטרנט ובין עם אנשים שאת מכירה וסומכת עליהם. תדעי שמותר לך לפרט פה בפורום כל מה שאת מרגישה לנכון ויש בזה משהו משחרר.
לגבי השאלה שלך - מה דעת הקוראים על עניין המתנדבת מ1202... אני לא מכירה אותה ואת העבר בינה לבין אחיה... מאוד יכול להיות שהיא עברה דברים דומים מאחיה וכל כך מתכחשת לכך שכאשר את באה ואומרת לה דבר כזה היא אומרת לעצמה (באופן אולי לא מודע אפילו) שאם היא תאמין לך היא תצתרך להתחיל להתמודד מול השדים של עצמה - כי זה הופך את הכל לאמיתי יותר... מבינה למה אני מתכוונת?
ואולי לא, אולי סתם היא כל כך אוהבת את אחיה וכל כך בוטחת בו שהיא לא מוכנה לשמוע שום דבר רע עליו...
אני לא יודעת. מה שאני כן יודעת זה - אל תקחי את מה שענתה לך באופן אישי... אני מאמינה שהתגובה שלה לא קשורה אליך. אנחנו לא יכולים לשלוט בעולם, רק בעצמנו. עזבי אותה, תדברי עם מתנדבת אחרת שאין לה קשר אישי וישיר עם הבחור. אם מאוד חשוב לך את יכולה לפנות למי שמפקחת עליה ולהסביר לה שכך הגיבה ושזה לא מצא חן בעינייך ותני לה לטפל במתנדבת.
חשוב יותר מכל - שאת תטפלי בעצמך... חויה שכזו יכולה לפגוע בך עמוקות ללא סיוע מקצועי.
מקווה שעזרתי במה שרשמתי - שולחת לך חיבוק וירטואלי ענק (רק אם את מסכימה) והמון בהצלחה!!!

בנוסף

בכל אופן, לדעתי האישית, אנשים לא סתם בוחרים להתנדב ב.... לעבוד ב..... מה שהם בוחרים. מי שבחר/ה להתנדב או לעבוד עם נפגעות תקיפה מינית בדרך כלל בוחר/ת בכך משום שיש לו/ה איזה שהוא רקע כזה או אחר, הסטוריה כלשהי של תקיפה מינית שלהם או של הקרובים להם. זה איפה שהוא נוגע בחיים האישיים שלהם... קחי זאת בחשבון...

אורנה1611

New member
המון תודה על מילות העידוד שלך!

הייתי ממש חייבת לשפוך את לבי ...
ואכן, אני מרגישה לפעמים תחושת אשמה על שהבאתי את זה על עצמי ושאפשרתי לזה לקרות. אבל כמו שכתבתי הייתי אז לצערי תמימה מאוד...

אז בואי אני אגלה לך סוד...?

גם אני פעם הייתי תמימה. זה לא נותן אף זכות לאף בן אדם (גבר או אישה) לפגוע בי ולחלל את גופי וכך גם לא בך - כי אם את אשמה אז גם אני אשמה. ואני לא אשמה...

בנשיר

New member
אורנה יקרה יש מה לעשות ...פנימית בעיקר

אורנה אי אפשר לעשות הכללות או לתפוס מתנדבת אחת ולהכליל על כולן .
כפי הידוע לך ...רופא לא מטפל בקירבה ראשונה . עורך דין לוקח מיצג מלבד עצמו כאשר הוא נדרש לתשובות אישיות .
שלב ראשון חפשי משהיא אחרת . ולא תמיד יאמינו ויקבלו את אשר את אומרת או טוענת ...שוב אין לזה קשר לאמת או אמונה וצדק . זו דרך אחרת
תודה ותתחזקי מתוך עצמך לעצמך .

למעלה