מת מפחד מהפחד לפגוע

בודלר

New member
מת מפחד מהפחד לפגוע

לא רוצה פשוט לא די לא רוצה לחשוב על זה , לא רוצה לעשות מה שעשו לי רע לי אני רק רוצה למות ורק לדעת שלא זהמתי אף אחד חותך את עצמי עד העצם , דוקר את עצמי עם סכין. מטיח תראש בקיר ,בזכוכית רוצה לשכוח רוצה לברוח רוצה להיות אנושי רוצה אהבה ואין למות, למות ,למות להקבר חיים זה מה שמגיע לסוטה כמוני למוווווווותת די.

בודלר

New member
והיו לי מעידות כי אני בריון דפוק ואלים לא מכסה עלי

אבל זה היה רק עם מבוגרים אני לא לעולם לא פגעתי בילד מתפלל שזה לעולם לא יקרה אחרת אני אסרס את עצמי ככה אמרתי לקרמנולוגית שלי .

בודלר

New member
הפרעת אשיות. אנטי חברתית מחורבנת.

והכל זה הגדרה אני ויקרה? עם המגץ שרמותי עוד מספרים עלובים נתונים הכל נתונים והמשפחה? בני זונות ואסור לקלל ילד רע אמא היא השמש ואבא הרקיע ואתה הלכלוך השחור ברקכ. הורים חראות שורפי ילדים כים ילדים נכון אמא י.קרה? עם המגץ ממש עלית עלי מניאקית אני הוצאת ממך את הרוע הא? לא מגיע לך ילדים זונה זה מה שאת . וכולם שותקים ואני נהפך לפסיכופת קרמנלי תיק במשטרה בגיל 10 נסינות רצח והצתה ופגעה חמורה ואין את מי להאשים אין לי זכות . אבל רציתי אהבה התחננתי עליה וקבלתי רק זין ומכות ממכפ אנסים,רוצחים ועוד עם פרופיל מכובד מאד מי יאמן לי אנח משוגע נכון אבא? בגיל 10 הכנסתם אותי למחלקות זגרות אין מה לומר הורים לתפארת תמותו אך אני אוהב אישה מוכה וטיפשה אני לא יגע לגיל 25 זה בטוח ואתה תעשה מסיבה כמו שאמרת ימעודד להתאבד אבאז זבל זהו ככה זה שיש לך משפחה לתפארת.

liorah1

New member
פייה

אם היתה יורדת מהשמים פייה ואומרת לך שהיא תגשים לך משאלה אחת...
מה היית מבקש?
ליאורה

liorah1

New member
אוקיי, נתקדם

בעיניך, מה אתה עושה היום שהופך אותך לאדם טוב?
לדעתך, מה אתה עושה היום שהופך אותך לאדם לא טוב?
ליאורה

בודלר

New member
אני עדיין אלים לכן אני עדיין לא טוב.

אני נוטה לחפש צדק ולהגן גם שאני מסכן את עצמי אפילו באופן קיצוני אבל זה רע כי אני עובר על החוק ומסתבך.

liorah1

New member
ומשהו טוב?

צדק והגנה הם לא אותו דבר. על מי או על מה אתה מנסה להגן?
מה אתה יכול להגיד על עצמך טוב בלי אבל?
ליאורה

בודלר

New member
מנסה להגן על מי שואהב מגן על חלשים לפחות כאלו שהחשבתי לכאלו.

ומה שכן טוב בי שאני כנה אם אני אוהב אותך אתה תדע ואם לא גם תדע אני לא צבוע .

ממה מגן? מאנשים שמנסים לפגוע בהם בכל צורה שהיא.

liorah1

New member
ועכשיו השאלה

איך אתה לוקח את כל זה ומגן עליך, שומר עליך, שלא תפגע וגם שלא תסתבך?
ליאורה

בודלר

New member
מכבה על עצמי סגריה כדי להרגיש שאני חי.

כל היום שוכב על המיטה וחושב איך אני מסיים תחיים האלו איזה מילים בלחסן איזה אמת לא רוצה לפגוע בעצמי אבל מכור לכאב בעיה...

liorah1

New member
נדנדה

רוצה להרגיש חי ומכבה על עצמך סיגריה
ורוצה לסיים את הסיפור
כלומר בשני המקרים אתה פוגע בעצמך
האם אנחנו יכולים להסכים על העקרון שלא עושים נזק, לא פוצעים יותר ממה שכבר ממילא פצוע?
ליאורה

בודלר

New member
רוצה אבל לא מסוגל

שוב ניסתי. להתאבד וסגרו אותי במחלקה הכי סגורה באברבאנל אני כתבו מאייפד של אמא זה ממש סיוט להיות שם אולי ישחררו אותי בקרוב ואז אני אספר מה קרה.

למעלה