לתת לו (ט)

yamit1111

New member
לתת לו (ט)

אני יכולה לתת לך משהו?
משהו שלא אתה לקחת?
משהו שלא אתה הרסת?
יכולתי לתת את מה שנשאר
רסיסי לב בתוך שלולית של דם
גוף חסר כל ערך,מצולק
הפרעות מאובחנות
כתובות על קירות
לילות דוממים מזרקים וסמים
אם יכולתי לתת לך וכל השאר
משו אחד שרק אני בוחרת
הייתי נותנת לך את הסבל שלי
כי אותו אתם יצרתם ולכם הוא שייך
קח אותו ואעלם לגמרי
כי הפכתי לו והוא אני
אז הנה אני ואינני..

בודלר

New member
כואב

את כותבת חודר ללב מצליחה לעורר רגשות ממתים כמוני. זה נדיר ואני מודה לך מחפ להרגיש לא קורה כמעת אבל שזה קוכה יש הקלה. ושנית בקשר אליך אני קורא אותך תקופה ורואה את המצוקה ובאמת אין לי מילים לומר לך איך אפשר? סבל כזה שולח לך חיבוק ואני לא איש של מגע ואהבה אבלה העצבת אותי קבלי באהבה ממני נתנאל. המ הנה

noya54

New member

אל תשברי ימית אהובה, מאמינה בך באמת.. עצם העובדה שאת כאן, כותבת ופורקת את הכאב, הכעס המוצדק.. אין לו מחילה. גם הסבל לא יכפר על מה שהוא עשה לך.
אבל את חזקה, את עדיין נושמת, חיה, תמשיכי לכתוב.. זה עוזר, אפילו קצת..
רק אל תתני לו לנצח- אל תוותרי על עצמך לגמרי. מותר לך לכאוב, לכעוס, לצעוק.. בטוחה שבסוף תוכלי לקום, מאמינה בך באמת

בודלר

New member
אפשר למחול על הכל הסליחה היא כוח מרפא מניסיון

ני מחלתי ולמען האמת לא בטוח כמה כעסתי אבל הייה זעעם. בעיקר אכזבה אז אותי זה ריפה זה לא אומר שהמעשה בסדר אלא שחרור עצמי לפחות בעיני וזה תהליך ארוך וממושך וכואב.

בנשיר

New member
אם הפכת לעצב וכאב ...את יכולה להפוך לשמחה ושיגרה .

ברוך שובך ...אז יש מזרקים סמים ולכלוך ...אני לא רואה את זה ..לא אצלך .
יופי שאת איתנו . אל תעשי לרוע חיים קלים .
לגבי הכתיבה ...מוזר ,אני מרגיש חיים ונסיון לחלק אחריות .
תודה לך שאת את

בודלר

New member
אני מתתגגעגע לסמים וולשתיה הם עזרו לי

אבל זהו לא נתונים לי להתקרב אחרי שכמעת מתתי הייתי בטיפול נמרץ ומחובר למכוונוות אז אמרו שאם אני נוגע אז יכנסו אותי למחלקה מיוחדת אנלטיפול אני גם הייתי וזה סיוט חבל על הזמן. אבל אני זוכר את הלילות בתחנה מרכזית אנשים על הרצפה מסוממים וזה היה לי טוב יותר מהדיכאון הקלני שאני נמצא בו. גם פחות פגעתי בעצמי ובסביבה אז מזה שווה הא? לתת לבן אדם לדקור את עצמו . אני חייב חומר מרגיע ואין אסור אני הגעתי למצב שאנמ כמעת מהדקירה מגיע לצד השני אחר כך חובשים ובלאגן ולמי אכפת . אם היה קצת הרואין או שתיה טובה הייתה הקלה אבלש שמים עליך זין כולם דואגים רק לעצמם אני אצא מהבית ואז יעשה מה בא לי זה רק ענייו של זמן כמו שאבא נוהג לומר.

yamit1111

New member
צודק

הסמים והכל..אני כבר נקייה כמה זמן,למרות שעל הקצה תמיד..
אולי לכן אתה לא רואה את זה כרגע
וכן,מנסה להיות ולהלחם
לפעמים בטוחה שזה הסוף
ונוגעת בו ממש בגופי,אך תמיד מרחפת מעליו פתאום וצורחת אותו החוצה
תודה שאתה כאן. מתמיד בהימצאותך.

בודלר

New member
אני כבר לא נוגע תקופה ארוכה וזה קשה

וכן אני כאן. איןן לי לאן ללכת

noya54

New member
שמחתי לקרוא את התגובה הזאת

גם אני הייתי על הקצה ביום שבת וחברה שמתמודדת גם עם זה הרימה אותי.. למחרת חזרתי לעצמי אבל זאת באמת מלחמת הישרדות.
ולכן התגובה שלך העלתה לי חיוך קטן של אופטימיות ובטוחה שלא תוותרי.. אני שמחה שאת עוצרת לפני וצורחת את הכאב. כמו שאמרתי- אל תוותרי על עצמך, את חזקה כ"כ ואני מרגישה את זה .. ומבינה אותך לגמרי.. ובטוחה שלא תוותרי ולא תתני לזבל שפגע בך לנצח. את כאן איתנו , תמשיכי.. תצעקי ותצחרי מותר לך!! את לא הפושעת, את לא הפוגעת.. את השורדת. את מנצחת בכל יום ובכל שניה - גם במשברים.

שולחת לך חיבוק מרחוק ומחזקת אותך , יודעת שזה וירטואלי ומרחוק אבל יודעת שזה יכול אפילו קצת לסייע.. מקווה שיש לך מישהו להישען עליו, מישהו שמבין או יותר נכון מישהי שחווה את זה- זה המפלט שאני מצאתי וזה נותן כוח לעזור אחת לשניה. וכמובן תמיד כאן

בודלר

New member
מי שפגע בה חולה מאד אפילו חולני מוח מעוות, אבל הרוע חמקמק.

אני עד היום שואל עם האנשים שאנסו אותי בתור ילד ממש קטן .הם רוע טהור או שזה חולי מטורף אני מאמין שהם חולים מאד .מי שאונס ילד הוא חולה עד מוות היום אני גם מרחם אליהם שיצאו ככה זו מחלה קשה מאד אבל לא מכפר על המעשים הרעים כל כך קיצור אני מבולבל.

noya54

New member
לי יש פיתרון (דעתי האישית)

כמו שאמרת, מי שאונס ילדים הוא חולה נפש. והוא עונה להגדרה אחת פשוטה - פדופיל. אני יודעת שזאת מחלת נפש, אך לצערי אני לא מסוגלת לרחם על פדופילים. יש פיתרון פשוט מאוד, חבל שבארץ הוא לא פשוט- סירוס.
לטובתם- שלא ייפגעו בגלל הסטיות שלהם. אך החשוב ביותר- לטובת הילדים המסכנים שנפלו קורבן לפדופילים.
פדופיל שיודע שהוא פדופיל- צריך לדרוש סירוס. אין דרך אחרת. אין מחילה מבחינתי.. מצטערת שאני נחרצת כל כך בדעה שלי.

בודלר

New member
את צודקת לגמרי

חיבים חסרס וטיפול צמוד אבל כאחד שעוקב אחרי העולם הזה יש אוזלת יד מזעזעת. פדופלים סדרתים מבקשים סרוס מתחנינים כואבים ומתחרטיםתוזורקים אותם מכל המדרגות. בקושי יש מרכזי טיפול בארץ. וגם איפה שיש מתיאשים מהר ןהם ימשכו כי כלא זה פתרון חלקי. ואגב הרבה מהם קורבנות תקיםה מינית יש קשר מגובה.די מחקרית אבל לא מוחלט. לכן חובה לטפי בזכרים כאלו ולעקוב במיוחד שהם טוענים שזו הסיבה. קיצור מסכים חגמרי ואת לא חייבת לרחם. זה ברור לגמרי אבל לטעמי הם מסכנים ככה לפחןת אני חןשב.

בנשיר

New member
הפתרון הזה הוא חיצוני לנפגע או הנפגעת

נויה , כרגע אין לסבתא גלגלים ...זה מה שיש המציאות וההתאמה למציאות .
סירוס היא נקודת ענישה מההווה לעתיד . על ההווה מוטלת האחריות לתיקון העבר ? איך אפשר ?
איך אני כיום בתנאים הקיימים מתפעל את עצמי לטובה ? זו השאלה .
אין סליחה לפדופיל או לפוגע ...שוב זה מעגל אחר .
הפוגע שלי היה שלוח של משרד הביטחון מדינת ישראל ...הוא היה פגוע מלחמה כנראה וזה שיחרר לו את כל המעצורים . לא סולח . מבין את הסיטואציה . אז להאשים את המלחמה שפגעה בנפשו או להאשים את מדינות ערב או את האו"ם מעצם הכרזתו על סיום המנדט ומתן הגדרה של עצמאות ...או להאשים את בן גוריון שהכריז על הקמת המדינה ...אני יכול להמשיך ...זה לא מקדם ולא יתקדם .
תודה ושבת שלום

למעלה