שאלה על הגבול בין ניצול מיני להסכמה

בודלר

New member
שאלה על הגבול בין ניצול מיני להסכמה

לפי מה שקראתי חל איסור מוחלט לקיום מגע מיני עם ילדים כלומר אין דבר כזה שאם אתה מסכים זה נחשב חוקי , אבל מה שאני רוצה לשאול מבחינה מוסרית האם קשר כזה חייב להיות פסול וזה ישר ניצול? כי אני שואל את עצמי עד היום אם זה היה פגיעה או לא, אני לא התגדתי היה בנינו הסכם אני מאד אוהב תבן אדם הזה. הוא היחד שהתיחס עלי כאדם והביע כלפי חיבה , אבל זה גלוי עריות ואולי זה ניצול? אולי זה לא ממש גלוי עריות אלא מעין התנסות מה דעתכם. אני לא מוכן להודות שזה פגיעה. אני מאמין שהיתי חלק מזה. ולא כאב לי הוא לא איים עלי. קיצור יחסים מורכבים עם אדם זקן. אבל אני יכול לומר שחל שיפור בי. ואנח אומר שאונס קבוצתי בילדות הייתה פגיעה וגם היחסים הקצרים מאד עם הפדופיל. אז אני מתקדם אפילו שאנח הרבה פעמים מעד ואמר מה בסך הכל קרה? , כי זה לא מאד השפיע עלע כנראה אני חסר לב או רגיל לזה לפחות מהבית הרגלו אותי שמגיע לי רק רע. .קיצור מה דעתכם. זה בהכרח ניצול או מורכב יותר. אשמח לשמוע דעות. תודה מראש נתנאל.

בודלר

New member
איך אהבתי אותו ועדיין אוהב

איך אהבתי אותו אותך היחד שנתן לי אהבה , אמרת שככה זה שמותר שזוהי .
אמרת שאתה אוהב אותי ערום שאני שאני ילד כה יפה . שאתה כנ אוהב להביט בי. לרחץ את גופי לגעת בגופי . אמרת שאני המלך שלך נתת לי חיבוק ונשיקה שמעולם לא קבלתי. חיכתי לבוא אליך אהבתי אותך אתה המשפחה שלי דם שלי ואיך. חכתי לישון איתך ,להתגנב מתחתץ לשמיכה, ללכת איתך לים ואז זה יקרה באמבטיה תפשחט אותי ותעשנ אהבה כמו ביוין העתיקה. המאסטר והתלמיד האם אנסת אותי? לא זו היא אהבה כך אמרת זה הסכם בנינו אתה נותן ואתה מקבל אין ארוחות חינם ניצול ? לא עבודה תעבוד תאכל לא תעבוד תמות מרעב. אז עבדתי עבורך אדם זקן~ ואני הרע אני הסוטה אהבתי את זה אז המשכת אהבתי להיות שפחה שלך. אני חרא תצודק ועדין אוהב ולעד אותך.

למעלה