איך אני אחיה עם עצמי

mormorto3

New member
איך אני אחיה עם עצמי

כשאני צריך לעשות לבנות מה ש-הוא- -עשה- לי (בקשר ליחסי מין)
לכן אני צריך לנתק את עצמי ממה שהוא עשה לי
זה כמו להיות בצד השני ולראות אותו, את אבא שלי, איך הוא עשה לי מה שגבר עושה לאישה, כלומר מנסה לקיים יחסי מין.
וכך אני צריך להתבגר לתוך מציאות כזאת שכל ניסיון שלי להיות גבר עוברת דרך הזכרונות שלי מול אבא שלי.

liorah1

New member
הפרדה

מור יקר,
זה שאתה רואה אותו בצד השני, נפרד ממך, זה שלב הכרחי בריפוי שלך.
תחזק בך את הנפרדות - את זה שאתה לא חלק ממנו בשום צורה.
חיבוק,
ליאורה

בנשיר

New member
הפרדה

ההפרדה היא כפולה גם פיזית וגם נפשית . אוסיף על מלותיה של ליאורה ...היכולת להתנתק ממה שאתה למה שהיית . בעבר בהווה ובמחשבה חיובית ושלילית לעתיד . מה אתה מסוגל לתת ולקבל מה הצד שלך מה הצד של העולם . אם קראת תגובות שלי בעבר ..אני לצערי לא מסוגל ללטף את הרחמים ...לא קשור לנפגע קשור להמשך היגון והצער
תודה שאתה כותב . אין לי נסיון בתחום שלך אני ההפך הגמור האבא שלי הציל אותי ולא רק במילים ולא פעם אחת . קיבלתי הרבה מאשר אוכל להחזיר להורי ...באשר לשאר מקבלי משכורת ממדינת ישראל ...דעותי חלוקות עם נטייה לביקורת מרובה ומנומקת וממוקדת היטב
&nbsp

mormorto3

New member
עצוב

"אבא, אני שונה ממך אבל מאוד כמוך" (משיר של שלומי שבת)
כמה שאני שונה ממנו אבל גם מאוד כמוהו... בכל זאת, מסתבר שאחרי הכל אני דומה לו ועובר הרבה דברים שגם הוא עבר והתמודד איתם, בין אם במין (להיות גבר), לתכונות אופי והתמודדות עם העולם.
אבל ההמשך צריך להיות הפוך, כלומר שאבא שלי הוא זה שיאמר "סליחה, לקח לי זמן כדי להבין אתה שייך לי".כלומר שאני הבן שלו.
&nbsp

נתנאל184

New member
זה ממש ככה אני תמיד נזכר בשיר הזה.

זה שאני מאוד דומה לו מאוד מפחיד אותי כי אני לא רוצה להיות כמוה, לא רוצה להתנהג כמו שהתנהג עלי ולאמא שלי, אני רוצה להיות שונה, אבל אני מרגיש שאני הרבה יותר רע ממנו, אלים ומסוכן ממנו וזה משתק אותי, אני לגמרי מזדהה איתך.

mormorto3

New member
היי

תקן אותי אם אני טועה אבל הבנתי שאתה לא עברת פגיעה במשפחה ?

נתנאל184

New member
נכון.

אני לא עברתי פגיעה מינית במשפחה אלא בחוץ ועברתי פגיעה נפשיתפיזית בבית.

בנשיר

New member
את מי אתה שואל ?

אם זה מופנה אלי , אז בפירוש לא ..כתבתי ששפר עלי גורלי וזכיתי . המשפחה שלי גרמו לי לעמוד על הרגליים ולעשות דברים בלתי אפשריים על פי כל הסטטיסטיקות והמומחים ..מזל שלא פגשתי את המומחים . אחרי שאתה מצליח מוצאים אזה מאמר או אסמכתא שמאשרת את האפשרות ללא חריגות ושליליות . בדומה להמלכת מלך ברומי העתיקה ..אחרי שחיסל את כל היריבים והקרובים לו ממליכים אותו ומוצאים בכתובים שהוא בן אל ...אל תקנה את זה כולנו באנו ממקום אחד וחוזרים לשם בשלב הבא .
&nbsp

למעלה