אנס מתואב ט'

mormorto3

New member
אנס מתואב ט'

שברת שילמת
שבר אותי ממש ביחסי מין הסוטים שלו
איך אפשר לרצות לאנוס תינוק שאלוהים יסביר לי כמה רוע כמה רפש ותיאוב???
הוא גרם לי להתנתק לגמרי מהגוף שלי ומהחוויה האישית שלי אותה הוא זיהם קשות
לא הייתה לי ילדות נורמלית
לפעמים אני מרגיש שנהייתי רשע כמוהו באיזה אופן או שיש בי רשע בפנים אולי ממנו כי איך שהיא בפנים אמרה לי שהיא לא תעזור לי ושאני צריך להתמודד איתו לבד (יצור קטן בן 2-3) אז התחלנו לתקשר בינינו והוא התחיל לעזור לי אחר כך כי היא לא תיפקדה בכלל בבית לא בתור אמא לא בתור בעלת בית לא בתור כלום ממש אישה גרועה על הפנים לא יודעת לתת מעצמה כלום לא לילד שלה ולא לאף אחד (אולי רק בעבודה ובלימודים)
ממש אישה חולנית ופצועה
ואז יום אחד כנראה עשיתי לה ז' גדול (זה היה בכיתה ו'), לא יודע מה קרה, כנראה היא הבינה שאני בצד שלו ואימצתי חלק מהאופי שלו אז היא התחילה לקרוא לי "בן זונה, אתה לא הילד שלי" וממש נפגעתי ואז אבא בא להרגיע אותי ואותה. לפעמים אני מרגיש שיש בי צד לא טוב, צד לא מודע. שאני כאילו יכול להיות מפלצת כמוהו בניכור שלי מבני אדם שאני יכול להתנתק רגשית ולהיות אכזרי,
לפעמים אני חושב שנהייתי מפלצת . אמנם אף פעם לא עשיתי דברים רעים וכל הזמן גיניתי את הילדים האחרים שהיו פראיים ותוקפניים אני השתדלתי להיות עדין בדרכי כל המורות אהבו אותי אבל כנראה לא הייתי חכם או צודק ובאמת יש בי איזה צד אפל לא מודע. הכל נהיה מתחת לגוף שלו מתחת למה שהוא עשה לי.בקיצור אין מה להוסיף, משפחה חולנית ומעוותת אנחנו
משפחת אדמס

mormorto3

New member
בקיצור אני מרגיש אשם

היא גם זרקה אותי להתמודד איתו לבד ולחיות איתו ולנסות לגדול בהזנחה והפקרה נוראית ואנושה ועוד היא מתלוננת על האופי שפיתחתי? היא ממש חצופה !!!!

liorah1

New member
בכולנו יש צד אפל

בכולנו יש צד אפל. כמה הוא בא לביטוי, תלוי בסביבה שבה אנחנו נמצאים.

נסיבות החיים שלך גרמו לצד האפל להיות יותר נוכח.
עצם העובדה שאתה מודע לצד הזה, ובוחר כל פעם מחדש לא לתת לו לשלוט בך, זה נפלא.
ליאורה

נתנאל184

New member

נתנאל184

New member
זה מאוד קשה מה שאתה מתאר.

במיוחד שזה בא מהתא המשפחתי הכי קרוב, אצלי זה עניין אחר כי אני לא ממש הכרתי אותם : אבל אצלך זה ממש סיוט, להפוך אותך לאישה שלו? תינוק? זה מזעזע, תמיד אני הזעזעתי יותר שמעתי על אונס בתוך המשפחה, קשה לקורא אותך ממש, אני מקווה שתצליח לצאת מכל המחשבות הרעות האלו ומהחרא הזה, אין לי מה לומר לך, אני גם עברתי אותו דבר אבל מאנשים זרים אז זה שונה, פה ממש שברו לך את כל האמון, מי שהיה אמור להגן ועזור לך בגד בך ככה, זה נורא...

למעלה