לוח מודעות-פרסום רק כאן

../images/Emo41.gifלוח מודעות-פרסום רק כאן

שבוע טוב, אתן מוזמנות לפרסם כאן: אירועים, מכירות ירידים סדנאות הרצאות ושאר ירקות...
מודעות פרסום מחוץ ללוח ימחקו

pe t e l

New member
הפתעות מתוקות מבצק סוכר לראש השנה

ההפתעות המתוקות של פטל לראש השנה מתארחים בחג? מה דעתכם להביא לכל אורח ברכת שנה טובה, מתוקה ואישית. מארחים? שמים על כל צלחת ברכת שנה טובה מתוקה לכל אורח. כל סוכריה עטופה בנפרד וניתן לצרף לה ברכת שנה טובה אישית ללא תוספת תשלום. הזמנות עד ה 31 לאוגוסט מוזמנים לראות עוד דוגמאות באתר שלי או בסרטון המצורף

למי יש יומולדת?../images/Emo171.gif../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif|נרות

יומולדת חגיגה נחמדת... והילד? בישן?
לא אוהב בלגן?
רוצה קבוצה קטנה ואינטימית?
דווקא אוהב יצירה?
יש תשובה! יומולדת יצירתי למעלה מ 60 פעילויות יצירה שונות לבחירה!
בקבוצות קטנות ואינטימיות, גם לבנים ובעיקר לבנות! והמחירים שווים לכל כיס... נסו אותי!

gali baron

New member
כל שנה אותה התלבטות - מה להביא מתנה למארחת?

הנה רעיון למתנה מפנקת למארחת שתשיב לה את כוחותיה לאחר העמידה הממשוכת והמאמץ בהכנת ארוחת החג- טיפול רפלקסולוגי להרלה על הרגליים הכואבת, להשבת האנרגיה, לרגיעה ולפינוק. התקשרו עוד היום 050-7654902 והזמינו שובר מתנה לטיפול רפלקסולוגי. עכשיו כל מה שנשאר למארחת היקרה הוא ליצור איתי קשר לקביעת מועד טיפול שנוח לה. ניתן לצרף לשובר מוצר מסדרת מוצרי הבריאות והטיפוח של חברת פוראוור ליווינג. חג שמח!

יאנקה

New member
הלבשה תחתונה במידות גדולות ../images/Emo20.gif

חברות פורום היקרות (הודעה קצת ארוכה, מקווה שלא תתעצבנו עליי בדרך...) לאחר שנים של נסיונות כושלים למצוא חזיות איכותיות, נוחות, אופנתיות וסקסיות לברוכת חזה כמוני במחירים סבירים, הבנתי שהבעיה שלי משותפת לעוד רבות. מבחר החזיות האיכותיות שמיוצרות למידות גדולות מאוד מצומצם, ואם כבר מוצאים משהו שמתאים (לאחר שניסו לדחוף לנו חזיות לא נוחות, לא מתאימות, ולאחר שדחפו לנו ידיים ומיששו לנו את האיבר המפואר) צריך לקחת משכנתא או לפחות הלוואה קטנה, אפילו כשמדובר על מבצעים. רבות מאיתנו נאלצות להזמין חזיות מחו"ל דרך אתרי אינטרנט, ללא אפשרות למדוד, למשש ולקבל יחס אישי. ואתן יודעות מה? אפילו אפשרות כזו אינה קיימת בארץ. למה? מה, לא מגיע לנו? לא מגיע לנו שיהיה מבחר של חזיות אופנתיות, יפות, נוחות ומקצועיות שיידעו להחזיק את האוצר המפואר? החלטתי לתת פתרון לכל אלה שמזדהות עם מה שכתבתי עד כה. אני מייבאת ומשווקת חזיות במידות גדולות, הן בהיקפים והן בגודל הקאפ, של חברות מקצועיות ממדינות אירופה, אשר מייצרות הלבשה תחתונה אך ורק למידות גדולות. חברות שחוקרות, לומדות ומייצרות הלבשה תחתונה איכותית שתענה על צרכינו המיוחדים, כדי שגם אנחנו נהיה אופנתיות, נחווה נוחות ונרגיש סקסיות. כמו כן, אני מאפשרת את הנוחות שבמדידת החזיה בבית, עם "תא מדידה בגודל החדר", בלי שאף אחת דוחפת לנו ידיים למי יודע לאן, עם המזגן שעובד איך שאנחנו רוצות, ועם האפשרות לראות איך כל הבגדים שלנו נראים על החזיה החדשה. בקרוב יושק אתר אינטרנט מפורט, וכמובן אפשר לתאם איתי את ההגעה לביתכן לצורך מדידה והתאמה. כרגע מצורף לינק של המוצרים הראשונים שהגיעו, אלה הן חזיות נוחות ללא ברזלים. בהמשך צפויות להגיע חזיות נוספות עם ברזלים במגוון גזרות, עיצובים וצבעים. אשמח לעדכנכן במייל או בטלפון על הדגמים החדשים שהגיעו או צפויים להגיע. פשוט תשלחו לי איזו מידה אתן רוצות ונהיה בקשר. וכמובן, אשמח לענות לכל שאלה, וכל פניה מצידכן תתקבל בברכה. שיתופי פעולה עם נציגות החנויות יתקבלו בברכה גם. בקרוב יפורסמו חזיות אופנתיות וסקסיות.

../images/Emo89.gif../images/Emo90.gif יום עיון בנושא פריון והדרך להורות

לא בא בקלות... יום עיון בנושא פריון והתמודדות עם קשיים בדרך להורות יום שני 13.9.10 ה' בתשרי תשע"א 8:30 – 16:00 ב'ישראל יפה בפארק', גני יהושוע ת"א בתכנית: פריון בראי הרפואה הסינית - אפרת מורסיאנו (מור) הקשר בין תזונה ופוריות - דיאנה היימן פינברג פאנל סיפורים אישיים: פתרונות לסוגיות פריון ורצון להורות השפעת טיפולי פוריות על הדימוי האישי והקשר הזוגי - יעל שילר השפעת טיפולי פוריות בגברים על הצלחת ההפריה - פרופ' בנימין ברטוב. האירוח כולל כיבוד וארוחת צהריים חלבית. פרטים נוספים באתר ארגון המניפה

ענתי 10

New member
אתם מארחים ועדיין רוצים להביא משהו לכל אחד?

מארז אישי עשוי מקלטית אפויה (כמו של פאי) מלאה בשוקולדים, עדשים וצנצנת דבש. מגיעה בגרסה חלבית וגם פרווה. גדלים - החל מגודל מאפין קטן (מנז'ט מס' 3 - קאפקייק למי שזה מדבר אליו) המכיל 2 שוקולדים (כמו בתמונה) ועד מאפה בקוטר 24 סמ' (כמו עוגה גדולה) מלא בכל טוב. התמונה להמחשה - כמובן שהמאפים ארוזים.

בניית אתר+קידום אתר+ פרסום בגוגל

בניית אתר אינה מספקת עוד אם לא מתווספים אל האתר פעילות קידום ופרסום. כדי שתוכלו לא רק להתגאות באתר אלא גם לקבל פניות מלקוחות אני שמחה להציע לכן עיסקת חבילה הכוללת: 1. ייעוץ תוכני לבניית אתר- כולל הכוונה לכתיבת תכנים,מיתוג ומיקוד תכני האתר וכו'. 2. עיצוב גראפי ובניית אתר במערכת ניהול תוכן ידידותית ביותר. 3. קידום האתר בגוגל. 4. פרסום בגוגל למשך 3 חודשים. ניתנת הנחה של 20% על כל ההצעה בשלמותה. מוזמנות לפנות אליי לפרטים נוספים במייל או בנייד 6559339 - 050

עליזה 63

New member
הזמנה

ב30 אוגוסט · 20:00 - 23:00 -מיקום המרכז לפיתוח מודעות- 050-5625759יהודה הלוי 101 קומה ב' משמאל פרטים נוספיםערב עם עליזה גדליהומתקשרת, פותחת בתהילים, פותרת חלומות, פותחת בשמן ומים יש לה כישרון מגיל צעיר, ובשנים האחרונות עוסקת בכך באופן אינטנסיבי. עבר, הווה עתיד, זוגיות פרנסה. אנרגיה מהידיים , תספר על דרכה, תציג את שיטות החיזוי שעובדת בהם, ותפתח לאנשים בתהילים בשילוב עם תיקשור. .בליווי מסר לשנה החדשה כניסה 50

giraffic

New member
../images/Emo38.gif העיקר לשמור על הקשר! ../images/Emo38.gif

לכל מי שרוצה לשלוח במייל או בדואר גלויה מעוצבת - מציעה את העיצובים המקוריים שלי! ראו את הפלייר המצורף. זה מאוד פשוט - שולחים אלי את השם + כמה מילים להוספה (אם רוצים, אך לא חייבים), אני אכניס את זה אל תוך הגלויה ואפשר לשלוח אותה במייל או להדפיס ולשלוח בדואר

עינת75

New member
|הקורס ייחודי לעוסקות בליווי משפחות אחרי לידה

לכן - המלוות לאחר לידה , מדריכות /יועצות הנקה, מדריכות הכנה ללידה, אחיות טיפת חלב, מדריכות עיזוי תינוקות, בייבי יוגה ושאר הנשים שבדמן, נשמתן ומקצוען תמיכה לאמהות, תינוקות ומשפחות אחרי לידה קורס אנו שמחות להזמינך להצטרף אלינו לשנת לימודים , מעשירה ומגוונת בקורס ייחודי וראשון מסוגו המיועד לאנשי/נשות מקצוע העוסקים בטיפול וליווי משפחות,אמהות ותינוקות בראשית הדרך המבקשים/ות להרחיב ולהעמיק את הידע וארגז הכלים שברשותם/ן. המפגשים ותכניהם נבנו מתוך חיבור לצרכים שעלו מנשות המקצוע בשטח , תוך העמקה בנושאים ייחודיים לתקופה שלאחר הלידה ותוך ראית החשיבות התרבותית והחברתית שבתמיכה במשפחות לאחר לידה. מסגרת הקורס תאפשר אינטגרציה, שיתוף והעשרה הדדית. הקורס כולל 9 מפגשים שיתקיימו בימי ג', אחת לחודש (מאוקטובר עד יוני) בין השעות 9:00-14:00 ב"מקום קסום" בפרדס-חנה. בין הנושאים שילמדו: סימפטומטולוגיה נפשית ביולדת, הגבולות בין תמיכה לטיפול, כלים לתמיכה בהורים במצבים מיוחדים, מתודות לעבודה גופנית-רגשית, סוגיות בהתפתחות בשנה הראשונה ועוד. מחיר מיוחד לנרשמים עד ה – 5/9 – כדאי למהר להרשם!!! לשאלות ולפרטים נוספים עינת אהרן 050-7986393 [email protected] יפעת כהן-מאיר 050-5901377 [email protected]. שנה טובה ופוריה לכולנו.

ayeletro

New member
אמאמא-בגדים לקטנטנים במחירי מבצע- 3 במאה!

שלום לכולכן, שמי איילת ואני מעצבת בגדי תינוקות וילדים ובעלת המותג אמאמא. אני שמחה להזמינכן להתרשם מקטלוג הקיץ של אמאמא בפייסבוק ולרכוש את הבגדים ברחובות בתיאום מראש. אשמח אם תוכלו להפנות אותי למקומות נוספים למטרות פרסום המבצע. לתיאום התקשרו- 054-6961034 תודה וסופ"ש נעים, איילת.

למעלה