לוח מודעות-פרסום רק כאן

הרצאה "כיצד להקשיב לילדנו?" בלב הקונגרסים-מחר

בנות יקרות כמה פעמים כשהילדים מדברים איתכם, אתם עונים איזו תשובה אבל בעצם לא שומעים מילה ממה שהם אמרו? כמה פעמים אומרים לך "אמא, את לא מקשיבה לי?" הקשבה היא כלי מרכזי במערכות יחסים תקינות, אם אין הקשבה - אין מערכת יחסים. ההרצאה מעשית ונותנת כלים מעשיים מתחום האימון. בהרצאה לומדים איך להקשיב באמת לילדנו, ולאחרים, להעצים אותם וליצור דימוי עצמי חיובי ובעיקר ליותר שיתוף פעולה בבית. המרצה : יפעת בר קול גרכט ההרצאה תתקיים ביום שני הקרוב 16.8.10 בשעה 20:30 בלב הקונגרסים - גולדה מאיר 5, פארק המדע נס ציונה מחיר מוזל ברישום מוקדם 60 לכרטיס, 100 לזוג כרטיסים. להרשמה 08-9313000 - ניתן לשלם בכרטיס אשראי. הייתי חוייתי - וממליצה ממש ממש בחום. הרצאה חובה לכל הורה באשר הוא. בואו ולא תתחרטו סיון לב הקונגרסים 054-6302711

MAm 3

New member
סדנת סטיילינג בפרינצ'יפסה -חנות שנשים אוהבות

ביום חמישי 19/08 בשעה 20:00 תתארח בפרינצ'יפסה הסטייליסטית האישית המקסימה רביד מנשה ותעביר לנו סדנת סטיילינג. החנות נמצאת בכפר בן-נון (ליד לטרון/מודיעין). ההשתתפות בהרשמה מראש. http://www.facebook.com/pages/prynzypsh-hnwt-snsym-whbwt/110449369009524

למי יש יומולדת?../images/Emo171.gif../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif|נרות

מחפשים משהו שונה ומיוחד ליומולדת של הילד/ה?
יש לי שפע של אטרקציות: יומולדת איטלקי
- שמח במטבח! כולל פיצה!
יומולדת שוקולד
- פרלינים צבעוניים, משחקים מתוקים
ועוד... יומולדת
דוגמניות- איפור
, סטיילינג, אקססוריז
וכמובן "בוק" צילום!!!
יומולדת אומנות
במפיות נייר - על זכוכית/ עיסת נייר/
עץ/ קנבס...
וכמובן יומולדת בחבלת נושא (כל נושא שהילד/ה אוהב) שכבר פרסמתי בלוח הקודם....
והמחיר?
שווה!!! נסו אותי!

../images/Emo240.gifמכירות בני נוער שעומדים להתגייס?

רוצים לתת להם מתנה מקורית? תסתכלו בתמונה ותבחרו... אני מכינה ערכות לחיילים מתגייסים שיהיה להם "שפשוף נעים"

ילדת פלk

New member
מחפשת עבודה!

בחורה אחראית מסורה עם המון ניסיון מחפשת עבודה בבייבי סיטר לימי החופשה! בכל שעות היום בטל 0528168833

רעיון מדליק- למדבקה אשית

חוזרים מהחופשה? - זה הזמן להתארגן לשנת הלימודים לנו יש רעיון מדליק בדיוק בשבילכם. סט מדבקות עם תמונה ושם התלמיד/ה+ משלוח עד אליכם ניתן לבחור מתוך עשרות דגמים (ספורט,מכוניות,פרחים,כדורגל,מכוניות....)

לקראת החגים - מתנה מקורית וטעימה../images/Emo70.gif

גרנולה "מכל טוב הארץ" המכילה שיבולת שועל, קוקוס, גרעיני חמניות,סילאן,שומשום,גרעיני דלעת , שקדים, אגוזי קשיו ושמן צמחי ארוזה בצנצנת יפה המכילה 350 גרם נטו מתנה אישית, מחממת את הלב שמתאימה לכל ברכה שתאחלו ליקרים לכם...: שנה טובה ומתוקה... עשירה...בריאה... פרטים נוספים במסר

אור 221188

New member
פיצות בטאבון לימי הולדת

אפיית פיצות, פוקצ'ות ודברי מאפה טעימים בטאבון מתאים לכל סוגי האירועים ימי הולדת, בר או בת מצווה או סתם אירוע בבית!!! מבוקש ומומלץ בחום מבצעים בקיץ למזמינים טעים ונותן אווירה מצויינת לכל האירוע!! לפרטים והזמנות: אור- 0545872333

dinart

New member
מחפשים ../images/Emo77.gif מיוחדת לראש השנה?

10% הנחה לחברות המעגלים כנסו והתרשמו מדוגמאות באתר שלי. מוזמנות לפנות אלי בכל שאלה למייל שלי [email protected]

דמויות גבס לצביעה - מתאים לגננות מורות וכו'

למכירה דמויות גבס לצביעה למעלה מ 60 דמוית שונות
ציפורים, פיל,דובים, אריה, תוכי, דגים ועוד... חמסות, מלאכים, ליצנים, שמשות, טרקטור, לבבות ועוד... בגדלים שונים- מחירים שונים... מתאים לגני ילדים, מתנ"סים, וכל מה שבינהם... יש גם לפי חגים ועונות השנה... מחירים אטרקטיבים לקבוצות גדולות נסו אותי!

../images/Emo89.gif../images/Emo90.gif יום עיון בנושא פריון והדרך להורות

לא בא בקלות... יום עיון בנושא פריון והתמודדות עם קשיים בדרך להורות יום שני 13.9.10 ה' בתשרי תשע"א 8:30 – 16:00 ב'ישראל יפה בפארק', גני יהושוע ת"א בתכנית: פריון בראי הרפואה הסינית - אפרת מורסיאנו (מור) הקשר בין תזונה ופוריות - דיאנה היימן פינברג פאנל סיפורים אישיים: פתרונות לסוגיות פריון ורצון להורות השפעת טיפולי פוריות על הדימוי האישי והקשר הזוגי - יעל שילר השפעת טיפולי פוריות בגברים על הצלחת ההפריה - פרופ' בנימין ברטוב. האירוח כולל כיבוד וארוחת צהריים חלבית. פרטים נוספים באתר ארגון המניפה

beky1

New member
שבת בית פתוח - אמנות ויצירה ../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

יתקיים בין הימים 27-28 באוגוסט (שבוע הבא) בסימן אמנות ויצירה ביישוב פרדסיה שבשרון. פרטים בפלייר המצורף. שאלות ומידע נוסף במסרים תודה.

shtaz

New member
מחפשים מטפלת

מאוקטובר לילדון מתוק שיחגוג 5 חודשים למשרה גמישה בשעות הבוקר (9-10) עד אחהצ המוקדמים (16-17) אפשרי סטודנטיות/ים, לפני צבא, אחרי צבא, סבים/סבתות בעלי גישה לילדים, חום ואהבה. במושב ליד מודיעין

למעלה