המלצות על רופאים

קרן משם

New member
המלצות על רופאים../images/Emo36.gif

אני רואה זאת בבירור ששאלות כאלה עולות ויוסיפו לעלות כל הזמן:) חושבת שנכון יהיה לרכז שמות של רופאים מומלצים לבדיקות השונות בהריון *תאומים או יותר* על מי אתן ממליצות ל: -שקיפות עורפית -סקירת מערכות -דילול -אחר [שבטח שכחתי
] שרשור זה ישמר בטאגליין

שש12345

New member
שפירא

ממליצה בחום על ד"ר שפירא מחיפה לסקירה. הבעיה היא רק המחיר- 4400 לתאומים...

איג3

New member
אנחנו לא עשינו פרטי

אלא, דרך קופ"ח. סקירה מורחבת, אצל ד"ר נג'ארי. היה 10! הוא ממש אחלה.

mishmish0071

New member
ד"ר ברונשטיין

סקירת מערכות מוקדמת- ד"ר ברונשטיין בחיפה. מקצוען אמיתי, ומגיעים אליו מכל הארץ. מחיר: 4000 ש"ח לתאומים

../images/Emo42.gif פרופ' ירון צלאל

ממליצה בחום
על פרופ' ירון צלאל. רופא בכיר ביחידת האולטרהסאונד בתל השומר (ומכאן, שמרבית זמנו עורך סקירות, ובעיקר של המקרים המורכבים המתנקזים לבית החולים, כמו כן, בקיא בחידושי המחקר וחוקר בעצמו). מקבל פרטי בקליניקה ברחוב בזל בתל אביב (כאן הפרטים). שקיפות עורפית לתאומים 750 ש"ח, סקירה מוקדמת (למי שביצעה אצלו שקיפות) 2850 ש"ח, וזו הנחה ניכרת לעומת עובר בודד (1850 ש"ח). מי שלא ביצעה אצלו שקיפות תשלם על סקירת תאומים 2950 ש"ח. סקירה מאוחרת, למי שביצעה אצלו מוקדמת, 1850 ש"ח (אם זכרוני אינו מטעני, אולי זה 1950, אני אנסה לברר). ביחס לרמתו המקצועית (בהחלט הליגה הכי בכירה בארץ) נותן מחירים ממש הוגנים לתאומים. רופא יסודי, מסביר כל דבר שבודק, עדין ומתחשב. בנוסף, מסור מאוד למטופלות שלו ברמות באמת יוצאות דופן. בהחלט שילוב נדיר של מקצוענות ואנושיות. מומלץ גם לדיקורי מי שפיר (מדקר פרטי באסותא תל אביב). יד יציבה, מרגיע ונותן גב ויחס חם.

ממה מיה

New member
../images/Emo45.gif מצטרפת להמלצה

עשיתי אצלו שקיפות עורפית, סקירה מוקדמת ומאוחרת.

מצטרפת להמלצה על פרופ' צלאל

היינו אצלו ביום ראשון לסקירה מוקדמת איש מקסים ולבבי ומקצוען אמיתי שווה כל גרוש...

מיכלה1

New member
ותרשו לי לסתור את המלצתכן!!

התאומים שלי כבר בני שלוש ואני מהפורום השכן - אבל נהינית לסייע גם לכן... צלאל טיפל בשתי חברות טובות וגם באחותי... הבעייה איתו היא בעיקר רגשית... הוא גורם לנשים לחוש לא נעים באם הן לא מבצעות את כל סט הבדיקות אצלו. על אחותי הוא פשוט כעס שהלכה לעשות מי שפיר אצל רופא אחר, כי ואצלו עשתה רק סקירה. חברתי הטובה ביותר ממש ברחה ממנו כי הוא היה אנטיפט כלפיה מכיוון שלא עשתה אצלו סקירה שנייה... מזה צריך להביע? ה#$%^^ כנראה עלה לו לראש לגמרי!! בהמלצתי - אחותי עברה לרופא אחר לביצוע המעקב. בעיני זה פשוט ניצול מעמדו כרופא ואת חולשת המטופלות. בושה. אני ממליצה על דר' דוליצקי למעקב הריון!! מקבל בבזל ובתל השומר. ליווה אותי ביסודיות ומעולם לא נתן ךלי תחושה רעה כשהלכתי למומחים אחרים לצורך בדיקות ספציפיות!! בהצלחה

אז ככה

ממליצה על אילן גל לשקיפות ולסקירה. מקבל בז'בוטינסקי בת"א, ליד אסותא. איש מקסים, מקצועי, נחמד ואדיב. סקירה לתאומים עולה אצלו 2,900 ש"ח, ואם עושים אצלו את שתי הסקירות, השניה עולה 1,900 ש"ח. לא זוכרת כמה עולה השקיפות. למיטב זכרוני, בסביבות 600 ש"ח. דיקור מי שפיר עשיתי אצל ליפיץ, אחרי שהיה ברור שהוא אחד הטובים ביותר בדיקורי מי שפיר לתאומים. איש נחמד ואדיב, מקצועי ביותר. גבה מאיתנו 2,100 ש"ח לדיקור תאומים. ואם יש צורך ביעוץ גנטי, ממליצה בחום על פרופ' יובל ירון, מנהל היחידה לאבחון גנטי באיכילוב. איש מדהים. אנושי, חם ואוהד, שלא לדבר על המקצועיות שלו. יחיד במינו. מקבל פרטי באיזור כיכר המדינה בת"א (אם אני לא טועה, ביקור אצלו עולה 500 ש"ח, ויש החזר מקופות החולים).

מצטרפת להמלצה של אילן גל לסקירה

היינו אצלו היום הוא באמת איש מקסים, מצחיק ומאוד מקצועי. הוא גם מקבל דרך איכילוב שם הכל עולה חצי מחיר אבל יש בעיה רצינית של תור שם. בשקיפות שהיינו לא היתה שום בעיה והתקבלנו תוך רבע שעה אבל היום חיכינו שלוש וחצי שעות כי כל רגע בא עוד מקרה דחוף ממיון. השקיפות באיכילוב עולה 375 והסקירה לתאומים 1275. אם לא נופלים על יום כמו שהיה לנו זה שווה מאוד כי גם מקבלים את ד"ר גל וגם משלמים הרבה פחות.

בדיוק הזמנתי תור לאיכילוב

לסקירה מאוחרת ואמרו לי שלא ידוע איזה רופא יבצע את הסקירה. מישהי יודעת איזה רופאים מבצעים שם סקירה לתאומים?

yulll

New member
שלום, מישהי יכולה להמליץ על...../images/Emo5.gif

מדקר מי שפיר בבאר שבע מומחה לתאומים
תודה מראש, yulll

benyami

New member
גם לדעתי

פרופ' משה מזור מעולה ויש את פרופ' מימון וד"ר דוקלר דורון מנהל יולדות סורוקה. באמת את יכולה לברר עם הקופה שלך יש אצלנו מלא רופאים טובים ומיומנים. בהצלחה!!!

mbar30

New member
דר דוקלר - אנקדוטה כשבאתי ללידת

בני בכורי אמיר הוא היה מנהל חדר לידה כל 20 דקות נכנס לחדרי לאחר שפקעו את מי השפיר ואמר בטון לא רגוע - איך התינוק הזה ייצא ממך? הוא ענק
הערכת המשקל של העובר היתה מדוייקת (מזור עשה) 3950 ק"ג. ודוקלר התעקש על 4.250 כל השהיה שלי בחדר לידה הוא נכנס יצא ועיקם פרצוף. אחרי שילדתי בקיסרי הלכתי אליו ואמרתי לו התינוק שלי לא ענק - תתנצל. הוא היה בשוק מסכן אבל לא סלחתי לו...

למעלה