עגלת תאומים

מיטלכ1

New member
עגלת תאומים

היי בנות,
מראש תודה על השיתוף פעולה
אני צריכה ייעוץ בקשר לעגלת תאומים מגיל לידה
שגם תהיה כמה שויותר צרה אבל שהם יהיו אחד ליד השני
שמעתי המלצות חמות על עגלת KOKO
מה אתן אומרות?

קפצי לפורום תאומים ושלישיות השכן

יש שרשור על זה. כתבתי רשמים שלי מהקוקו, את יכולה לקרוא ולהוסיף שאלות אם יש לך

ברוכה הבאה אלינו מיטל

זה הקישור לפורום השכן:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=331&r=1
לא מכירה את הקוקו אז לא יודעת להמליץ. לנו יש את הסטרולאייר ואנחנו מרוצים עד הגג אם זה עוזר במשהו..
שיהיה קל ארוך ומצ'עמם

עגלה מצוינת

הייתי עובדת בחנות למוצרי תינוקות ותמיד המלצנו עליה .. בדקי רק שהיא עוברת במעליות כי זו הבעיה הכי נפוצה בעגלות תאומים

זה שממליצים עליה בחנות זה לא משכנע...

אל תשכחי שלא בכל חנות יש את כל העגלות ובכל חנות ימליצו על מה שיש בחנות, ולמוכרים אין נסיון אישי.
מצד שני, לי אין נסיון עם משהו אחר אז לא יודעת אם היתה אלטרנטיבה עדיפה. אבל היום אני נגיד מצטערת שלא בדקתי יותר לעומק את הבמבלרייד לפני שקיבלתי החלטה.

אלי1216

New member
הבמבלרייד לא טובה?

או שאת קנית קוקו ומצטערת שלא בדקת את הבמבלרייד?

הדבר השני שאמרת

פסלתי את הבמבלרייד בגלל הגלגלי אוויר ובגלל שכבדה, אבל נשמע שיש לה גם כמה יתרונות משמעותיים.

napit

New member
קוקו

היי,
אני מתחילה רק עכשיו את המחקר שלי לעגלות תאומים, ובאמת לכל עגלה יש את היתרונות והחסרונות שלה.
לקוקו יש גגון אחד, מה שיכול להפריע אם אחד מהקטנטנים ישן והשני לא (ואז את צריכה לחפש דרכים יצירתיות לתמרן בין שניהם).

noamm

New member
לנו יש את הביבי ג'וגר

והיא מעולה! זזה חלק גם מתקפלת בנוחות.
לעומת ברייטקס שקנינו קודם ולא הייתה משהו בתנועה.

גלי ים333

New member
אנחנו קנינו את הבמבלרייד

עדיין לא הייתה בשימוש אבל נראת עגלה מעולה וגם הייתה הבחירה המועדפת עלינו בזמן שעשינו את סקר העגלות לפני הרכישה.

iron lung

New member
יש לה

וזה אומנם מתפנצ׳ר. אצלנו קרה פעמיים, העגלה בשימוש כשנה. ביקור קצר בחנות אופניים סידר את הבעיה באופן קבוע: מאז ששמו חומר מונע פנצ׳רים בתוך הפנימית החדשה זה לא קרה יותר (הפנצ׳רים קרו דווקא כשהעגלה היתה יחסית חדשה).

גלי ים333

New member
בעיני זה לא חיסרון אלא דווקא יתרון

בזכות הגלגלים, העגלה נוסעת מעולה על משטחים שונים. גלגלי אוויר בולמים זעזועים מצויין, וכמו שכתבו לך מעלי, אפשר לתקן פנצ'ר בקלות עם ספריי לאיטום.

למעלה