הריון תאומים- עלייה במשקל

הריון תאומים- עלייה במשקל

באיזה שלב התחלתן להעלות במשקל?
ומתי יצאה הבטן? אני בשבוע 12 ויש לי ממש בטן! לדעתי לכולם כבר ברור שאני בהריון, וכבר הרבה שואלים אותי, אבל אני עוד לא מספרת כי עוד לא עשיתי שקיפות וסקירה.
רק בתחילת יולי יש סקירה, עד אז הבטן כבר תהיה מאוווד בולטת! מה יהיה??

אין ברירה, תאלצי לספר

אני חיכיתי לשקיפות למרות שאנשים התחילו לחשוד. אחר כך סיפרתי שאני בהריון אבל לא סיפרתי שזה תאומים. יש לך אחד רזרבי, אם חלילה אחד לא תקין ותאלצי לדלל את כנראה עדיין תישארי בהריון. ובינינו, גם אחרי הבדיקות יש סיכונים, אם היה אפשר להסתיר לא הייתי מספרת עד חודש שביעי (שזה בערך מה שבעלי עשה בעבודה שלו כי מי רואה עליו שאשתו בהריון...
).

בעלי שושואיסט!

נכנסנו להריון אחרי שנתיים וחצי של ניסיונות כולל טיפולים. בסופו של דבר בדרך נס נכנסתי להריון בדרך הטבעית (התחלנו טיפול של גונאל f שהופסק באמצע עקב גירוי יתר ונקלטתי טבעי עם תאומים!) אז בגלל שהיה קשה להקלט בעלי לא רוצה שאף אחד ידע עד שנדע שהכל תקין! הבעיה היא שהוא לא זה שצריך למצוא תירוצים ולענות על שאלות! נחכה לפחות לאחרי השקיפות (עוד שבוע). בנתיים רק ההורים יודעים.

נכון, בגלל זה אני מחכה עם זה

בנתיים שותקת וסופגת את העיניים הנעוצות לי בבטן כל הזמן ��

אני הייתי במצב עוד יותר קשה

עברתי דילול בשבוע 12 ועד אז סיפרתי רק להורים ורק בגלל שלא היה אפשר להסתיר מאמא את הבטן, וגם לה לא סיפרתי שיש יותר מעובר אחד (ומעולם גם לא סיפרנו על הטיפולים).
אצלנו אני הייתי השושואיסטית, אבל כמה אפשר להסתובב בעבודה כשנועצים לך עיניים בבטן... כשחזרתי לעבוד אחרי הדילול סיפרתי על ההריון ורק אחרי הסקירה סיפרתי שיש שניים. אגב, אף אחד לא שאל לפני שסיפרתי, מזלי שיש לאנשים אצלנו טאקט.

באמת מזל, אצלי אפילו הגברים

שואלים אם מגיע לי מזל טוב! מנסה להתחמק כמה שאני יכולה.. אצלי כל המשפחה ידעה על הטיפולים (הורים ואחים) ואפילו החברות הקרובות..אבל על ההריון כבר אף אחד לא יודע, רק ההורים.
לא רוצים להגיע למצב שאנשים יודעים וחלילה יתגלה שמשהו לא תקין.
באולטרסאונד האחרון שעשיתי אצל הרופא נשים הוא אמר שלדעתו יש בעיה באחד העוברים, ראה נוזל מסביב ללב ואמר שבשקיפות ידעו יותר טוב אז אנחנו בכלל משקשקים שיתגלה שיש בעיה.

מנצלש"ת

בדיוק בהתלבטות אם לספר כבר שמדובר בתאומים או לא..
המשפחות הקרובות יודעות,גם חברים קרובים ממש.
אבל היו כמה שהתחילו לחשוד..
ואז באמת לא ידענו מה להגיב!
אוטוטו שבוע 26 ונראית לפחות כמו חודש 7/8
&nbsp
כולם ידעו שאתם מצפים לתאומים? או ששמרתם בסוד?

רק להורים ולאחותי

ולאחרונה גם לחברה שיש לה תאומים, כי רציתי מישהי קרובה להתייעץ איתה.
יש עוד כמה חברות קרובות שאני מאוד רוצה לשתף אבל מתאפקת בינתיים...
&nbsp
האמת שיותר מגודל הבטן (שממילא משתנה מאישה לאישה, וגם תלוי בבגדים),
מה שקשה לי בלהסתיר זה שאנחנו רגילים לדבר בינינו ברבים וצריך להיזהר מפליטות ליד אחרים,
וגם שזה מונע מאיתנו לגלות את המין(ים). אמנם יחסית מקובל בסביבה שלנו אבל אני אישית לא אוהבת את השושו סביב זה.
ועדיין, אנחנו ממש לא מתכוונים לפרסם ברבים.

לגבי הדיבור ברבים

גם אנחנו התקשנו מאוווד בהתחלה!
וכבר נפלט לנו כמה פעמים, אבל אני אגלה לך שלפעמים אנשים לא שמים לב שנפלט
ורק את שמה לב ונבהלת.
זה קרה לנו כבר כמה פעמים שנפלט או שדיברנו ברבים ואנשים סביב בכלל לא חשדו..

נכון

הרוב כנראה לא ישימו לב, אבל ככה בדיוק ההורים שלי גילו (קצת יותר מוקדם ממה שהיינו מספרים להם ממילא, אז לא נורא)...
ויש במשפחה עוד כמה חדי-אוזן

רק אני לא מסוגלת לשתוק

ורוצה לצעוק לכל העולם שלא רק שאני בהריון, אני בהריון עם תאומים?? אני רק מחכה לרגע שבו אני אוכל כבר לספר לחברים ולמשפחה המורחבת שלנו =)

גם אני לא הצלחתי לשמור בסוד את עניין התאומים

רציתי, אבל גם לי זה היה נראה שלא אעמוד בזה בכל השיחות חולין על התינוק הצפוי ואצלנו בעבודה בלי עין הרע לא מפסיקים לפטפט... ניסיתי בהתחלה לא להגיד אבל בסוף יצאתי מהסקירה ממש נרגשת ובאתי לעבודה ומישהו שבעצמו אב לתאומים קלט את ההתרגשות על הפנים ואמרתי שבאתי מסקירה. אז הוא שאל מה יש ואמרתי שזה סוד והוא מייד שאל - מה, יותר מאחד?? ואני מייד עניתי שבן ובת בלי לחשוב פעמיים ואז כבר לא הייתה ברירה אלא לספר לכולם...

One 4two

New member
אני שמרתי בסוד את נושא התאומים חוץ מאנשים קרובים

אחרי השקיפות והסקירה התחלתי לספר...
ועכשיו לאחר מי שפיר נאלצת לעשות הפחתה כי עובר אחד נמצא לא תקין.
מסתבר שאין ערבונות וצריך להתמודד עם החברה. כעת מחכה להפחתה....
ולא טורחת לעדכן אנשים שיודעים על תאומים. עושה מה שטוב לי.

מצטערת לשמוע

כמובן שאין ערבונות. והחברה בארץ פשוט קשה להתמודדות, אנשים כאן יותר מדי נכנסים אחד לשני לתחתונים. מאחלת לך לעבור את זה בשלום ולהתנחם בעובר התקין (שזו נחמה ענקית!!) ושימי פס על כולם, מקסימום תגידי שאחד נפל, אף אחד לא צריך לקבל דין וחשבון על מה בדיוק קרה.
שיהיה המשך הריון קל ותקין!

אלי1216

New member
אני סיפרתי רק...

כשהייתי בחודש חמישי לכל המשפחה, הם היו בהלם איך שמרתי עד עכשיו חחח אמרתי שרציתי להפתיע, מה שנכון אבל בגלל שכל הזמן אמרו יש לך בטן גדולה אז כבר סיפרתי כי שגעו אותי

אותי שאלו כבר כשהייתי בשבוע 10

אם אני בהריון!
ובאמת סיפרתי ישר אחרי השקיפות כי כבר היה טיפשי להסתיר..
כבר ממש ראו בטן..

אפשר לנסות לטשטש

האמת שבשלב הזה הייתי בשמירה אז בקושי יצאתי מהבית, וגם היה חורף אז היה יותר קל להסתיר עם סוודר, צעיף וכד'... אבל את יכולה לנסות עם חולצות רחבות וגזרות מטשטשות. ומי שמנחש שינחש, לא עשית שום דבר רע

בכללי רוב החולצות שלי רחבות

ועכשיו פתאום הן צמודות לי בבטן, אני אפילו לא מודעת לזה עד שבסוף יום עבודה אני רואה במראה במעלית עד כמה זה בולט ��
אפילו קניתי כבר מכנס הריון אחד כי המכנסיים שלי כבר לא נסגרים בבטן! (עם אחד מהם אני עוד הולכת עם כפתור פתוח חח)
לא נורא, העיקר שהנסיבות משמחות ��

למעלה