היי בנות, חדשה בפורום, הריון ראשון תאומים

היי בנות, חדשה בפורום, הריון ראשון תאומים

מתחילה עכשיו שבוע 9, לפני שבוע הייתי בבדיקת אולטרסאונד ונראו שני עוברים, אחד בגודל שבוע 8 והשני בגודל שבוע 7. הרופאה מיהרה להגיד שיש סיכוי שהקטן לא יתפתח ויספג. קרה למישהי??
התרגלתי לרעיון שיהיו שניים, מפחדת שאחד יעלם, תודה לעונות!
בנוסף, יש לי תור לשבוע הבא לד"ר יעקב סגל (מכבי) לתחילת מעקב הריון. מישהי מכירה?

שלום לך

וברוכה הבאה!
תשמעי... מבחינת העובדות היבשות, התופעה שאת מתארת מכונה תסמונת התאום הנעלם. לצערי, יש סכנה מסויימת ולא גבוהה שעד שבוע 14 שאחד מהתאומים יספג.
תרשי לי להרגיע אותך שיש כאן המון זוגות תאומים מתוקים שנולדו בפורום שבמהלך ההריון היה הפרש בגדלים ביניהם. זה יכול להיות קשור גם למועד ההשתרשות של כל אחד מהשקים.
הריון מרובה עוברים הוא כמו מרתון, צריך לשמור על הכוחות כי זו ריצה למרחקים ארוכים. אז אני ממש מציעה (וכן, אני מכירה את הסקרנות והפחדים והרצון שהכל הכל יהיה בסדר
) לעבור שלב שלב. כרגע את בהריון עם שניים, וכמו שהולכת האימרה כאן בפורום אצלנו: כל עוד לא הוכח אחרת, הכל בסדר!
מציעה בחום בפעם הבאה כשהרופאה תגיד משפט שלא לגמרי ברורה המשמעות שלו, כדאי לשאול למה היא התכוונה, אחרת כל כך מתענים ולחינם

ו.... אל תגידי ששמעת את זה פה, אבל אם ממש תתגעגעי, אפשר לקפוץ למוקד בתירוץ כלשהו ולראות אותם במוניטור....
בהצלחה יקירתי

ברוכה הבאה. בהצלחה. אני

לא מכירה את הרופא שלך אבל גם במכבי. אני הולכת לעשות את הסקירה המוקדמת אצל דר ארז יזהר בבני ברק/ גבעתיים.
מקבל דרך מכבי ושמעתי עליו המלצות
אעדכן בהמשך ( יום שני)

תודה!

קראתי עליו המלצות בכמה מקומות.. איך הייתה הסקירה? שווה לבטל את מה שיש לי ולנסות לקבוע אליו? אני אמורה לעבור סקירה מוקדמת עוד חודש

למעלה