יש לנו שני בנים! ד"ר מיקי לוריאן - המלצה

DOUBLE2

New member
יש לנו שני בנים! ד"ר מיקי לוריאן - המלצה

היי, היום בבוקר, אחרי המתנה סבלנית וארוכה (אנחנו שבוע 16+ 2 ימים) סוף סוף הגיע זמן הסקירה המוקדמת. הגענו למרפאתו של ד"ר מיקי לוריאן ברמת אביב. מרפאה פרטית ומדהימה, עם יחס חם ולבבי. התור היה אמור להתחיל ב- 10:15, התחלנו ב- 10:30, כשפינו לטובתנו שעה וחצי שלמות לסקירת התאומים. התשלום היה 228 ש"ח (114 ש"ח בעבור כל עובר, על פי התעריף המקובל לכללית מושלם) והיחס כאילו שילמנו מיליון דולר פרטי.
נכנסנו לחדר הרופא, ד"ר לוריאן היה חביב ביותר ומסביר פנים, והתחיל בסקירה. הוא לא דילג על שום איבר, לא פסח על שום אפשרות להסביר ולהראות, הקפיד לבדוק שאנחנו מבינות כל דבר שהוא אומר, וששתי האמהות לעתיד מבינות היטב שהכול בסדר. גם כשהיו דברים שלא הצליח לראות (בגלל התנוחה) הוא רשם לעצמו וחזר אליהם אחרי כן, בלי לוותר על כלום.
גם בסוף, אחרי שכבר עשה את ה- V שלו על כל מה שצריך, הוא פשוט התחיל מההתחלה בזריזות לשם וידוא שלא פספס דבר.
כל מי ששייכת לכללית מושלם ומתלבטת - סיימו את ההתלבטות ומהרו להזמין תור. פשוט שירות מדהים.
הוא גם ציין כמה פעמים שהוא אוהב מאד לעשות סקירות לתאומים ויודע שיש רופאים שממש לא אוהבים את זה (ואכן כשניסינו לתאם תורים אצל כל מיני רופאים, התחוור לנו העניין הזה, כי בזמן של שעה וחצי איתנו, הם יכולים לקבל איזה 3 מטופלות...).

בקיצור - חוויה מרגשת לראות באופן כה ברור, גם תלת מימדי, וארבעה מימדי, את הנסיכים שלנו. שני בנים!! אושר גדול וממש מה שרצינו.
בסוף יצאנו עם מסמכים, תמונות ומדיית DVD עליה צרובים שני סרטוני הבדיקה (אחת לפני הפסקת השירותים ואחת אחריה...).

בהצלחה לכל הבנות!

לילית1231

New member
איזה כיף לכן, מזל טוב!! בקרוב אצלנו...

גם לנו יש סקירה אצלו - בעוד כ3 שבועות ואני ממש חסרת סבלנות!! הזמן מעולם לא עבר לי כל כך לאט כמו עכשיו!
קבעתי אצלו ואכן ראיתי המון ביקורות טובות עליו. אני שמחה שהכל בסדר אצל התאומים שלכן ושזו חוויה!

אז את אומרת שהסקירה תלת מימדית כבר? כלומר רואים פרצופים?? יוווו אני כבר ככ רוצה שזה יגיע!!!

אגב עוד שאלה, מה היתה ההשערה בשקיפות העורפית לגבי מין העוברים? צדקו?

חג שמח לכן ושבת שלום!!

DOUBLE2

New member
אני כל כך מבינה אותך... גם אנחנו ספרנו שעות

עד שסוף סוף הגיעה השעה לעשות את הסקירה...
הוא מדהים, ולא תצטערי!
יש סיבה למה הוא מחכה עד שבוע 16 - הוא מעדיף אולטראסאונד על הבטן, ולא ואגינלי, ואז הם במצב מספיק גדול לראות את כל הפרטים הקטנים...
רוב הסקירה היא דו מימדית, אבל אם יש תנוחה טובה, הוא מעביר לתלת מימד ומראה פרצוף וגוף.
בד"כ אחד מדגמן מקסים והשני לא משהו... בכל זאת - אין מקום לשניהם... :)

בשקיפות העורפית, שהייתה בשבוע 11 + כמה ימים, כמעט 12, הרופא לא אמר לנו מה יש, הוא אמר שבקושי רואים את השקיפות, אז בטח לא את המין.
אנחנו עשינו את השקיפות בקופת החולים, בחינם, על ידי מומחה, אז ייתכן גם שהציוד שם פחות משוכלל ולכן פחות קל לראות.

נאלצנו להתאפק בסבלנות עד היום, לשער השערות ולערוך התערבויות... :)

המון בהצלחה וחג שמח גם לכם!

למעלה