טיפול במערך הפסכיאטרי

oferblue

New member
טיפול במערך הפסכיאטרי

שלום רב, אני סובל מOCD כבר כ 10 שנים. אף פעם לא טופלתי במסגרת מסודרת. זה התפרץ אצלי בעקבות IBS (תסמונת המעי הרגיז). אני סובל מדיכאון קשה, חרדות והתקפי פאניקה לעיתים גם מחשבות אובדניות. אנני יכול לתפקד ולנהל סדר יום כי מרבית היום אני בשירותים.. ושאר הזמן אני בפחד ואימה מכל מה שקשור לנקיון ולמזון שלא יעשה לי תופעות חלילה. לפני מס' חודשים התחלתי טיפול תרופתי והגעתי ל80 מ"ל ציפרמיל וכעת העבירו אותי לפלוטין גם בערכים של 80 מ"ל. הפסקתי את הלימודים, איני יכול למצוא מקום עבודה למס' שעות ביום. לא יכול לקיים מערכת יחסים. אני במצוקה מאד קשה ואין לי תמיכה אפילו מההורים שכועסים עליי שעזבתי את הלימודים ולא מבינים את הקושי הגדול שלי. אני בן 32 ואני זקוק לעזרה. שאלתי היא.. האם במערך הפסכיאטריה אצלכם יש אפשרות לקבל טיפול ועזרה גם אם אני לא תושב תל אביב? אני יודע שאצלכם יש את כל השירותים שלהם אני זקוק כמו הטיפול של ה- CBT. מה אני צריך לעשות כדי לקבל מכם שירות ותוכלו לעזור לי. האם יש אפשרות גם לפרטי? אני זקוק לעזרתכם דחוף!!! האם השירות ניתן רק לתושבי תל אביב או שיש מקרים שאתם יכולים להכניס לפי חומרת המצב? בתודה... עופר.

עופר

ככל הידוע לי המערך הפסיכיאטרי אצלינו מטפל בתושבי ת"א. אתה מוזמן לפנות טלפונית ולברר האם יש חריגים בנושא ל6974707 בהצלחה,

למעלה