משהו יוכל לעזור בבקשה

jojs8j3

New member
משהו יוכל לעזור בבקשה

תנו לי את כול האפשרויות שיוכל להיות הסיבה לבעיה כאב בטן שלא נגמר פאיתום שבוע כאב בטן ואז שבועים לא שבוע ככן שבועים לו שבועים כן שבוע לא קיצר לא נגמר ........... עזבו ללכת לרופא מה יוכלה להיות הבעיה ככה בכללי למה אני בוכה לאבא שלי אבל אין הבנאדם ממש ממש מפחד ללכת לרופא מה יוכלה להיות הבעיה ?

jojs8j3

New member
הכאב בטן של אבא

הוא מפחד ממש מרופא אני עושה לו בוא לרופא כבר וזה וצועק הוא עושה לי לא רוצה זה יעבור לי הוא לא רוצה כי הוא מעשן כבר איזה 40 שנה ומלא שנים אל בדקו אותו קיצר רציית לדעת מה כבר יוכל להיות הבעיה ? עזבו רופא ננסה לפתור את זה ככה באויר לא יצליח ניראה מה נעשה כבר כי אני ממש דואג לאבא שלי אבל הוא פשוט בשום אופן לא רוצה ללכת נתנני לאחים שלו לדבר איתו וזה אז הוא כזה צועק שום דבר זה שטויות זה יעבור ........ בגלל שהוא מפחד אז אני מחפש אולי לדעת מה הבעיה אולי נצליח לפתור אותה ככה בחיית תעזרו לי

עם כל הכאב

לא ניתן להכריח אדם שאינו חסר ישע,להגיע לרופא אם הוא לא מעוניין, ניתן רק לנסות ולשכנע אותו. אולי ניתן ללכת לרופא המשפחה בלי אבא, לספר לו מה הבעיה ולבקש מהרופא לבוא לביקור בית. לפעמים ביקור כזה או לחילופין ביקור של אחות מקופ"ח בבית יכול לעזור,

למעלה