מימון שינוע לטיפול שיניים.

מימון שינוע לטיפול שיניים.

שלום רב לעובד הסוציאלי. ברשותך שאלה. אבי חולה במספר רב של מחלות, שוחרר מבית החולים בו הוא טופל, כשהוא מונשם כרוני, והועבר לבית חולים ממשלתי - גריאטרי, שהם הוא מאושפז. (לצמיתות ככל הנראה עקב חוסר יכולת לגמול אותו מהנשמה) הוא צלול ואוכל בעצמו אוכל רגיל. (אבל מצבו התזונתי מאוד לא טוב) בימים האחרונים הוא שבר שן טוחנת שמעליה היה כתר, והוא נזקק לעקירה כירורגית שלה. (לפי הסבר רופא השיניים, יכול להתפתח זיהום רציני אם לא תעקר) כדי שיעבור את הטיפול צריך להעביר אותו למרפאה עם כירורג פה ולסת (עם כל הציוד, וצילום רנטגן) עם אמבולנס טיפול נמרץ (אמבולנס מתקדם יותר עם רופא ופארמדיק, מכיוון שמדובר בחולה מונשם) אני יודע שבמקרים של טיפול רפואי\אישפוז בבית חולים, האמבולנסים ממומנים לא על ידי המשפחה (הלוך וחזור) במקרה של נסיעה לטיפול שיניים, מי צריך לשלם על כל הנסיעה הלוך ושוב עם האמבולנס? שני הוריי אינם עובדים והמשפחה במצב כלכלי קשה במיוחד, אבל מאוד מאוד קשה לי המחשבה שאבי אינו מקבל טיפול רפואי בגלל עניין כלכלי - ועוד לא נכנסתי לעלות של הפרוצדורה עצמה והכנסה של שיניים תותבות חדשות. אודה לתשובתך

מימון שינוע

שלום רב, ככל הידוע לי אין גורם רשמי אשר מממן נסיעה כזו. כדאי לבדוק במסגרת הביטוח המשלים של קופ"ח, ביטוח פרטי (באם יש). אפשרות נוספת היא פניה לעמותות כמו יד שרה, עזר מציון או יעל, אם כי הסעת חולה מונשם היא באמת יותר בעייתית. בנוסף הייתי ממליצה לפנות לעו"ס במוסד, אולי יש לה קשרים עם עמותו שיכולות לעזור. מצטערת שאין בידי תשובה קונקרטית, בברכה, אלינור, עו"ס

למעלה