עדכון בנושא בעיות בעבודה

אורנה 77

New member
עדכון בנושא בעיות בעבודה

שלום לכולם, אני מרגישה שאני חייבת לכם עדכון לאור העזרה שקיבלתי פה. אז אספר מה היה.... אחרי הירידה הגדולה בטלפון התברר לי שאותה מנהלת הלכה לאחד מהאנשים שאני עובדת איתם (מנהל בכיר) וסיפרה לו על שיחת הטלפון. כמובן שאותו מנהל לא ידע מכלום מאחר ואני לא העזתי לפנות אליו ולספר לו (לא רציתי להסלים מצב רגיש שקיים בין המנהלת למנהל). אותו מנהל מאוד הופתע ופנה אלי, כמובן שאני נשארתי נדהמת וכועסת. רציתי לדבר עם אותה מנהלת אבל היו לה בעיות חמורות ביותר ברמה האישית וברמת העבודה, בקיצור עד שהכל הסתדר עבורה, היא עמדה לפני חופשה ארוכה ואני לא רציתי לעשות לה רע. (בניתי לי תירוצים לנסות ולהצדיק את התנהגותה). היא חזרה מהחופש וכבר ביום השני, על ידי ובנוכחותי אמרה שאני אנטיפטית, באותו רגע כמובן שמרתי על כבודי וכבודה ונמנעתי מלפרוק את כל מה שאני חושבת ומרגישה כלפיה. שלחתי לה מיד מייל שאני מבקשה עימה פגישה. למחרת הייתה שיחה ודיברנו על ענייני עבודה ואחר כך פניתי לשיחה האישית, אמרתי לה שמאוד נפגעתי ממנה וזה לא יפה שהיא ככה מדברת עליי. היא התחילה להסביר שהיא נפגעה ממני שהיא חזרה מהחופשה ואני לא התעניינתי ולא נתתי לה חיבוק וכו' (היא ציפתה ממני למשהו). אמרתי לה שההתנהגות שלה התחילה עוד לפני צאתה לחופשה, אמרה שהיא עברה דברים קשים וכו', לא התנצלה אלא אמרה שהיא אולי לא הייתה בסדר. אמרתי לה שמאוד נפגעתי שהיא סיפרה לאותו מנהל על כך שהיא ירדה עליי בטלפון. בהתחלה לא זכרה על מה אני מדברת אבל ברגע שהזכרתי את שם המנהל פתאום נזכרה. הבהרתי לה שלא מקובל עליי התנהגות כזאת. היום היה לי שיחה טלפונית מאוד קשה ומתישה עם אותו מנהל, מתברר שהיא פנתה אליו אחרי השיחה האישית שניהלתי איתה ובאה אליו בטענות כאילו שהוא לא דיסקרטי (וזה שקר וכזב). מאוד נפגע שאני הזכרתי את שמו בשיחתי עימה, הסברתי לו שאני מאוד נפגעתי מחוסר הדיסקרטיות שלה בתור מנהלת משאבי אנוש, אמרתי לו שלא הזכרתי את העובדה שהיא לכלכלה עליי בפורומים יותר נרחבים. הסברתי לו שאני יודעת שהיה לה מניע רע לספר על שיחת הטלפון (מאחר ואני מזכירתו) דווקא לו. הגעתי הבייתה מחוסרת אנרגיות, הרגשה רעה מאוד. אני מרגישה שנתתי לאותה מנהלת את כל ההזדמנויות לעצור ואפילו המצאתי תירוצים להתנהגות שלה, אבל השורה התחתונה אין תירוץ. היא מחזיקה את אחד התפקידים הכי רגישים בחברה, אין דיסקרטיות ואין אמינות. מקווה שהיא תעזוב אותי לגמרי או לפחות עד לפעם הבאה. מקווה לימים טובים יותר, כנראה שענן אפור אחד הלך והענן השני הגיע. תודה על ההקשבה.

תודה

על העידכון. אני חושבת שנהגת נכון לכל אורך הדרך. אני הייתי נוהגת בדיוק כמוך. אני מקווה שהיא תשנה את התנהגותה מעתה והלאה. ימים יגידו.

למעלה