לא יכולה יותר..

לא יכולה יותר..

מאז שהגעתי לסדיר..שזה 4 חודשים.. אני לא מפסיקה לחשוב על מחשבות אבדניות.. לאף אחד לא אכפת..לאף אחד לא מזיז ואני כבר מפחדת להתייאש ובסוף כן לעשות משו :( רע לי בצבא

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
מערכת לוחצת

מלכת התחפושות, נראה כאילו ה"תחפושת" של החיילת שקיבלת לא עושה לך טוב, שאת מרגישה בה חנוקה... ספרי לנו מה שתוך המערכת הזאת כל כך מדכא אותך, מה גורם לייאוש... אולי גם כדאי לפנות לאיש מקצוע בצבא, אולי לקב"ן ולספר לו על המחשבות האובדניות... שתפי אותנו באיך את מרגישה , אנחנו פה, לצידך...

..

אף אחד לא יכול לעזור לי בצבא..אף אחד לא רוצה הלכתי לקב"ן..היא פשוט צעקה עליי בזה שאין לה איך לעזור לי..ישבתי שם בוכה והיא צעקה עלי..הלכתי לפסיכיאטר הוא אמר שאין לו איך לעזור לי.. אני עושה יומיות 3 שעות מהבית..יוצאת מהבית ב6 וחצי מגיעה הביתה ב8 וחצי..ועכשיו הם לוחצים עליי שאני יצא מהבית ב5 וחצי כל יום..ואמרתי להם שאני לא מוכנה..כל הסדיר שלי זה רק מלחמות.. הבנות שם מגעילות לא עוזרות לי לא מלמדות אותי המפקדת שלי כל הזמן מחפשת אותי וצועקת עליי..הייתי נפקדת יומיות ברחתי פעם אחת..כי נמאס לי כבר מכל ההשפלות והצעקות.. בגלל הצבא יש לי עכשיו הפרעות אכילה..אני לא יכולה לאכול גם מהדיכאון וגם מהתנאים שיש לי.. אין יום שאני לא בוכה ומצטערת על היום שהתגייסתי.. הם ממש מתעללים לי..לא אכפתת להם מכלום ואני כבר לא יודעת מה לעשות ההורים שלי דיברו עם כל גורם אפשרי ושומדבר לא עוזר..אמא שלי דיברה עם זו שמעל כולם בחיל הזה שיכולה להעביר אותי משם..והמפקדת פשוט צעקה עליי למה אמא דיברה איתה וזאת שמעל כולם בכלל צרחה עליי בחיים לא צרחו עליי ככה. לא יכולה יותר:(

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
כשאף אחד לא מקשיב

יקירה, נראה שהיית רוצה לצעוק יותר חזק, להרגיש שמישהו במערכת הזאת מקשיב לך, שאולי יראו מה קורה איתך... לפעמים קורה שצעוקים והצעקה נבלעת, ונראה שאת מרגישה שזה מה שקרה לך וטיפלו בך שלא בהתאם. אם זה המצב אולי אפשר לפנות לנקח"ל ולראות אם הוא אולי יכול לסיייע, ואם תרצי להיות קצת פחות לבד, אנחנו פה איתך, בפורום ובשיחה אישית

kfxz

New member
אם את צריכה אוזן קשבת

את מוזמנת לפנות אליי בפרטי(מסרים), אני אומנם משוחרר על 21 אבל אני מבין את מצבך פחות או יותר. אם את צריכה שיחה מלב אל לב, או סתם מישהו שיקשיב לך ויראה הבנה אני כאן.

למעלה