כל כך הרבה דילמות בנוגע להורדת פרופיל ....

כל כך הרבה דילמות בנוגע להורדת פרופיל ....

זאת פעם ראשונה שלי פה , אני בדרך כלל לא אוהב להיפתח אבל ממש רע לי . אני לא חושב צלול, אני מרגיש כל כך הרבה מתחים וחרדות ממה שיהיה ומה שיכול לקרות , ואני בסה"כ חודשיים בצבא. יש לי פרופיל 64 נפשי, אני כרגע בשלב של המתנה לקורסים בחימוש שזה די חרא, יש לי את האופציה להוריד ל 45 נפשי על חרדות ולינת בית, אבל אני מפחד שיזרקו אותי בתור איזה עובד רס"ר או ש"ג ! הנגד שלי אמר לי שאם אני אבקש עבודה משרדית אין סיבה שלא יתנו לי , ואם תהיה בעיה אז לגשת שוב לקב"ן כי 45 נפשי זה פרופיל שתומכים בו בחיילים , כי לחיילים באמת יש בעיות וזה לא צחוק, אבל זה עדיין מפחיד אותי ומעצבן. אני מחשיב את עצמי לאדם אינטילגנט , 12 שנות לימוד במגמה איכותית, נשבר לי מזה שעל סמך מבחנים שעשיתי בי"א , אני הולך להידפק 3 שנים באיזה תפקיד שאני אפילו לא רוצה... כל החברים שלי התקבלו לתפקידים איכותיים בצבא ועם כמה שדי לא אכפת לי מהמעמדות בצבא והכול , זה די מדכא שאני הכישלון של החבורה , שאני זה שהולך 3 שנים לעשות חרא. אני מפחד שאני אכנס לדיכאון ואהיה בלחץ וחרדות ובמצב הרבה יותר גרוע ממה שאני עכשיו , שהוא עוד די קל .... הפסיכיאטר הביא לי כדורים שאני מפחד לנסות בגלל התופעות לוואי, יש לי עד יום שלישי להחליט מה לעשות ואני רק בדילמות ... אני מפחד שגם אם יתנו לי עבודה משרדית בקריה או משהו , אז יהיה לי רע... אני באמת לא יודע מה לחשוב כבר...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
למצוא את עצמך במקום לא מתאים

יקר, אנחנו שומעים את ההתלבטות שלך, מצד אחד אתה מחפש להרגיש שאתה במקום שמתאים לך, מקום שבו יעריכו את כישוריך, ומצד שני מרגיש שהמערכת הצבאית לא תמצא מקום שכזה עבורך... והפחד הזה נשמע מאוד מתסכל... פחד מהלא נודע ומהחשש שדברים יסתדרו לרעתך... אולי אפשר לחשוב יחד מה היית רוצה שיקרה, מתוך האפשרויות, לחשוב יחד על היתרונות והחסרונות של כל בחירה, לפעמים קצת סדר במחשבות יכול להקל בבחירה המתאימה.. שתף אותנו באפשרויות שלך, פה בפורום או בשיחה אישית. אולי אחרי הסדר, תוכל להרגיש יותר עם איזו בחירה אתה מרגיש יותר שלם..

למעלה