דחוףףףףףףף

• פותח הנושא oz35
  • פורסם בתאריך

oz35

New member
דחוףףףףףףף

שלום.... אני משרת באוגדת עזה אחרי טירונות בחוות השומר [לא חייל מק"ם] בקיצור אני שנתיים בצבא מתוכם יש לי כשנה וחצי דפוק ואני בתוך עריקות עכשיו של כבר חצי שנה לפני העריקות חזרתי מהכלא ניסיתי להשתלב בבסיס לא הלך לי כל היום דכאונות מחשבות אובדניות הלכתי לקבן למפקד פניתי לכל הגורמים והשאירו אותי עם הצרות שלי לבד רק לקחו לי את הנשק מיאוש אחרי חודשיים שניסיתי לחזור לשרת רגיל ברחתי לבית ואני לא מסוגל לחזור לבסיס בשום פנים ואופן עכשיו אני עריק יש לי עבודה אני משכיר דירה חי חיים טובים בלי דיכאון כל היום יש לי חיוך על הפנים למה אני צריך עכשיו לשבת בכלא חצי שנה ? ויש אפשרות שיחזירו אותי לשרת!! אני לא מסוגגללל לא יכול לראות את המדים האלה שבגללם אני הגעתי למצב שאני רוצה להתאבד....כל יום שאני היתי חוזר לבית ההורים שלי היו סובלים מלראות אותי בחדר כל היום לא יוצא לא מתפקד רק בוכה כמו ילדה מה אני יכול לעשות עכשיו? אין לי כסף לעו"ד את הכלא אני מוכן לשבת אני משלים אם זה. אבל שיחזירו אותי לבסיס אני לא מוכן אני ישים עלי מטען חבלה ויתפוצץ ליד כל המפקדים שהרסו לי את החיים שלי ועל כל דמעה שירדה לי מהעין הם ישלמו. חשבתי שזה בעיה אצלי אבל הינה היה לי רע בצבא רציתי להתאבד ברחתי עכשיו אני מאושר....הדבר הכי חשוב בחיים שתהיה מאושר אם לא אל תחיה ואם הם לא יוציאו אותי מהצבא אני מתחרפן בדוקקק משתגע תודה מראש

kdani

New member
קצת מתמטיקה

שנתיים בצבא מהם שנה וחצי דפוק - היית כבר עריק שנה - חזרת ועכשיו אתה עריק עוד חצי שנה ? אני לא רוצה להתנבא, אבל עם הסטוריה כזאת, לא בטוח שיחזירו אותך לשירות, בטח שלא במקום כמו אוג' עזה. אני חושב שהמערכת כבר הבינה את התרומה שלך. לא תוכל להמלט מהכלא (למרות שעו"ד טוב יכול לסייע בהפחתת התקופה) אבל אולי תצליח לעבור ועדת אי התאמה. במקרה הכי הכי גרוע, תנסה להוציא הת"ש, ולסיים את השירות בתפקיד קל ליד הבית, עם אפשרות להמשיך לעבוד בחוץ בשעות הערב. בסופו של דבר כל הסיוט הזה יעבור, אתה רק צריך לקדם את עצמך בתהליך הזה. להמשיך להיות עריק לא יפתור את הבעיה, ובודאי לא לפגוע בעצמך או באנשים אחרים. המפקדים שלך צריכים לטפל בעוד מליון בעיות חוץ מהבעיות שלך ולא תמיד הם יכולים להפנות את מלא תשומת הלב אליך, מה גם שהם לא יכולים לדעת עד כמה הסבל שלך אמיתי או רק נסיון להתחמק משרות, כך שהם לא הכתובת לכעסים שלך. בסופו של יום הם סומכים על החלטת הקב"ן בעינייך כגורם מקצועי, והם לא יכולים לעשות הרבה מעבר לכך. כל התקופה הזאת תיגמר יום אחד ותוכל להיות שוב חופשי ומאושר, תתגבר על המהמורות בדרך, ותמשיך הלאה.

oz35

New member
......אז מה יפתור?

מה יפתור לי את הבעיה לעשות 3 שנים בסבל? למה? זה לא אומר ששלוש שנים עוברים אז צריך להעביר אותם בסבל ולהגד אחרי זה סבלנו אבל עבר לא זה נשאר צלקת לכל הזמן גפ עכשיו אני בבית טוב לי ואני עדיין מפחד לחזור לימים האלה בצבא שהיה חסר לי עוד קצת אומץ והיתי עושה לעצמי משהו חמור את זה אף אחד לא יבין במיוחד לא המערכת הזאת שהכל שחיטות שמה והכל רמאות מי שיש לו דרגה הוא הה' הוא המושחט הכי גדול ואני מעדיף ללכת לשרת בחמאס ולהתפוצץ שמה מאשר לשרת את המפקדים האלה.. שבלי שום רוח דתית או איזה רוח מלחמה יש להם רק רוח לקבל את המשכורת השמנה סוף חודש על חשבוני ועל חשבון מלא חיילים מסכנים וללכת עם האף בשמיים והאוטו שהצבא נתן והקומבינות אין מצב בעולם שאני שם מדים עוד פעם לא נכנס לי לראש דבר כזה יש לי טראומה מהצבא מה אני יכול לעשות איך אני יכול לצאת מהצבא הזה שהרס לי את החיים ההורים שלי רבו ועכשיו מתגרשים בגללי והכל בגלל הצבא סליחה המפקד עם הדרגות בכתף יודע הכל אצלו המשפחה בסדר גמור הכסף נכנס כל חודש לבנק יש לו אוטו אני אין למשפחה שלךי כסף היתי מממן אותם עד הצבא ומאז שאני בצבא אין לנו מה לאכול בבית ומה רצו לתת לי 120 שקל כל חודש לילה טוב

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לחץ...

המון לחץ כעס,תיסכול יש במה שאתה כותב . אנחנו לא אנשי צבא ובשבילנו אתה חשוב.. רוצים להקשיב לך לפקעת הרגשות שמציפה , מקווים לחלק איתה את המטען הזה שלוחץ אותך לפניה.. אולי עכשיו הזמן שלך לאפשר לעצמך להיעזר לבקש להבהיר את המצב.. הפורום ואנחנו מקשיבים לך ומאמינים ביכולות שלך לפרק ולהרחיק את הערפל הלאה.. הפורום כאן לרשותךשולחים לך קישור ואם מתאים לך אולי גם שיחה אישית תתאים.

למעלה