נמצא בבעיה

• פותח הנושא wade4
  • פורסם בתאריך

wade4

New member
נמצא בבעיה

אני חייל כבר שנתיים,שירתתי ביחידה מובחרת כלוחם,לאחר עופרת יצוקה,שבה נפצעתי,אני בבית עד היום(אחת מפציעה בזמן המבצע,והפציעה שעכשיו היא נגרמה בבית וזו פציעה שפגעה בתפקוד),קיבלתי פטורים מאורטופדים לקלב נעלים וכ'ו,קר"פ פעילה לא אישר שום דבר. ביחידה שלי הוציאו אותי מהצוות,שמו אותי בתור פקיד שם,הייתי ביחידה כ3 שבועות שהם היו בשבילי סבל אחד גדול,לא דיברתי שם עם אף אחד,כל החברים שלי עזבו,ונוצר מצב שאני עם אנשים שהיחס ביננו על הפנים,כמו כן המפקד של היחידה מתייחס אליי כמו לזבל וממש לא מעניין אותו מה הולך איתי(וזה עוד מפקד שטיפלתי בו בזמן לחימה) כרגע אני יושב בבית במצב שאני עוד מעט חוזר ליחידה,אני לא מתאר לעצמי תסבל שאני יחזור לשם ופשוט ישב עם עצמי בחדר לבד בלי שום חבר או מישהו שאני מסתדר איתו(ואני לא בן אדם שקשה להסתדר איתו). רציתי לראות קבן,התקשרתי לתל השומר ואמרו לי שאני חייב חוות דעת של מפקד,אין לי אפשרות להביא דבר כזה כי אני בגימלים,ואני לא יודע מה לעשות,איך אני יכול לראות פסיכיאטר או קבן בלי חוות דעת?אמרו לי דרך ביקורופא אבל אני לא יודע אם הםא נותנים הפניות על דבר כזה.. תודה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
../images/Emo195.gif

כשכול נראה לא צודק ומתסכל, אחרי שהיית לוחם ונפצעת אתה אולי מרגיש, נשכח. סובל כול כך והמערכת מתנהלת לאיטה .. משאירה אולי אותך מאחור... הפורום ואנחנו מקשיבים לך לכאב לאכזבה, ולמחשבה במה אתה יכול לסייע לעצמך להתקדם.. אתה תמיד יכול לנסות להגיע לקרופא דרך המערכת הצבאית בקצין העיר או בחר"פ ולהתיעץ עם הרופאים שם. אתה יכול גם להסתייע בחברים בפורום סדירים בתפוז ואולי בפורומים דומים ברשת. כולנו כאן רוצים להיות נגישים בשבילך בשבילנו אתה חשוב , מחכים לך שתשוב ורוצים לשמוע על ההתפתחויות והתחושות שלך בהמשך.. אתה יכול גם להגיע לשיחה אישית

למעלה