החתמת ייפוי כוח מתמשך

sharonei1

New member
החתמת ייפוי כוח מתמשך

החתמת ייפוי כוח מתמשך
נימסר לי שייפוי כוח מתמשך זה רק בין 2 אנשים יחידים בין מי שנותן את הייפוי למי שמקבל על עצמו את הייפוי האם נכון ?
אי אפשר לעשות למשל ייפוי כוח מתמשך אחד בין מי שנותן ל 2 אנשים ? או בין 2 אנשים למשל ייפוי כוח יחיד בין אבא ואמא ולבין 2 ילדים ?
אני שואל כי זה מאוד יקר 4000 - 5000 לטופס ייפוי כוח יחיד ומשפחה עם 2 הורים ו 2 ילדים צריכה לשלם 20000 ? ואם יש ל משל 5 ילדים ו 2הורים ? מגיעים כבר ל 10 הסכמים בעלות 50000 ש"ח זה לא הגיוני
ועוד שאלה מה עושים אם מי שמקבל על עצמו את ייפוי הכוח נימצא בחו"ל ולא יכול להיות פיזית מול העו"ד בישראל ? נימסר לי שבלתי אפשרי לעשות ייפוי כוח מתמשך במצב זה

sharonei1

New member
תיקון הוסבר לי שניתן ייפוי כוח מתמשך בין אדם 1 לכמה מיופים

החתמת ייפוי כוח מתמשך
נימסר לי שייפוי כוח מתמשך זה רק בין 2 אנשים יחידים בין מי שנותן את הייפוי למי שמקבל על עצמו את הייפוי האם נכון ?
אי אפשר לעשות למשל ייפוי כוח מתמשך אחד בין מי שנותן ל 2 אנשים ? או בין 2 אנשים למשל ייפוי כוח יחיד בין אבא ואמא ולבין 2 ילדים ?
אני שואל כי זה מאוד יקר 4000 - 5000 לטופס ייפוי כוח יחיד ומשפחה עם 2 הורים ו 2 ילדים צריכה לשלם 20000 ? ואם יש ל משל 5 ילדים ו 2הורים ? מגיעים כבר ל 10 הסכמים בעלות 50000 ש"ח זה לא הגיוני
ועוד שאלה מה עושים אם מי שמקבל על עצמו את ייפוי הכוח נימצא בחו"ל ולא יכול להיות פיזית מול העו"ד בישראל ? נימסר לי שבלתי אפשרי לעשות ייפוי כוח מתמשך במצב זה
אז רק לגביי השאלה השנייה אבקש תשובה
תודה

שאלה קשה. מחייבת בדיקה

אז רק לגביי השאלה השנייה אבקש תשובה
תודה
שאלה קשה. מחייבת בדיקה
מבדיקה ראשונית שעשיתי אין הוראה ברורה בחוק. החוק דורש שיפוי הכוח ייחתם בפני עורך דין. השאלה אם היוועדות חזותית (וידאו קונפרנס) עונה לתנאי הזה.

עוה"ד חייב להסביר את משמעות יפוי הכוח לממנה וכן להתרשם אם הוא הבין וכשיר לתת יפוי כוח. האם פעולות אלה יכולות להתבצע גם בוידאו?

לדעתי כן. הפסיקה בשנים האחרונות מאפשרת גביית עדויות בוידאו. ישנן גם הצעות חוק בנושא. לדעתי ניתן להחתים על יפוי כוח מתמשך בוידיאו אבל לא ידועה לי פסיקה בנושא.

ייפוי כוח מתמשך

החתמת ייפוי כוח מתמשך
ייפוי כוח מתמשך
ייפוי כוח מתמשך ניתן לעשות מאחד למס' אנשים.
אי אפשר לעשות ע"י שניים ביחד.
עורכי הדין עושים הנחה כאשר יש בקשה ליותר ממיופה כוח אחד.
&nbsp
לגבי חו"ל - אי אפשר כי מיופה הכוח צריך להיות עם עורך הדין ולשמוע ממנו הסברים על תפקידו ועל המגבלות שלו כמיופה כח לעשות פעולות מסויימות.

sharonei1

New member
לגביי חו"ל

ייפוי כוח מתמשך
ייפוי כוח מתמשך ניתן לעשות מאחד למס' אנשים.
אי אפשר לעשות ע"י שניים ביחד.
עורכי הדין עושים הנחה כאשר יש בקשה ליותר ממיופה כוח אחד.
&nbsp
לגבי חו"ל - אי אפשר כי מיופה הכוח צריך להיות עם עורך הדין ולשמוע ממנו הסברים על תפקידו ועל המגבלות שלו כמיופה כח לעשות פעולות מסויימות.
לגביי חו"ל
אי אפשר במקרה שאין אפשרות להיפגש לעשות שיחת וידאו ?

זה קצת בעייתי, כי העו"ד צריך להסביר לו את תפקידו

אז מי שבחו"ל כן יכול לחתום ?
אם שולחים לו את ההסכם המקורי בדואר והוא שולח בחזרה ?
ואת המגבלות של מיופה הכוח ולחתום באיזה תאריך הוא הסביר לו את זה.
צריך בשביל זה עו"ד נמרץ ושהצד השני ידע גם לשלוח בדואר חוזר את המסמכים החתומים....
(בטופס לא חייבים לחתום איפה הטופס נחתם)
נקודה חשובה - אם קורה משהו לממנה (האדם שעבורו עושים את ייפוי הכוח) איך יוכל מיופה הכוח מחו"ל לטפל בענייניו של האדם בארץ?
אם מדובר על מישהו שכרגע נמצא בחו"ל וצפוי לחזור בעתיד הקרוב, זה בסדר. אבל אם מדובר במישהו שלא מתכוון לחזור לארץ - זו בעיה.

sharonei1

New member
היום שהעולם כל כך קטן זה יש אנשים שמשנים כל שנה - כמה שנים

ואת המגבלות של מיופה הכוח ולחתום באיזה תאריך הוא הסביר לו את זה.
צריך בשביל זה עו"ד נמרץ ושהצד השני ידע גם לשלוח בדואר חוזר את המסמכים החתומים....
(בטופס לא חייבים לחתום איפה הטופס נחתם)
נקודה חשובה - אם קורה משהו לממנה (האדם שעבורו עושים את ייפוי הכוח) איך יוכל מיופה הכוח מחו"ל לטפל בענייניו של האדם בארץ?
אם מדובר על מישהו שכרגע נמצא בחו"ל וצפוי לחזור בעתיד הקרוב, זה בסדר. אבל אם מדובר במישהו שלא מתכוון לחזור לארץ - זו בעיה.
ארץ מגורים
ויש אנשים שמהעבודה משנים כל הזמן ארץ
ואם יקרה לי משהוא ואח שלי כן יחליט לחזור לארץ ?
ההסכם מאוד יקר אלפיי שקלים לחתימה למה לא לרשום כל מי שרוצים מראש (כמובן בלי להגזים רק מי שבאמת רוצים) במקום לשלם שוב על הסכם חדש שאח שלי אולי יחזור לגור בארץ ? ובמקום להוית במצב בזמן הזה שאם יקרה משהוא אז אח שלי לא יוכל לעזור
אי אפשר לדעת מראש אם בן אדם כל החיים יחיה בארץ אחת גם מי שלא חושב לחזור להתגורר בארץ יכול פתאום מסיבות חדשות שקורות במהלך החיים כן להחליט לחזור לגור בארץ
רב האנשים יודעים לשלוח דואר רשום ועו"ד אמור להיות נימרץ בשביל הוא מקבל שכר

תשובה-

ארץ מגורים
ויש אנשים שמהעבודה משנים כל הזמן ארץ
ואם יקרה לי משהוא ואח שלי כן יחליט לחזור לארץ ?
ההסכם מאוד יקר אלפיי שקלים לחתימה למה לא לרשום כל מי שרוצים מראש (כמובן בלי להגזים רק מי שבאמת רוצים) במקום לשלם שוב על הסכם חדש שאח שלי אולי יחזור לגור בארץ ? ובמקום להוית במצב בזמן הזה שאם יקרה משהוא אז אח שלי לא יוכל לעזור
אי אפשר לדעת מראש אם בן אדם כל החיים יחיה בארץ אחת גם מי שלא חושב לחזור להתגורר בארץ יכול פתאום מסיבות חדשות שקורות במהלך החיים כן להחליט לחזור לגור בארץ
רב האנשים יודעים לשלוח דואר רשום ועו"ד אמור להיות נימרץ בשביל הוא מקבל שכר
תשובה-
העו"ד שלך צריך להסביר למיופה הכוח.
בוודאי שיש שינויים, אבל הנקודה החשובה היא המיקום בזמן החתימה כיום. לא בעתיד.
לגבי המשלוח - כל עורך דין ותודעת השירות שלו. כמו בכל מקצוע, יש שיותר משקיעים ויש פחות.

למעלה