מכירת דירה ירושה

מצב
הנושא נעול.
מכירת דירה ירושה

מכירת דירה ירושה
שלום .אני אחי גרים בדירה של הוריי ז"ל
יתר האחים מבקשים למכור את הדירה בעוד מספר חודשים ללא הסכמתנו ...האם הם יכולים לעשות זאת.
ושאלה שניה במידה ולשנינו יש בעיות נפשיות ואין ביכולתנו לצאת מהדירה ולשכור דירה אחרת מה עלינו לעשות במקרה של מינו אפוטרופוס או בקשה ליציאה תודה

שילה1

New member
האחים יכולחם לפנות לבי משפט

מכירת דירה ירושה
יתר האחים מבקשים למכור את הדירה בעוד מספר חודשים ללא הסכמתנו ...האם הם יכולים לעשות זאת.
ושאלה שניה במידה ולשנינו יש בעיות נפשיות ואין ביכולתנו לצאת מהדירה ולשכור דירה אחרת מה עלינו לעשות במקרה של מינו אפוטרופוס או בקשה ליציאה תודה
האחים יכולחם לפנות לבי משפט
בהקשהל"פירוק שיתוף".ואגב,-יכולים לחייב אתכם התשתום שכר דירה. בעות נפשיות.לא פוטרות חלוקת ירושה. המקסימום-יחליט בית המשפט למנות לכם אפוטרופוס.

יתכן שאתם יכולים להמשיך לגור בדירה

מכירת דירה ירושה
כשוכרי היורשים לפי ס' 115 לחוק הירושה.תקופת השכירות ודמי השכירות ייקבעו על ידי בית המשפט אם לא תצליחו להגיע להסכמה. לא נראה שניתן למנוע לאורך זמן פירוק השיתוף בדירה.

שילה1

New member
כדי לחסוך זמן ועלויות

כשוכרי היורשים לפי ס' 115 לחוק הירושה.תקופת השכירות ודמי השכירות ייקבעו על ידי בית המשפט אם לא תצליחו להגיע להסכמה. לא נראה שניתן למנוע לאורך זמן פירוק השיתוף בדירה.
כדי לחסוך זמן ועלויות
קלאסי לגישור.

מצב
הנושא נעול.
למעלה