מתלבטת

מצב
הנושא נעול.
מתלבטת

מתלבטת
אני אפוט' גוף רכוש לאח (66) רווק משנת 2013.הבקשה היתה בעיקר עקב סחבת בתביעת פלתד .אחי נפגע בת.ד פגיעת ראש. בעל נכות רפואית 74% ואי כושר 100 לפני התאונה לא עבד שנים רבות וגר אצל ההורים
לאחי בעיות התנהגות,קוגנטיביות,שיפוט שהחמירו עקב התאונה .תפקודו הפיזי גבוה.
היחסים בנינו לא סימפטיים כי הוא רוצה להיות חופשי ואני מגבילה אותו.הוא אדם לא קל,אינטילגנט ,חכם ,אבל עקב הפגיעה לא מסוגל להבין ולהפנים .לפני חודש הלך לבית משפט ומסר דף בו ביקש לבטל את האפוטרופסות.נודע לי רק לאחרונה על כך ואז ביקשתי מבית המשפט שישלח לי את הבקשה .לפני מספר ימים בית משפט ביקש תגובתי בנוסף פנה לרווחה.כאשר אני מסבירה לו שיתכן שבית המשפט יחליט שהוא זקוק לאפוט' ואז יכולים גם למנות לו חיצוני שימרר לו את החיים הוא לא מבין ולא רוצה לשמוע.אני מתלבטת מה לענות
1. יש מסמך מפסיכיאטר שהוא זקוק לאפוט
2.אם אני משיבה שאין לי התנגדות מה ההשלכות לכך?
3.האם אפשר להשיב שאין לי התנגדות אבל מתארת את מצבו וחוסר הבנתו מה ההשלכות?
4.האמת שנשחקתי מימנו אבל אני יודעת שאם ימנו לו חיצוני יהיה לו קשה נאוד כי אני גמישה איתו בענייני כסף
5.האם אפשר להשיב כי אחי אמנם זקוק לאפוט אבל כדאי להקל את המגבלות כלפיו?

כדאי שעו"ד ינסח את התגובה

מתלבטת
אני אפוט' גוף רכוש לאח (66) רווק משנת 2013.הבקשה היתה בעיקר עקב סחבת בתביעת פלתד .אחי נפגע בת.ד פגיעת ראש. בעל נכות רפואית 74% ואי כושר 100 לפני התאונה לא עבד שנים רבות וגר אצל ההורים
לאחי בעיות התנהגות,קוגנטיביות,שיפוט שהחמירו עקב התאונה .תפקודו הפיזי גבוה.
היחסים בנינו לא סימפטיים כי הוא רוצה להיות חופשי ואני מגבילה אותו.הוא אדם לא קל,אינטילגנט ,חכם ,אבל עקב הפגיעה לא מסוגל להבין ולהפנים .לפני חודש הלך לבית משפט ומסר דף בו ביקש לבטל את האפוטרופסות.נודע לי רק לאחרונה על כך ואז ביקשתי מבית המשפט שישלח לי את הבקשה .לפני מספר ימים בית משפט ביקש תגובתי בנוסף פנה לרווחה.כאשר אני מסבירה לו שיתכן שבית המשפט יחליט שהוא זקוק לאפוט' ואז יכולים גם למנות לו חיצוני שימרר לו את החיים הוא לא מבין ולא רוצה לשמוע.אני מתלבטת מה לענות
1. יש מסמך מפסיכיאטר שהוא זקוק לאפוט
2.אם אני משיבה שאין לי התנגדות מה ההשלכות לכך?
3.האם אפשר להשיב שאין לי התנגדות אבל מתארת את מצבו וחוסר הבנתו מה ההשלכות?
4.האמת שנשחקתי מימנו אבל אני יודעת שאם ימנו לו חיצוני יהיה לו קשה נאוד כי אני גמישה איתו בענייני כסף
5.האם אפשר להשיב כי אחי אמנם זקוק לאפוט אבל כדאי להקל את המגבלות כלפיו?
כדאי שעו"ד ינסח את התגובה

קרוב לוודאי שימנו לו אפוטרופוס חיצוני

מתלבטת
אשמח לדעת מה הן ההשלכות של אופן התגובה שאתן
והוא יהיה מוגבל. יש גם הרבה בקורת על תאגידי האפוטרופסות. לא כולם מתפקדים בצורה מוצלחת (בלשון עדינה).

מתלבטת

והוא יהיה מוגבל. יש גם הרבה בקורת על תאגידי האפוטרופסות. לא כולם מתפקדים בצורה מוצלחת (בלשון עדינה).
מתלבטת
מדוע ימנו חיצוני אם בקשתו מלכתחילה היא לבטל את האפוט? הוא מבקש להיות עצמאי

dancnklaw

New member
תשובה בגוף התגובה

מתלבטת
החסוי פנה לבית משפט וביקש לבטל אפוט'. האפוט לא ביקש זאת
אז למה שימנו חיצוני? למה שלא ימשיכו עם הנוכחי שזו אני בת משפחה?
תשובה בגוף התגובה
הי יעלה מה שלומך?

אשמח לתת לך ייעוץ ראשוני ללא עלות במשרדניו בנהריה וברמת גן
בקרי באתר [URL]http://cnk-law.co.il/?lang=he[/URL]

מצב
הנושא נעול.
למעלה