שלום רב. אספר את הסיפור בקצרה. אולי מישהו יעזור לי

עננה12

New member
שלום רב. אספר את הסיפור בקצרה. אולי מישהו יעזור לי

''''אחותי''' ושתי בנותיה השתלטו על הצוואה של אימי ז''ל. זה בדוק במיליון אחוז. טענו את זה מספר עורכי דין בינ יהם עו''ד מס' אחד בהתנגדויות לצוואה אשר אמר על הצוואה ''מאוד מסריח''.

זה התחיל כאשר הגעתי לאימי ז''ל בשנת 2007 כדי לדבר איתה על הצוואה
היא היתה כבר במצב אלצהיימר די מתקדם ולא הבינה מה אני רוצה. ''''אחותי''' והחבר שלה אשר אני שידכתי ביניהם הוציאו אותי מביתה בכוח שמא אנסה להשפיע עליה לשנות את הצוואה. עברתי שם גיהנום של יומיים. עברתי שם לינץ עד שבסופו של דבר נאלצתי לברוח משם
כאשר אימי נפטרה לפני כ-6 שנים ביקשתי מהם לדבר, להתגשר, מה לא. רק לא להכנס למאבקים משפטיים כי זה לא מה שאימי היתה רוצה. זה ברור. הם אפילו לא הגיבו למכתב שלי
היא פשוט דחפה את שתי בנותיה לצוואה. הנכדות קיבלו נתח הרכבה יותר גדול ממני. גם את הבית והרבה כספים. הם החתימו את אימי כי אימי כבר לא היתה בסדר מבחינה שכלית. היה לה אלצהיימר אך לא ידענו כי אובחנה רק כמה חודשים לפני מותה
הצוואה הגיעה לעליון וגם שם לא נפסלה. היו לי עורכי דין מאוד רשלנים ומזלזלים. הוצאתי עליהם כ-800 אלף ש'. כל החסכונות שלי ואת החלק שלי בצוואה. ידוע שמאוד קשה לפסול צוואה (להחתים מאוד קל)

התחילו הליכים כי לא הייתי מוכנה לסבול אפלייה נוספת כי גם אבי החורג הפלה אותי. עברתי ילדות מאוד קשה וכתוצאה מכך התמוטטות נפשית קשה ביותר על סף אשפוז פסיכיאטרי. הצוואה הגיעה לעליון וגם שם לא נפסלה. היו לי עורכי דין מאוד רשלנים ומזלזלים וגם ידוע שמאוד קשה לפסול צוואה (להחתים מאוד קל)
תוך כדי הליך זה גיליתי שאחותי גנבה הרבה כספים (תיק נפרד) בצורה מאוד ערמומית וזדונית. השופט פסק לטובתי בתיק זה אך הם ערערו. הן העיזו לערער על המעט שנפסק לי. שוב נאלצתי לקחת ייצוג. את הכסף האחרון שלי.
התיק הוחזר לבית המשפט הראשון (השלום) כי השופט עשה טעויות טכניות. הן גם הצליחו לפסול את השופט. נודע לי מכמה עורכי דין שזה נדיר מאוד לפסול שופט. התיק הועבר לשופט אחר בבית משפט אחר כי הן פחדו שאותו שופט יפסוק שוב לטובתי

הדיון שיהיה על כספי האחרון יתקיים בעוד כשבועיים. אני בדכאון קשה כבר הרבה זמן. לא יוצאת מהבית. אני כבר כ-10 שנים לבד בלי משפחה. לבד לחלוטין. גם לא עם המשפחה המורחבת. מי יודע מה היא סיפרה להם והם כנראה לא רוצים להתערב
עורכי הדין הנוכחיים גם הם מזלזלים ומשפילים אותי. רציתי לפטר אותם אך אין לי כוחות לחפש מישו אחר ואין לי כסף

אני לא מסוגלת יותר להתמודד עם זה לבד. אני רווקה בת 66. כוחותי אזלו.
נשארתי בלי כלום. רק קיצבת זיקנה דלה. אני מורידה מאוכל ותרופות ודברים אחרים.

זה בטוח שאימי לא התכוונתי שאחייה בצורה כזו. היא דאגה לי בצורה קיצונית.

קיבלתי כמה מחלות מכל זה. סוכרת, פסוריאזיס ועוד. אני גם על תרופות הרגעה. חשבתי כמה פעמים למות כי אני לא מסוגלת להתמודד עם הרוע והרשע שלהן.

לא מדובר רק בכסף. מדובר על הסכין בגב. על הבגידה הקשה. הייתי דודה מאוד טובה לנכדות ועכשיו לא אכפת להן ממני. זרקו אותי לכלבים. אני לא מהמשפחה

אני מבקשת רק דבר אחד: שמישהו יעזור לי ויעמוד לצידי בהליכים המשפטיים. בבקשה תעזרו לי

תודה רבה

למעלה