שאלה קצת מורכבת

barel1231

New member
שאלה קצת מורכבת

שלום
יש לי שאלה קצת מורכבת
העניין הוא כזה
אני גר כרגע בבית בו נולדתי (אני בן 28 וכול חיי גדלתי שם) ובאותו שטח גר גם סבא שלי (שהבית רשום על שמו בטאבו, ויש הערת אזהרה שהבן שלו עשה לפני מס' שנים, הבן שלו גם גר בשטח הזה, זה שטח די גדול)
בקיצור סבא שלי בן 80 פלוס והוא לא מרגיש כ"כ טוב, חולה דמנציה, והבת שלו (דודה שלי) היא האפוטרופוסית עליו.
אימא שלי (שהיא הבת של סבא) גם כן הייתה גרה מאז ומתמיד באותו הבית אך הייתה מכורה לסמים והתאבדה לפני כשלוש שנים. אני מוכר כנכה בביטוח הלאומי. לסבא שלי שהוא בעל השטח יש סה"כ ארבעה ילדים. אחרי שאימא שלי נפטרה הדודים שלי כול הזמן מאיימים שהם יסלקו אותי מהבית. רציתי לדעת האם יש להם זכות לעשות זאת? (יש לציין שסבא שלי לא כ"כ צלול בגלל הדימנציה אך הוא מסכים לי כמובן לגור בבית), העניין אם דודה שלי היא האופוטרופוסית שלו יכולה לעשות משהו בנידון? ואם חל עליי בכלל חוק של דיור מוגן אם גרתי פה בכול החיים? (אולי החלפתי כתובת פעם אחת לכמה חודשים) גם השכנים והמכרים יודעים שמאז ומתמיד אני גר בבית זה. בנוסף אני בתהליך שיקומי וכרגע קצת דחוק לי לעזוב את הבית. אשמח לתשובה. תודה מראש

שילה1

New member
דודתך,שהיא האפוטרופוס על סבא-אם מונתה על ידי

בית המשפט ובידה ניירת המוכיחה זאת,רשאית לדרוש,במקום הסבא,שתעזוב את הבית ,
לאלתר.סבך,עם כל הכבוד,אינו בר בחלטה ולכן מונה לו אפוטרופוס.כך שאין זה משנה אומר או מה מחליט.
אם אתה חושב שאתה דייר מוגן-התיעץ עם עו"ד מה ואיך לעשות.

למעלה